STSL 13/14 H:27 | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | M.S | 31 Mart - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:27 | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | M.S | 31 Mart

Fenerbahce bu sene macları aldıysa forvetlerden aldı.Fenerin defansında orta sahasında iş yok.Çok kolay gol yiyebiliyor.

Mancini 5 tane defans aldıracağına 2 tane forvet aldırsa şu anda şampiyonlukta yarışıyoduk.

allahten dun bayan basketbol takimiz yendi yoksa bu hafta mok gibi gecerdi geciyorda once bizim futbol takimin durumu daha sonra 2 avrupa kupasi kazanmasi voleybolda fenerin sonra erkek takimin fark yemesi baskete sonra secimler simdide bu allah sabir versin bize..

Bence herşey 27 martda başladı taraftarlarımızın %80'ni fenere ceza verilmesini bekliyordu.Şampiyonluk umutlarını ceza verilmesine bağladık.

Şu anda fener şampiyon olamasaydı gelirlermiydi sence hava atmaya calısıyorlar.

Aynen!

Son iki yılda niye gelip şikesiz hak ettiğimiz şampiyonluklarımızı kutlamadılar bu kuşlar o zaman.

Ama bizimkiler antu'ya üye olup "biz Galatsaraylılar şampiyonluğunuzu kutlarız" diyecek , forum'un hali şu an gördüğüm kadarıyla öyle.

Herifler şimdiden kahkaları atıyorlardır.

Önce türk futbolu temizlensin sonra bu konuları konuşabiliriz ama şu an kesinlikle imkansız.

Merhaba.

Ben bir taraftarım. Her şeyden önce tarafım, tıpkı sizin gibi. Size göre şike vardır, bana göre yoktur. Bu konuda ne siz ne ben objektif olamayız. Ama bir konuda objektif olabilirim; Fenerbahçe taraftarı 3 Temmuz'dan bu yana çok büyük sıkıntı çekti, üzüntü çekti. O nedenle bu şampiyonluğun çok değerli olduğunu düşünüyorum.

Bu forumlarda "şike" üzerine çok fazla yorum yapmayı uygun bulmuyorum. Çünkü çözümü olmayan bir konu üzerinde polemik yapmak zaman kaybetmekten başka bir şey değil maalesef.

Saygılar.

Merhaba.

Ben taraftar degil fanatigim. 3 Temmuzdan bu yana cok cektiniz diye ceza almayin o zaman, bu nasil mantik? Trabzonlularin hakki nolacak ya? Onlar sizden dahada fazla cekti cünkü adamlarin hakki yendi ve halada yeniliyor. Bunun yaninda sizin cektikleriniz koca bir hic! Bu sampiyonluk burnunuzdan gelir insallah ve kupayi aldiginiz ertesi gün küme düsersiniz insallah.

Bu kafayla bu foruma yazacaksan birdaha hic yazma.

Hadi simdi defol!

Saygilar.

seneye yine şampiyonuz sıkmayın canınızı affetmeyiz mancini de olsa x de olsa şampiyonuz bu sene de fener iyi oynadığından almadılar biz verdik resmen deplasmanlarla çözüm basit sağlam forver doumbia gibi bide defans terry gibi bitti

Üst Alt