STSL 13/14 H:27 | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | M.S | 31 Mart - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:27 | Fenerbahçe 3-0 Bursaspor | M.S | 31 Mart

şu başlığı kilitleyin.fenerin bizle ve bjkyle oynayacağı maçlara yorum yapılır.ama boş yere sayfalarca yorum yapmak rezillik.

Kimsenin kalıpsızlığı beni ilgilendirmiyorum. Mide bulandırıp kılıf aramayın.

Başarı mı ? Mazidir artık. Devrim miş. Yesinler sizin devriminizi. Başarı batıyor vefasız taraftara. Bizler asıl sizlerden kurtulsakta takımın önü açılsa.

Ne diyorsun la? :D Ayna ne? :D Ayrıca bana niye başarı batsın? Yenilgiden benim kadar nefret eden adam göremezsin, kasma kendini düşündüğün gibi biri değilim..

Haftaya cehennem yaşatmak şart gerek kareografiler gerek pankartlar gerekse tezahuratlarla oyuncularıda gaza getirmemiz lazım eğer Kayseri maçı gibi her pas hatasında yuhalarsak hezimet olur.

Herkese Merhaba..

Bu ilk mesajım.

Bir Fenerbahçeli olarak şampiyonluğumuzu şimdiden kutlarım. Galatasaray bu yarışın içinde rahatlıkla kalırdı ama özellikle Mancimi hamlesi ve devre arasında transfere gereksiz yüklenilmesi sanırım ki Galatasaray'ın performansını düşürdü.

Bu ligde formül basit; Forvetlerin iyi olacak, önde basacaksın, defansın ne kadar zayıf olursa olsun kazanırsın.

Temiz, şaibesiz bir sezon oldu. Bu kadar rahat şampiyon olduğumuz bir sezon yoktu sanırım.

Galatasaraylı arkadaşlar ise hiç üzülmesin. Her sene oynanan bir meret bu. Bazen seviniyorsun bazen üzülüyorsun, çok fazla takacak bir durum yok bence.

Saygılar.

Herkese Merhaba..

Bu ilk mesajım.

Bir Fenerbahçeli olarak şampiyonluğumuzu şimdiden kutlarım. Galatasaray bu yarışın içinde rahatlıkla kalırdı ama özellikle Mancimi hamlesi ve devre arasında transfere gereksiz yüklenilmesi sanırım ki Galatasaray'ın performansını düşürdü.

Bu ligde formül basit; Forvetlerin iyi olacak, önde basacaksın, defansın ne kadar zayıf olursa olsun kazanırsın.

Temiz, şaibesiz bir sezon oldu. Bu kadar rahat şampiyon olduğumuz bir sezon yoktu sanırım.

Galatasaraylı arkadaşlar ise hiç üzülmesin. Her sene oynanan bir meret bu. Bazen seviniyorsun bazen üzülüyorsun, çok fazla takacak bir durum yok bence.

Saygılar.

adiniz SIKEBAHCE birkere cezanizi cekmedikten sonra aldiginiz her puan, her kupa, her sampiyonluk şaibelidir!!

sizin hala bu ligde oynamaniz bile kendi basina bir şaibe!!

Herkese Merhaba..

Bu ilk mesajım.

Saygılar.

şampiyonluğunuzu kutlarım

teselli sözleriniz için teşekkür ederim.

saygılar

Herkese Merhaba..

Bu ilk mesajım.

Saygılar.

trollük yapmadığın sürece hoşgeldin diyelim.

Yahu, bu insanlar niye gelip bizim foruma üye oluyorlar?

Forumun adı türkfutbol.com değil Gscimbom.com

Bu ülkenin milletini hiç anlamiyorum, birileri gidip hırsızlara oy veriyor, şikebahçeliler gelip bizim forumuza üye oluyorlar.

adiniz SIKEBAHCE birkere cezanizi cekmedikten sonra aldiginiz her puan, her kupa, her sampiyonluk şaibelidir!!

sizin hala bu ligde oynamaniz bile kendi basina bir şaibe!!

Merhaba.

Ben bir taraftarım. Her şeyden önce tarafım, tıpkı sizin gibi. Size göre şike vardır, bana göre yoktur. Bu konuda ne siz ne ben objektif olamayız. Ama bir konuda objektif olabilirim; Fenerbahçe taraftarı 3 Temmuz'dan bu yana çok büyük sıkıntı çekti, üzüntü çekti. O nedenle bu şampiyonluğun çok değerli olduğunu düşünüyorum.

Bu forumlarda "şike" üzerine çok fazla yorum yapmayı uygun bulmuyorum. Çünkü çözümü olmayan bir konu üzerinde polemik yapmak zaman kaybetmekten başka bir şey değil maalesef.

Saygılar.

Herkese Merhaba..

Bu ilk mesajım.

Saygılar.

Hırsız vaaaaaarrrr!!!!!!!!!

Merhaba.

Ben bir taraftarım. Her şeyden önce tarafım, tıpkı sizin gibi. Size göre şike vardır, bana göre yoktur. Bu konuda ne siz ne ben objektif olamayız. Ama bir konuda objektif olabilirim; Fenerbahçe taraftarı 3 Temmuz'dan bu yana çok büyük sıkıntı çekti, üzüntü çekti. O nedenle bu şampiyonluğun çok değerli olduğunu düşünüyorum.

Bu forumlarda "şike" üzerine çok fazla yorum yapmayı uygun bulmuyorum. Çünkü çözümü olmayan bir konu üzerinde polemik yapmak zaman kaybetmekten başka bir şey değil maalesef.

Saygılar.

Uygun bulmuyormuş. Hadi ordan emek hırsızları.

Üst Alt