STSL 13/14 H:27 | Karabükspor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 28 Mart - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:27 | Karabükspor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 28 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bjk ın önünde bitirip şampionlar ligine katılırsak dany türkiyen en yüksek kiralık ücreti kazandığımız oyuncu olarak tarihe girer.

Tinercilerin her maçın da sahaya biri mutlaka giriyor bu kadar tesadüf olmaz incelenmeli

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Eneramo: "Golden sonra sahaya girenler arkadaşlarımdı. Çok mutlulardı ve herhalde kendilerini tutamayıp sahaya atladılar."

:D

Karabük orta sahası ve defansı gerçekten daş gibiydi. İlk yarı da pekbirşey olmadı mücadele ortasahada üstünlük çabaları. 2. yarı da Bejekenin bir iki atağı vardı gole yaklaşan ama Karabük her zaman ki gibi beraberliğe kilitlemişkene maçı Eneramo'nun 90da vuracağı tuttu çöp dediydim kendisine Karabüğe gittiğinde özür diliyorum hacı ..4-5 gol atmış 9-10 maçta eh iyiymiş.

Karabük tam italyan takımı olmuş şu haliyle orda oynasalar napolinin ardırdan 4. Olurlar net!

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Maça özel caps yaptım. Huzurlarınıza sunuyorum;

[attachment=9082:ene.jpg]

Ekli dosyalar

• ene.jpg
    ene.jpg
    80.8 KB · Görüntüleme: 127
Beşiktaş bu yenilgiyle az da olsa şampiyonluk ümitlerine son vermiş, şampiyonlar ligi yolunda avantaj kaybetmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt