STSL 13/14 H:27 | Karabükspor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 28 Mart | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:27 | Karabükspor 1-0 Beşiktaş | Maç Sonucu | 28 Mart

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
a6752stsllogo.png

9a026karabukspor.png
c80ecv.png
besiktas.png

59da7karab%C3%BCk-drnecmettin.jpg

Spor Toto Süper Lig 13/14 Sezonu 27. Hafta

K.Karabükspor - Beşiktaş

Dr. Necmettin Şeyhoğlu Stadı, Kardemir

28 Mart

20.00

BJK erken gol atamazsa 1950 futbolu oynatan Kafkas 0-0 a kitler kesin. Enaramo umarım bjkye olan hıncını çıkarır:cool: malesef bjk maçları takip etmek insana koyuyor :mad:

Ilhan Parlak 5 haftadir gol atamiyor. Umarim bu mac patlama yasar.

Bakalim bu macta duran toplarda Karabük defansi yine liseli asiklar gibi el ele girecekler mi.

Bizim Fener maçından sonra Ligtv'yi kapatmıştım , sözleşme gereği 3 5 ay daha maç kanalları harici diğer digi kanalları açık olacaktı.Bugün lanet olsun sizin yayınlarınıza deyip tamamen kapattırmak için aradım, niye kapattırıyorsunuz dedi. Bu ligi, oynanan oyunu , spikerlerinizi, yayınlarınızı, muhabirlerinizi beğenmiyorum, liginiz de sizin olsun, fazla zamanım yok hemen kapatın dedim. 2 yıl sözleşmeniz olduğu halde yarıda kestiğiniz için zaten 120 lira cezanız vardı onu almaktan vazgeçelim , kapatmayın dedi. Hayır kapatın dedim. Tamam 3 ayda sınırsız her şeyi bedava izleyin dedi. Biraz daha laf sokup e hadi tamam diyecekken aralığa kadar bedava olsun o zaman dedi. İyi dedim şu an bedava izliyorum :asd:

Bizim Fener maçından sonra Ligtv'yi kapatmıştım , sözleşme gereği 3 5 ay daha maç kanalları harici diğer digi kanalları açık olacaktı.Bugün lanet olsun sizin yayınlarınıza deyip tamamen kapattırmak için aradım, niye kapattırıyorsunuz dedi. Bu ligi, oynanan oyunu , spikerlerinizi, yayınlarınızı, muhabirlerinizi beğenmiyorum, liginiz de sizin olsun, fazla zamanım yok hemen kapatın dedim. 2 yıl sözleşmeniz olduğu halde yarıda kestiğiniz için zaten 120 lira cezanız vardı onu almaktan vazgeçelim , kapatmayın dedi. Hayır kapatın dedim. Tamam 3 ayda sınırsız her şeyi bedava izleyin dedi. Biraz daha laf sokup e hadi tamam diyecekken aralığa kadar bedava olsun o zaman dedi. İyi dedim şu an bedava izliyorum :asd:

seneye aralıkta liderliğimiz garanti olur abi:DD arkana yaslanarak izlersin rahatça.e ligde kimse olmayacak ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt