STSL 13/14 H:29 | Fenerbahçe 4-1 MP Antalyaspor | M.S | 13 Nisan | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:29 | Fenerbahçe 4-1 MP Antalyaspor | M.S | 13 Nisan

a6752stsllogo.png

fenerbahce.png
v.png
antalyaspor.png

fener-sukru.jpg

Spor Toto Süper Lig 13/14 Sezonu 29. Hafta

Fenerbahçe - MP Antalyaspor

Şükrü Saraçoğlu, İstanbul

13 Nisan

19.00

Antalya kötü durumda. Eksikleri olsa da Gökhan hariç kilit oyuncuları eksik değil. Tahminimce 2-3 farklı biter maç

Düşme hattında olan Antalya 1 puan alsa bol eksikli fenerden

Beşiktaş seyircisi önünde yense ve biz kazansak 5 puana iner.

Sonraki 3 hafta Rize-Akhisar-Karabük maçları yani eski Galatasaray hocaları (Uğur Tütüneker-Hamza Hamzaoğlu-Tolunay Kafkas) bunlar da 2 beraberlik kopartsa ve biz kazansak 1 puana iner.

Son hafta Kayserispor'un kümede kalmak için 1 puana ihtiyacı olsa tıpkı 2006'daki Denizli gibi ve o stresle bir beraberlik de oradan alsalar kazanıp 1 puan farkla şampiyonuz :)

Yazarken bile yoruldum ama böyle bir şey gerçekleşse dünya tarihine geçer herhalde..

Sonraki 3 hafta Rize-Akhisar-Karabük maçları yani eski Galatasaray hocaları (Uğur Tütüneker-Hamza Hamzaoğlu-Tolunay Kafkas) bunlar da 2 beraberlik kopartsa ve biz kazansak 1 puana iner.

Son hafta Kayserispor'un kümede kalmak için 1 puana ihtiyacı olsa tıpkı 2006'daki Denizli gibi ve o stresle bir beraberlik de oradan alsalar kazanıp 1 puan farkla şampiyonuz :)

Yazarken bile yoruldum ama böyle bir şey gerçekleşse dünya tarihine geçer herhalde..

Bizim 6/6 yapabileceğimize inanıyormusun kardeş? :D

Tapatalk

a5e2u9ag.jpg

# tapatalk #

keşke beşiktaş maçında cezalı olsalardı bunlar neyse olimpiyatta beşiktaş yener bunları şampiyon oldular tamamda 10 puan filan olmasın bari 4-5 olsun fark

fener bu hafta yenilirse tökezlemeler başlar ben size diyiim... ama trabzon tescili bitirdi beni artık sinirler gerildi haketmediği bir sampiyonluğu fenerasyon sağladı

fener bu hafta yenilirse tökezlemeler başlar ben size diyiim... ama trabzon tescili bitirdi beni artık sinirler gerildi haketmediği bir sampiyonluğu fenerasyon sağladı

Trabzon 3 maç ceza almışken o maçı tatil eden Bülent Yıldırım derbi maça tekrardan atanmışken aksi bir ihtimal yoktu zaten. Trabzon salaklığına yansın. Adamlar geldi terlemeden 3 puanı alıp döndü.

Üst Alt