STSL 13/14 H:29 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Nisan - Sayfa 75 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:29 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Nisan

Uyarmak? Haddine düşmez. Tavsiye olarak aldım ama uymak istemiyorum. ;) Galatasaray'a geri dönerse hocamız der saygı duyarım ama şu anda benim için en fazla kebapçı olur..

SERBAY BUDAK SEN GALATASARAY TARİHİ İÇİN KİMSİN ? NESİN ? Tİ TARAFINI YIRTSAN BU TAKIMA NE KADAR Bİ KATKIN OLABİLİR ? GALATASARAY İÇİN NE İFADE EDECEKSİN ?

CEVAP : SENSİZ 19 MİLYON 999BİN999 KİŞİYİZ

FATİH TERİM GALATASARAY İÇİN KİMDİR ? NELER YAPMIŞTIR ? NELER KAZANDIRMIŞTIR ?

SENİN SAYGI DUYMAN YADA DUYMAMAN FATİH TERİMİN BU TAKIM İÇİN 100 YIL SONRADA EFSANE OLACAĞINI DEĞİŞTİRİRMİ ? PEKİ SEN 100 SENE SONRA GALATASARAY İÇİN NE OLUCAKSIN ? Bİ HİÇ Mİ ?

PEKİ BU DURUMDA FATİH TERİMİN UMRUNDAMIDIR SENİN SAYGI DUYMAMAN YOKSA BAZI ŞEYLERİN BİRAZ AŞAĞISINDA KASIMPAŞAMDIR ?

BU DURUMDA AYNANIN KARŞISINDA GEÇ ÖNCE KENDİNE KİM OLDUĞUNU SOR SONRA GALATASARAY İÇİN FATİH TERİMİN KİM OLDUĞUNU SOR CEVABI BİZİMLE PAYLAŞ

[attachment=9481:terimhb7qb0.jpg]

Ekli dosyalar

• terimhb7qb0.jpg
    terimhb7qb0.jpg
    15.3 KB · Görüntüleme: 153
SERBAY BUDAK SEN GALATASARAY TARİHİ İÇİN KİMSİN ? NESİN ? Tİ TARAFINI YIRTSAN BU TAKIMA NE KADAR Bİ KATKIN OLABİLİR ? GALATASARAY İÇİN NE İFADE EDECEKSİN ?

CEVAP : SENSİZ 19 MİLYON 999BİN999 KİŞİYİZ

FATİH TERİM GALATASARAY İÇİN KİMDİR ? NELER YAPMIŞTIR ? NELER KAZANDIRMIŞTIR ?

SENİN SAYGI DUYMAN YADA DUYMAMAN FATİH TERİMİN BU TAKIM İÇİN 100 YIL SONRADA EFSANE OLACAĞINI DEĞİŞTİRİRMİ ? PEKİ SEN 100 SENE SONRA GALATASARAY İÇİN NE OLUCAKSIN ? Bİ HİÇ Mİ ?

PEKİ BU DURUMDA FATİH TERİMİN UMRUNDAMIDIR SENİN SAYGI DUYMAMAN YOKSA BAZI ŞEYLERİN BİRAZ AŞAĞISINDA KASIMPAŞAMDIR ?

BU DURUMDA AYNANIN KARŞISINDA GEÇ ÖNCE KENDİNE KİM OLDUĞUNU SOR SONRA GALATASARAY İÇİN FATİH TERİMİN KİM OLDUĞUNU SOR CEVABI BİZİMLE PAYLAŞ

Terim'e saygı duymuyorum demedim ki? Bize gelirse saygı duyarım ama şu anda benim için bir hiç. Biz Galatasaraylıyız russianboy. İsimleri değil renkleri severiz.. ;)

Senin o mesaj attığın adamlar Terim > Galatasaray diyen adamlar. Onlara düzgün cevap verilmiyor. Söyletmeyin adamı.

Onu söylüyorlarsa elbette cevaplarını verirsiniz ama bu Terim'i aşağılayarak olmaz! Birisi çıkıp Hagi Galatasaray'dan büyüktür dese ona da cevabını Hagi'yi aşağılayarak mı vereceksiniz? Ne kadar saçma bir mantık!

Bazenleri snejder ve meloya kızıyorum kolay paslari atamiyor diye o da nadir ama bugün baktım da bu adamlar pas verebiliyor olmaları büyük başarı

GT-S5300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Onu söylüyorlarsa elbette cevaplarını verirsiniz ama bu Terim'i aşağılayarak olmaz! Birisi çıkıp Hagi Galatasaray'dan büyüktür dese ona da cevabını Hagi'yi aşağılayarak mı vereceksiniz? Ne kadar saçma bir mantık!

Ben Terim'i hiçbir zaman sevmedim. Sevmeyeceğim de. Galatasaray'dayken hocamız diye saygı duyarım sadece. Ağzımdan kelime hakaret çıkmaz. Ama şu anda benim için sadece bizi yarı yolda bırakmış biri..

Terim ayrılmış,Takım kötü. Tartışmak faydasız. Terim yada Mancini ne fark eder? Bayan futbol takımından daha nazik oynuyoruz. Bize mücadeleci ve hırslı Melo'lar lazım.

bu saatten sonra İmparator geri gelmeyeceğine göre önümüze bakalım, yerli alternatifi kim olabilir; şenol güneş, tolunay, hamza, ... fikri olan var mı ?

Kadroyu kendisi kurmadı falan ama adam zerre güven vermiyor ya takıma hiç hakim değil, yol yakınken yolları ayırmak lazım mancini ile olursa lucescu olmazsa'da uzun seneler idare edebilecek bir hoca bulmak lazım bir an önce adamın tazminatını nasıl ödeyecez o da ayrı tartışma konusu, bu günleri hazırlayan terim ve aysal'a sonsuz saygı ve sevgilerimi yolluyorum.

Üst Alt