STSL 13/14 H:29 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Nisan - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:29 | Sivasspor 2-1 Galatasaray | M.S | 12 Nisan

Fatih terim diye biri olmasaydı suan buyuk ihtimal buna bende dahil galatasaraylı olmayacaktık. Fatih terimden önce Türkiye'nin en buyuk klübü galatasaray degildi. Vefalı olun biraz. Bende kızıyorum Fatih hocaya ama galatasaray tarihinde Fatih terimden oncesi ve Fatih terimden sonrası vardır.

Fatih Terim den önce bu kadar büyük değildik ne demek yahu ? Ben bilmiyordum de ama bunu deme.. Zaten UEFA kupasi sonrasi gelen sizin gibi taraftarlar bıraksa takımı Burak - Umut gitmiş gibi hayırlısı olur..

telles muslera semih..

dün gece rezildiler..

kredileri var diye yazan yok sus pus olmuş herkes..

muslera sözleşmeye pazarlığa takalı vasat oynuyordu dün gece rezildi..

telles ise gençliği ve kıvraklığıyla hep yırtıyor ama dün gece defansta ofansta rezildi..

semih başka alem..ileri çıkmasa kornerlerde gol atma şansı yok bari geride kal topu karşıla..hava topu sezgisi 0..

mancini her daim kötü yetersiz tuhaf garip..

artık mancini konuşmak gelmiyor içimden..

yeryüzünün gelmiş geçmiş en kötü hocası açık ara..

f/p olarak bakıyorum olaya elbette..

3.liglerde dahil aldığı maaşla verdiği katkı bakımından daha kötü venezeuella 3.ligi de dahil yok..

başkan terimi gönderince alkışladık başkana artistlik yaptı diye ama nasıl becerdin bu denli kötü hocayı almayı

ve ona kemiksiz 4.5 milyon Euro yıllık vermeyi?

bugün kongre var..

başkan sallansa da yıkılmasa..

aklını başına devşirse..

10170804_10152410035902160_1131139700943823596_n.jpg

Koray Günter: "2. golde hatalıydım, onun dışında iyi oynadığımı düşünüyorum. En büyük sıkıntımız gol atamamamız."

Her maç sonra aynı tantana. Terim Terim Terim. Onun kadar taş düşsün başınıza,belki o zaman akıllanırsınız.

I am the one who knocks!

Onemli degil. Ben dun maci izleyemedim cunku dugundeydim, ama galiba yine klasik bir deplasman maci olmus bizim acimizdan. Her neyse, biz yine zar zur 2. oluruz, haftaya Fener , Besiktas i yener zaten, bizde Arena da 3 puani aliriz geceriz onlari yine, bu sezon sonuna kadar boyle gider, sansla falan 2. oluruz diye umut ediyorum.

Yalnız Koray'la Semih'in füzüğüne bir bakın.Adamlar Almanya'da ne yer ne içer bilmiyorum ama bir kere fizikle 1-0 önde başlıyorlar zaten futbolculuğa.

Fatih Terim den önce bu kadar büyük değildik ne demek yahu ? Ben bilmiyordum de ama bunu deme.. Zaten UEFA kupasi sonrasi gelen sizin gibi taraftarlar bıraksa takımı Burak - Umut gitmiş gibi hayırlısı olur..

Daha okuduğunu bile anlamıyorsun . Sana cevaba gerek yok ama söyleyeyim yinede. 96 senesinden önce galatasaray Türkiye'nin 3 buyuk klübünden biriydi. ama acık ara Türkiye'nin en buyuk takımı degildi. Bugun fenere karsı övündüğün ne varsa yüzde 80 ini Fatih hocayla kazandık. Vefa sizin koyden hiç geçmemiş. Ne kaybediyorsak sen ve senin gibiler nedeniyle kaybediyoruz zaten.

Üst Alt