STSL 13/14 H:3 | Fenerbahçe 5-2 Sivasspor | M.S | 31 Ağustos - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:3 | Fenerbahçe 5-2 Sivasspor | M.S | 31 Ağustos

İki hafta üstüste puan kaybederek havaya soktuk bunları...Lige iyi başlamak önemli ama her şey değil. Daha çok sular akacaktır.

Fener'in de yaş ortalaması yüksek. Oyuncu ve takım yapısıyla alakalı bu fark.

O zaman bizimkiler de kossun abi neden kosmuyorlar.

Nasil olsa yeneriz havasinda oynuyorlar diye dusunurum o zaman.

Yine de bu kadar tecrubeli adamlarin arasinda ortasahada 1, bekte 1, kanatta da 1 genc, iyi kosan, yetenekli asker olmasi lazimdi takimda bence.

Bizde bir tek Semih var.

Emre kendi etrafinda donup duruyor

Baska da aklima gelen genc oyuncumuz yok.

maçı izlememiştim şimdi özetini izledim.

yine şike olmuş maçta çok açık. aynı taktikle yine kaleciyi almışlar :)

neyse iyi oldu fenerin kazandığı yoksa tepkiler artardı

haftaya deplasmanda puan kaybı garanti nasılsa

Twitterda "Sinirlenince çok güzel oluyorsun fenerbahçem" tagı adı altında sevinç naraları atıyorlar. Herşey unutuldu :) İşte bu çok iyi..

Azizi azicik tanidiysam yakalandim diye sikeden vazgecmez.

Artik tlf kullanmiyordur, bir maşa kullaniyordur, direk evine cagiriyordur, o da baska adamlar araciligiyla maclari ayarliyordur.

Sivas macinda cok belliydi bu, kaleci topu cok rahat tutabilecekken ozellikle alvesin arkasina dogru gidiyor, sonra da cakilmasin diye o kadar abartili itiraz ediyor ki.

Cok buyuk firsat kacti, bunlari temizlemediler, daha da bu futbol temizlenmez.

Alakasi yok yahu daha hazir degiller bile. Dunku kadro ideale yakin zaten Selcuk disinda.

Fazla yukleme sezon ortasinda patlarsa falan o ayri.

$

Kosu mesafesinin sonradan artacağını sanmıyorum.İlerleyen haftalarda her takım gibi fb'dede form olarak bir artış olacak ama bu kosu miktarlarını artırmaz.

Su anki kosu mesafeleri bize oranla cok iyi tabi ki,bu koşunun yanına birde hızlı futbol eklerseler(form tutmaları ile alakalı),her hafta bir maça çıkmanın avantajı ile ligde cogu maçta rahat galibiyet alabilirler.

Bizde bu sezon cogu oyuncu cok lakayit oynuyor.Yani fb'ye ruhsuz bir takım derken,bu gidişle biz ruhsuz bir takım olup cıkacaz.Tabi süper ligdeki maçlar için geçerli bu,CL maçlarında hepsi gtlerini yırtarak oyuncak.Kim ne derse desin bizim takımda Süper Ligi küçümseme devri başladı.

maça hakem etkisi altına almış.. ilk golün başlangıcını yapmış rakip gol ararken topu kesip şikecilere geçmesini sağlamış 2. golde kaleciye bariz faül var gerisini saymaya gerek yok sanırım... 1/2 maç kazansın artık bu şikeciler kendilerini nasıl avutacaklar zaten kulüp,taraftar,camia olarak iyice CAS ' ıldılar 1/2 galibiyeti çok görmeyelim arkadaşlar :D:D

ya arkadaşlar yanlış anlamayın ama maçta şike olduğunu düşünmüyorum olsaydı geçen sene olurdu sivas 4 puan kazandı geçen sene fenerden ama 2011 yılındaki maçta apaçık şike vardı ama ligin ilk haftalarında şike olacağını sanmıyorum

Üst Alt