STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan

Murat Kara

Taçsız Kral
Dua edelim de maç kadınlara oynandı. Yoksa uaci tayfanin malliklarini izlerdik.

Mert Akman

10 Numara!
Allahtan maç sırasında cezalıydım.Yoksa kesin, bu rezalet karşısında baya yüklü bir ceza daha alırdım.

Bora Akıncı

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Amma da kişi ceza almış ha. Gerçi alınmayacak gibi de değil ki, şu sonucu gördükçe çıldırmamak elde değil.

Serbay Buğday

Aslan Üye
Amma da kişi ceza almış ha. Gerçi alınmayacak gibi de değil ki, şu sonucu gördükçe çıldırmamak elde değil.

Geneli Terimci arkadaşlar :) Neyse birkaç gün Mancini'yi eleştirirken önümüze bakarız. İkide bir gelip "Terim'i gönderdiniz al nooolduu" diye mesajlar atacak çok adam kalmadı.

Bektaş Arslan

Aslan Üye
skoru gordukce kabus muydu dıyorum yok arkadas 4 0 nedır kaldıramıyorum bu sonucu...hala gulen dalga gecen kabullenen taraftarımız var acıyorum onlara..

Tayyar Demir

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Mancini'nin zamana(!) ihtiyacı var.

Osman Arabacı

Tecrübeli Üye
10 dakika küfür serbest olsa

cüno ya manciniye semihe ceyhuna umuta..

offf offf..batsın bu dünya!

Yener Bardan

10 Numara!
Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Kasımpaşa'yı ağırlayan Galatasaray'da maçtan önce teknik kadro arasında gergin anlar yaşandı.

Karşılaşma öncesi Mancini'nin yardımcısı Tugay Kerimoğlu maç kadrosu kurulurken Mancini'ye " Bursaspor maçı kadrosunu koruyalım, çok fazla değişikliğe gitmeyelim." dedi. Ve Mancini'nin maça Yekta yerine ilk 11'de Ceyhun ile başlamasına tepki gösterdi.

Maç başladıktan sonra saha içerisinde sinirli ve agresif bir tavır içerisinde olan Tugay Kerimoğlu'nun gerginliği bu durumdan kaynaklandı.

(3puan)

doğruysa tugay neden hala istifa etmiyor, yazıktır yahu

Tolga Aybakan

GalataSarayı Efendileri
GalataSarayı Efendileri
Oha ya Arena'da 0-4 yenildik, görünce şok oluyorum.

Fatih Hacı

Taçsız Kral
Hoca etkisi yüzünden anadolu takımından berbat top oynuyorduk değil mi geçen sene. Çabuk unutuyorsunuz, fazla duygusalsınız..

He he öyleydi. Anaeolu takımı şampionlar ligi çeyrek finale kadar çıkmışdı ve 10 pusn far atarak şampion olup sonrasıhda super kupayı alèp arsenalın sahasında emirates kupasınè kazandı.

Duygusalım ama tabiki sana göre. Ligde sıf 34 mac istikrarlı iyi futbol oynayamadık diye takımı yerden yere vurmak nedir ?

Dur ben söyleyim sana, fatih terimi tahmül edememek ve nefret duygusudur.

Adam son yılda görev aldığı sürecte masimum başarıyı yakalamış elindeki kısètlı kadro ile.

Evet kısıtlı diğer şampionlar ligi çeyrek final takımları ile kıyaslarsak.

Kendimizi real madrid seviyesinde görünce ama tabiki sende haklısın beklentilerin ile

Üst Alt