STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan - Sayfa 77 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan

Terbiyesiz herifler kendilerine saygıları olmayan adamların taraftara ne saygısı olur ki. Mancini ile gelecek sene devam etmek aynı sorunların yaşanması anlamına geliyor bunu organizasyonun düzelmeyeceğini bildiğim için diyorum. Biz bu zihniyetle daha çok adam harcarız.

Bir cumartesi gecesini daha bizlere sevgili Galatasaray'a hakemi federasyonu başkanı hocası futbolcusu yönetim taraftarına karısına erkeğine ben böyle işin gelmişine geçmişine eşikteki beşiktekine sayamadığım birçok şeye çok teşekkür ederim. Az şerefiniz onurunuz varsa umarım birer ikişer yol alırsınız çünkü hiçbirinize güvenim saygım kalmadı azbiraz sevgim var onuda 2-3 haftya bitirirsiniz ya neyse. Küfür edipte ceza yemeye bile değmezsiniz.

Olaya bak ya. Bi kizin hatrini sorayim dedim. Ne yapiyorsun dedim. Candan Ercetin konserindeyim dedi :D

Galatasaray´in durumu bu beyler :) Konser Almanya´da bu arada.

Harbiden çok ağır fark olmuş yalnız ulan kendi evinde 4-0 yenilmek ne demek şu sezon bitse de artık rahata ersek takımı komple temizleseler

Üst Alt