STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan - Sayfa 78 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan

Beşiktaş'ın rakiplerine kaldıysak bitmişiz. Kayseri Kasımpaşa, Antalya, Rize'yi içeride yenemiyorsan sesini keseceksin. TT Arena'daki karnemizde çok iyi değil!

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

En cok Ontivero, Koray ve Hajrovic gibi isimlere üzülüyorum. Hep islerin kötü gittigi, gergin anlar yasandigi dakikalar oyuna dahil ediliyorlar. Ve o aralar zaten futbol oynanmiyor, artik allah ne verdiye sacma sapan toplar atiyoruz öne.

Ama örnegin Ontivero gercekten yetenekli ve potansiyeli olan bir oyuncumuz.

Fatura yeni gelen isimlere kesilecek belli ki. Ama onlarin aslinda sucu yok. Dogru dürüst kullanmadik bile. Sezon sonu yabanci sayisi 8'e düsecegini düsünürsek Ontivero gibi bir isimin kalmasi mucize gibi birsey. Kalmasini cok isterim ve gidisi fena sekilde koyar bana.

Gercekten söyle yillardir hayal ettigim sahte 9 tarzi oynayan bir oyuncu ve yetenek. Tabi tutabilir de tutmayabilir de.. Ama böyle cabuk asip kesmemek gerekir.

Birde takimda Umut Gündogan gercegi var. Yekta ve Ceyhun gibi yeteneksizlerden kat kat iyi oldugunu düsünüyorum. Daha belki 20 dk bile izlemedik, ama hemen belli ediyor. Tabi zor da degil bu yeteneksizlere karsi.

En cok Ontivero, Koray ve Hajrovic gibi isimlere üzülüyorum. Hep islerin kötü gittigi, gergin anlar yasandigi dakikalar oyuna dahil ediliyorlar. Ve o aralar zaten futbol oynanmiyor, artik allah ne verdiye sacma sapan toplar atiyoruz öne.

Ama örnegin Ontivero gercekten yetenekli ve potansiyeli olan bir oyuncumuz.

Fatura yeni gelen isimlere kesilecek belli ki. Ama onlarin aslinda sucu yok. Dogru dürüst kullanmadik bile. Sezon sonu yabanci sayisi 8'e düsecegini düsünürsek Ontivero gibi bir isimin kalmasi mucize gibi birsey. Kalmasini cok isterim ve gidisi fena sekilde koyar bana.

Gercekten söyle yillardir hayal ettigim sahte 9 tarzi oynayan bir oyuncu ve yetenek. Tabi tutabilir de tutmayabilir de.. Ama böyle cabuk asip kesmemek gerekir.

6+2+2 olur herhalde. 10'un altında tutulmaz, sanmıyorum..

devre arasında ortasahada bekte denediğimiz genç çocuklarda kayboldu gitti.

madem futbolcular ihanet ediyor o çocukları takıma kazandırsaydın

madem umut altını oymak için orada o pası berk'e vermiyor ozaman berk'i değil umut'u çıkar.

selçuk kasten m oynamıyor genç çocuklardan birini ya da nebiliyim yektayı en olmadı haijrovic'i oynat.

insan kafayı yıyecek noktaya geliyor.

He, Sneijder'in sezon sonu bu takimda kalacagini düsünen bir allahin kulu yoktur diye düsünüyorum. Zaten sezon boyunca sinirli ve hirsli görüntüsü veriyordu.

Bugün yine yüz ifadesi herseyi anlatiyor gibi. Bence ayrilacagi kesin. Sonuc, takimin en kaliteli oyuncusunu kaybedecegiz, daha kötü takim haline gelecegiz.

He, Sneijder'in sezon sonu bu takimda kalacagini düsünen bir allahin kulu yoktur diye düsünüyorum. Zaten sezon boyunca sinirli ve hirsli görüntüsü veriyordu.

Bugün yine yüz ifadesi herseyi anlatiyor gibi. Bence ayrilacagi kesin. Sonuc, takimin en kaliteli oyuncusunu kaybedecegiz, daha kötü takim haline gelecegiz.

sneijderi göndersinler sonra yönetimde peşinden gitsin. buragi tutsunlar birde üstüne. oh ne güzel. umutta bonusu.

sneijderi göndersinler sonra yönetimde peşinden gitsin. buragi tutsunlar birde üstüne. oh ne güzel. umutta bonusu.

Yönetim de bir yere kadar. Sneijder gitmek isterse gider. Gitmek istemezse gitmez.

Ama Lütfi Aribogan'in aciklamalarini hatirliyorsaniz Kanaltürk'te, sezon sonuna kadar satmayi düsünmüyoruz demisti. Yani belkide yönetim de bu niyet vardi. Simdide isler iyice kötüye gidince Sneijder kendisi de gitmek isteyebilir ve gitmek istiyordurda.

Yani yönetim satmak istemese bile, Sneijder kendi milli takim kariyerini düsünerekte gitmeyi kafayi koymustur bence. Geldigine de pisman oldugundan cok eminim.

Skor cok onemli degil, ama paranin 1% hakkini vermeyen yonetim+futbolcu+t.direktor ve GS hizmet eden digerler boyle devam ederse gelecek sezon sampiyonluk birak 4 bile olamayiz..

kasimpasa oyunculari izlerken utandim walla, adamlar deplasmanda 4-0 ondeler, ve halen gol atma pesindeler, ve bizdeki hiyarlar ise kupa macinda 5-2 galibyetle sezonu kapattik havasindaydi

Devre arasi Riera ve Amrabat gibi kaliteli oyunculari gonderip, 6ligde bile oynamayacak kadar kotu oyuncular aldik.. genc oyuncular diyip bizimle alay ettiler..

yonetim buyuk bir kumar oynadi, ontivero biz degilde baska takim alsaydi 50bin euro oderdi ama biz aksine 2m euro verdik ve hayatinda hic profesyonel maclara cikmayan bir oyuncu icin malesef!

Galatasarayda baskanindan tut futbolcusuna kadar temizlik sart ama cok masrafli bir temizlik olacak

1. ali durust, adnan sezgin, albayrak ve fatih terim gibi halkin evlatlari gozunun yasina bakmayarak kovuldular

teorim sudur: ( kurumsamlasmak bahane, bugun dunyayi yoneten tek sey paradir, ve GS lisesi gerekirse kendi fedakarliklari icin takimi batirirlar ve bunu yaptilar, isim vereceksem Irfan Aktar..

sizce bunlar hep tesadufmu, nezaman Galatasaray sazi eline alsa icerden bir darbe aliyoruz.. futbolun baska yuzude budur.. saf olmayalim yoksa bugun fenerlilerden hic bir farkimiz olmaz.. onlarda azizenin sike yapmadigini inaniyor ve bizlerde GS lisesinin takimi batirdigina inanmiyoruz..

2. bir fener galibiyetiyle takimi primlerle ve yeni sozlesmelerle odulendiren baskan Unal Aysaldir! kendi isine verdigi ciddiyet ve baglilik neyazikki Galatasarayda gormuyoruz.. cocuk oyuncagi gibi paralari cart curt harciyor ve gelecek yeni baskani zan altinda birakiyor

bugune kadar ne TFFye, ne politikacailara yada diger kurumlara dik durabildiu.. Galatasaray haklarini asla savunamadi

3. Bu takimda 50 mac ust uste forma sansi ver bazi futbolcular asla Galatasaraya laik degildir ve coluk cocukla asla olmaz.

bruma: 10m euro

ontivero: 2m euro

hajrovic: 4m euro

salih: 2.5m euro

alex telles: 7m euro

Chedjou: 8m euro

+++ digerler, ve yillik 3m euro alan Selcuk inan ve diger oyuncularda en az onun kadar aliyor

Bunlar az para degil, ve Turkiyeye ancak bu paralarla gelirler mantigida yanlis.. zamaninda sasa ilic, inamato, perez, florquin gibi adamlarla daha iyi bir takimdik

Umut bulutun ne zaman kaleciyle karsi karsi kalsa topu ya kaybediyor, yada kaleciye nisanliyor.

Burak ve Umut ne zaman ilerde top alip saklmasini bekleyecegiz, yada ne zaman dribling yapip topu kaleye surukelemesini

Selcuk ve Ceyhunun nezaman yan paslardan pes edecegini yada Ontivero ve Hajrovic gibi kazmalarin nezaman iyi olmasini bekleyecegiz?

Bu tablo kisa ve net: Umutsuzluk

bi paragradfta Mancniye: Takimi boyle sabote ve Galatasaray gibi dev bir takimla alay etmesini musade ediyoruz :/

Sampiyonlar ligine direk gitmiyoruz, artik full tribunlerle oynamayacagiz, sampiyonluk sansimiz gelecek sezon 10%, yani artik bugunlerede sukur diyecegiz.. ve aslantepe daha cok 4lu yenilgiler yeriz

Bu taraftarlarin verdigi emegin karsiligi asla bu olmamaliydi.. Bugunku Galatasaray sahipsizdir!

Üst Alt