STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan - Sayfa 79 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:30 | Galatasaray 0-4 Kasımpaşa | M.S | 19 Nisan

skoru gordukce kabus muydu dıyorum yok arkadas 4 0 nedır kaldıramıyorum bu sonucu...hala gulen dalga gecen kabullenen taraftarımız var acıyorum onlara..

Spor Toto Süper Lig'in 30. haftasında Kasımpaşa'yı ağırlayan Galatasaray'da maçtan önce teknik kadro arasında gergin anlar yaşandı.

Karşılaşma öncesi Mancini'nin yardımcısı Tugay Kerimoğlu maç kadrosu kurulurken Mancini'ye " Bursaspor maçı kadrosunu koruyalım, çok fazla değişikliğe gitmeyelim." dedi. Ve Mancini'nin maça Yekta yerine ilk 11'de Ceyhun ile başlamasına tepki gösterdi.

Maç başladıktan sonra saha içerisinde sinirli ve agresif bir tavır içerisinde olan Tugay Kerimoğlu'nun gerginliği bu durumdan kaynaklandı.

(3puan)

doğruysa tugay neden hala istifa etmiyor, yazıktır yahu

Hoca etkisi yüzünden anadolu takımından berbat top oynuyorduk değil mi geçen sene. Çabuk unutuyorsunuz, fazla duygusalsınız..

He he öyleydi. Anaeolu takımı şampionlar ligi çeyrek finale kadar çıkmışdı ve 10 pusn far atarak şampion olup sonrasıhda super kupayı alèp arsenalın sahasında emirates kupasınè kazandı.

Duygusalım ama tabiki sana göre. Ligde sıf 34 mac istikrarlı iyi futbol oynayamadık diye takımı yerden yere vurmak nedir ?

Dur ben söyleyim sana, fatih terimi tahmül edememek ve nefret duygusudur.

Adam son yılda görev aldığı sürecte masimum başarıyı yakalamış elindeki kısètlı kadro ile.

Evet kısıtlı diğer şampionlar ligi çeyrek final takımları ile kıyaslarsak.

Kendimizi real madrid seviyesinde görünce ama tabiki sende haklısın beklentilerin ile

Üst Alt