STSL 13/14 H:31 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | M.S | 27 Nisan - Sayfa 37 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:31 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | M.S | 27 Nisan

Takımın fizik gücü yerlerde.Gerçi bu sene hiç ne motivasyon ne de kondisyon olarak üst seviyeye çıkamadık ama bu hep böyle gitmez.

İyiki maç bitiminde girmedim rezalet bildiğin. Bu oyunun açıklaması olmaz seneye aynı kafa yapı devam ederse iyi sonuçda gelmez temizlik değişiklik şart. Teknik ekipte özellikle.

Öyle bir şey oldu ki Hajrovic'in verilmeyen penaltısı sonrası sigorta attı resmen.

Ağzından şekeri alınmış çocuklar gibi sahanın içine oturduk bekledik resmen. Ya da bir yerden BJK'nin mağlup olduğu haberi falan mı geldi acaba.

Ama resmen Galatasaray için maçın kırılma noktası verilmeyen penaltı oldu. Geçen hafta Selçuk hatırlarsanız artniyet arıyacaz demişti, takım ciddi olarak hakemlere suç atıyor demek ki. Hakemler suçlu olsa bile futbolcuların takır takır top oynaması gerekir. Futbolcuların acil psikolojik destek alması lazım. Hadi bu sezon bitti, gelecek sezondan itibaren bu şart!

Bu sene en iyi dediğimiz Melo bile gezindi sahada resmen.

Adamlar beceriksizliklerinden gol atamadılar. Sivas ya da Kasımpaşa olsa 5lemişlerdi bizi.

Ruhsuzlar Ordusu.

10 Kişi kalan kadrosu çok zayıf ve küme düşmeye oynayan bir takıma karşı ecel terleri döktürdünüz ya daha ne diyim. Sene sonu temizlik şart.

Acınası, utanç verici bir futbol vardı. Ama kenardakilerde azıcık bile utanma olmadığı için rezilliği sadece seyrettiler. Elazığ 75 korner attı, 10 kişiyle tek kale oynadı ne bir önlem var ne bir şey. Allah'a emanet oynadık ve şansına bir galibiyet geldi. Şu 2.lik inşallah gelir ve kurtuluruz bu kangrenlerden.

Mancini hatalı, Mancini yanlış kadro çıkarıyor, Mancini yanlış değişiklikler yapıyor, Mancini kesinlikle gönderilmeli. Bunlara eyvallah.

Ancak her ne olursa olsun futbolcularda bitecek iş. 2 metre yanındaki adama pas atamamak, taçtan gelen topu kontrol edememek, boştaki adama pas atmamak ya da atamamak başka bir şey. Takımda bir kaç oyuncu hariç ( Muslera, Melo, Sneijder ve biraz Telles ) koşan, mücadele eden, rakibi ısıran yok.

Özellikle geçen hafta Umut'un, Berk'e atmadığı pas ne ile açıklanır bilemiyorum.

Veysel beni cok sasirtiyor

40 yillik gs'li gibi oynuyor saglam da oynuyor. 2-3 kritik hamlesi vardi.

Berk'i de begendigimoynadigi surece. Bir hava topu indirdi hakan sukur styla :D teknik de bir oyuncu. Ben olsam onu oynatirim bundan sonra.

Üst Alt