STSL 13/14 H:31 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | M.S | 27 Nisan - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:31 | S.B Elazığspor 0-1 Galatasaray | M.S | 27 Nisan

ligi 2.bitirip , transfer döneminde akıllı hareket etmemiz gerekiyor

kadroda 8 yabancı : Muslera, Telles, Melo, Sneijder, Bruma ... ve transferler , stoper (Alex olabilir. bonservisi elinde.) .. Kanat (Lavezzi ya da bonservisi olmayan Menez) ve forvet (Gomis , onun da bonservisi elinde)

yerli olarakta mutlaka Selçuk'un yerine bir orta saha şart (Gökhan İnler en mantıklı görünen)

Öncelikle takımdan gönderilecekler önemli. Burdisso, Chedju, Eboue, Ceyhun, Umut Bulut hemen gönderilmeli. Drogba gidecek zaten. İzzet'i kiralık verebiliriz. Aynı şekilde Berk'i. Lucas, rotasyonda kullanılabilir. Amrabat fırsat varken elden çıkarılmalı. Dany için inşallah Beşiktaş, satın alma opsiyonunu kullanır.

GS hıç umıt vermıyor.formda bır trabzon var karsımızda ama bjk nın de karsısında formda bır kasımpasa var.trabzon macını ne yapıp edıp alırsak sanırım bjk kasımpaşaya puan kaybedecektır.ercıyesın lıgdekı durumu netleşmezse iş son maça kalırsa çok zor işimiz.

ikinci yarıdaki rezil futbolu görünce bir an hiddetlendim, girip foruma bir şeyler yazayım dedim, sonra vazgeçtim dışarı çıktım.

ne acıdır ki bu oyuna alıştığımı farkettim ve korkarım mancini kalırsa biz daha nelere alışacağız kim bilir.

Bir an once bitse artık şu sezon en kısa zamanda. Bir sure Galatasaray maci izlememek hepimize iyi gelir kesinlikle, ne yapip edip 2.olsunlar sonra bir kac ay gormeyelim artik su takımı.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kalan 3 maçıda kazanmamız lazım. bjk nin daha puan kaybedeceğini sanmıyorum. paşayı geçerler. zaten yenemezlerse maç tekrarlanır mutlaka yenerler. elazığ bu hafta kaybeder ve küme düşer onuda yenerler, son maçlarıda iç sahada gbirliğini yenerler zaten. bize gelince kalan 3 maçıda kazanmamız lazım ama takımın durumuna bakarsak 3 maçta 3 puan bile başarı olur. hele kupa finalinden sonraya gelen bir tspor maçı varki beraberlik bile süprriz olur benim için.

....dünkü maçta 10 kişilik elazığ bile bizi esir aldı. fizik olarak ezdiler. ikili mücadelelerde yokuz, takım tatile çıkmış sanki. ayrıca o kaçan goller büyük bir takıma hiç yakışıyormu. bütün bunlar psikolojik ve fiziksel bir sonunun işareti. oyuncular mental ve fiziksel olarak bitik durumda.

Hakemle ilgili bir aciklama daha yapilmali

Son macta oldugu gibi yine bizi dogratmak istediler hakeme. Yeter artik!

Şu oyunumuzu gördükten sonra insan utanıyor hakemi suçlamaya..Biz alışmamışız şikeciler gibi beleş puanlar alamaya yadırgıyoruz iyi oynamayınca..10 kişilik Elazığ bizi hapsetti resmen utandım yahu...8. olduğumuz sezon böyle rezillik görmedim ben..

Gayri kazandigimiz maçlar için bile sevinemiyorum nedense.. her zaman ya kirmizi kart, ya penalti verilmedi diye olaylar çikiyor, türkiyenin en büyük kulübüyüz, ama küme düsecek gibi kulüp oynuyoruz 3/4 gol atamiyoruz

Şu oyunumuzu gördükten sonra insan utanıyor hakemi suçlamaya..Biz alışmamışız şikeciler gibi beleş puanlar alamaya yadırgıyoruz iyi oynamayınca..10 kişilik Elazığ bizi hapsetti resmen utandım yahu...8. olduğumuz sezon böyle rezillik görmedim ben..

ne diyorsun sen yahu???

rakiplerin cok mu iyi oynuyor??? onlar bu kadar puanlari nasil topladilar??? haksiz penaltilar, fauller, maclari 10 dakika uzatmalar falan ile!!! Ki biz haksizlik degil, hakkimiz olani istiyorsuz. Sonuna kadar penaltimiz verilmedi bu hafta. gecen hafta eyyam bir kararla 3 puan kaybettik.

iyi veya kötü oynamisiz suan konu degil. konu bizim hakkimizin yenmesi ve sürekli aleyhimize kararlar verilmesidir!!!

sende ki tam "caliyorlar ama calisiyorlar" kafasi

ne diyorsun sen yahu???

rakiplerin cok mu iyi oynuyor??? onlar bu kadar puanlari nasil topladilar??? haksiz penaltilar, fauller, maclari 10 dakika uzatmalar falan ile!!! Ki biz haksizlik degil, hakkimiz olani istiyorsuz. Sonuna kadar penaltimiz verilmedi bu hafta. gecen hafta eyyam bir kararla 3 puan kaybettik.

iyi veya kötü oynamisiz suan konu degil. konu bizim hakkimizin yenmesi ve sürekli aleyhimize kararlar verilmesidir!!!

sende ki tam "caliyorlar ama calisiyorlar" kafasi

Ligde 10 kişi kalan ilk takım biz miyiz ? Geçen haftaki 4-0 'ın faturası sadece hakeme mi kesilecek ?4-0 da Melonun üstün çabası ve balımızla oldu maçın hakkı 6-7'di..Sahada ruh gibi dolaşan futbolcu bozuntuları yırtacak mı ,Mancininin saçmalıkları görmezden mi gelinecek ?

Bjk de geçen hafta 10 kişi kaldı adamlar maçı alıyordu neredeyse.. Sneijder 2 tane bomboş gol kaçırıyor ve biz hala verilmeyen penaltıyı konuşuyoruz.. 2. yarı 10 kişilik Elazığ( bak geçen hafta biz de 10 kişiydik ) seni sahana hapsetmiş sağlı sollu kornerlerde 3.5 atıyoruz..Ya şunları yazarken bile utanıyorum..

Rakipler çok iyi oynamıyor ama adamlarda en azından ruh var-kondisyon var-kazanma isteği var..En büyük fark da takımlarını bir T.D çalıştırıyor bizim gibi İtalyan jönü değil.. Bence şu durumda suçu hakemlerde aramak bir Gs taraftarına yakışmıyor bunu her daim şikeciler yapmıştır ve kendilerini kandırmıştır..Zaten şikecileri başarılarının TSL ile sınırlı kalmasının en büyük sebebi de budur.. Hakemlere yönelik bir baskı kurulunca takımdaki gerçek suçlular ört bas ediliyor..

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır..

Ligde 10 kişi kalan ilk takım biz miyiz ? Geçen haftaki 4-0 'ın faturası sadece hakeme mi kesilecek ?4-0 da Melonun üstün çabası ve balımızla oldu maçın hakkı 6-7'di..Sahada ruh gibi dolaşan futbolcu bozuntuları yırtacak mı ,Mancininin saçmalıkları görmezden mi gelinecek ?

Bjk de geçen hafta 10 kişi kaldı adamlar maçı alıyordu neredeyse.. Sneijder 2 tane bomboş gol kaçırıyor ve biz hala verilmeyen penaltıyı konuşuyoruz.. 2. yarı 10 kişilik Elazığ( bak geçen hafta biz de 10 kişiydik ) seni sahana hapsetmiş sağlı sollu kornerlerde 3.5 atıyoruz..Ya şunları yazarken bile utanıyorum..

Rakipler çok iyi oynamıyor ama adamlarda en azından ruh var-kondisyon var-kazanma isteği var..En büyük fark da takımlarını bir T.D çalıştırıyor bizim gibi İtalyan jönü değil.. Bence şu durumda suçu hakemlerde aramak bir Gs taraftarına yakışmıyor bunu her daim şikeciler yapmıştır ve kendilerini kandırmıştır..Zaten şikecileri başarılarının TSL ile sınırlı kalmasının en büyük sebebi de budur.. Hakemlere yönelik bir baskı kurulunca takımdaki gerçek suçlular ört bas ediliyor..

İğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır..

senin düsüncen ezilmeye mahkum bir düsünce tarzi. fikirlerimiz tamamiyla birbirine zit. ilk önce adil yönetilmeli maclar, sonra sahadaki futbola bakarim. ki futbol öyle bir oyun ki, kötü veya iyi oynamaya bakmyior, kazanana 3 puan veriyorlar.

Bir şekilde 2. olup Türkiye Kupası+ Süper Kupa'da Fener'i yenmek boynunuzun borcudur artık.

Bu sene çok üzüldük bu kadarını da hak ettik.

senin düsüncen ezilmeye mahkum bir düsünce tarzi. fikirlerimiz tamamiyla birbirine zit. ilk önce adil yönetilmeli maclar, sonra sahadaki futbola bakarim. ki futbol öyle bir oyun ki, kötü veya iyi oynamaya bakmyior, kazanana 3 puan veriyorlar.

Ben adil yönetilmesin demiyorum .. Kim ister takımının hakem hatasıyla maç kaybetmesini.. Ama Türkiyede öyle bir zihniyet var ki hakemleri ön plana çıkarınca geride kalan tüm sorunlar göz ardı ediliyor..Ben buna karşıyım. .

Ayrıca benim düşüncem ezilmeye mahkum bir düşünce anlayışı olsaydı Gs Türkiyenin en başarılı takımı olmazdı çünkü yıllardır bu şekilde yönetiliyoruz..

Üst Alt