STSL 13/14 H:31 | Sivasspor 3-0 Beşiktaş | M.S | 27 Nisan - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:31 | Sivasspor 3-0 Beşiktaş | M.S | 27 Nisan

Normalde 3.olmamız benim için problem değil ama Beşiktaş'ın başkanı sinirimi bozdu bu aralar.Geçelim şunları

şu 8taşa bu aralar ve sinirliyim iyice ayar oldum zaten anca feneri yalıyorlar bu arada arkadaşlar fbtv de sivas 2. golü atınca febeli spiker üzüldü ya aynen şöyle dedi "Bu arada Sivas 2.golü attı" dedi yanındaki de öksürdü şike kardeşliği KÖRLER Sağırlar birbirini ağırlar...

Bjk'liler bugün mutlu. Ne de olsa şampiyonluklarını ilan ettiler. Şimdi bütün yönetici ve taraftarları soluğu Bağdat Caddesi'nde almıştır.

Yenilmeleri iyi oldu, ancak hala avantajli sayilmayiz. Kasimpasa´ya puan kaybederlerse avantajli duruma geliriz.

Cünkü Trabzonspor´a yenilecegimizi hepimiz biliyoruz. Dün baska takimla oynasaydik yine yenilecektik.

Genclerbirligi´ni Arena´da yenip, Besiktas´in da Kasimpasa´ya puan kaybetmesini bekleyecegiz ki Trabzon´a rahat gidelim.

Son macta da Erciyes´i yenip CL´ye gidebiliriz.

Yenilmeleri iyi oldu, ancak hala avantajli sayilmayiz. Kasimpasa´ya puan kaybederlerse avantajli duruma geliriz.

Cünkü Trabzonspor´a yenilecegimizi hepimiz biliyoruz. Dün baska takimla oynasaydik yine yenilecektik.

Genclerbirligi´ni Arena´da yenip, Besiktas´in da Kasimpasa´ya puan kaybetmesini bekleyecegiz ki Trabzon´a rahat gidelim.

Nerden biliyosun yenileceğimizi ? Her maçın havası başkadır.

Nerden biliyosun yenileceğimizi ? Her maçın havası başkadır.

Takimimizi taniyoruz kardesim ya. Dün de gördük sonucta, Degisen hicbirsey yok.

Trabzonspor iyi takim. Yenerler bizi orda. Dolayisiyla 2.lik icin hicbirsey bitmis degil.

Besiktas puan kaybederse biz avantajliyiz, onun disinda onlar avantajli bana göre.

Trabzonspora en son sikeli sezonda yenildik. Ki o zamanki takim bu takimdan 10 kat daha üstündü, ve biz cok ama cok daha kötüydük.

Ondan beri Trabzonun büyük maclarda hep ayaklari birbirine dolasiyor, kolay gol pozisyonlarini degerlendiremiyorlar.

Bence berabere kalma ihtimalimiz daha agir basiyor o mac icin. Trabzon iyi bir hava yakaladi, Hami takimi resmen diriltti gercekten. Kadinlar ve cocuklar mi var bu macta yine?

Besiktas'a nefretim öyle böyle degil...

Eskiden Bjk'den daha çok nefret ediyordum ama dün görüşüm değişti.Fb'den daha çok nefret ediyorum.Bjkliler Gs Store yağmalasa Bjk en azından özür dilerdi,tespit edilmesi için çalışma başlatırdı.Fb özür bile dilemedi olay olalı kaç saat oldu.Dilemeyecekler de,Bağdat Caddesi'ne Gs Store açılır mı falan filan diyip üste çıkmaya çalışırlar,göstermelik kınarlar o kadar.Sen de git tebrik et hala onları.

Üst Alt