STSL 13/14 H:32 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | MS | 3 Mayıs - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:32 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | MS | 3 Mayıs

Takım biraz hareketlense her maçı alacaz ama her zaman istek olmuyor 3 maç kaldı bizim toplam bu üçünüde alarak bir nebze olsun sevindirirler bizi

Reading - Burnley maçı 2-2 sonuçlanırken karşılaşma sonrasında Reading taraftarları, Premier Lig için play-off bileti aldığını düşünerek sahaya indi Yazık oldu Readinge:D bide 2-2:D

bolusporun maçında olduğum için izleyemedim sadece devre 0-2 skorunu öğrenebildim maçı 3- 2 almışız..nasıl oynadık biri kısa bi özet geçebilir mi ?

Bu arada Twitter'da dönen muhabbet ; Fener kısa süreliğine Galatasaray hesabını takibe almış, sonra unfollow yapmış.

BmuxcNpCQAAx7Kj.png

Yani o kadar transfer yaptik, alayi cöp cikti yahu. Bi Telles oynuyor, onda da scout israr etmis.

Hajrovic, Lucas, Burdisso vs. rezalet ya. Yazik o giden paralara.

Yorumlara baktım da gene her zaman ki klasik Galatasaray taraftarı kendini belli ediyor. Sezonun rezil geçmesine sebep olmuş adamları bir tane kritik galibiyet sonrası göklere çıkarmalar. Sabri, Burak, Umut, Chedjou bakın bugün hepsi kral. Yıllardır geleceğimizi hep böyle anlık gaza gelmeler yüzünden karartan bu zihniyetten kurtulmamız mümkün değil anlaşılan. Galibiyete sevindim ama bir yandan da bu galibiyetin şer getirecek galibiyetlerden biri olma ihtimali çok yüksek. İnşallah olmaz.

Üst Alt