STSL 13/14 H:32 | Galatasaray 3-2 Gençlerbirliği | M.S | 3 Mayıs

Bizim rakibimiz cidden kendimiz. Yine öldük öldük dirildik. Lig bitse de kurtulsak eziyetten.

Ben en çok şikeci taraftarlara üzülüyorum. biz yenikken iyi iyi clye gidemezler. biz yenince iyi çok güzel oldu mancini kalır. biz clye gidince süper oldu akılları ligde olmaz(bu da biz lige konsantre olunca şansları olmadıklarını itiraf ettikleri anlamına gelir). biz clde tur atlayancı iyi iyi lige asılmazlar bla bla vs vs CLde final oynasak bile kendini avutacak bir taraftar topluluğu yazık lan size nasıl bir ezikliktir bu :D

edit : fb spor kulübü resmi facebook hesabı Galatasaray SK resmi facebook hesabını takibe aldı. Yani bu kadar belli edilmez yahu biraz özgün orjinal olun. Kuyruk gibi yapıştılar. hoşt :D

Alper Altun

Süper Moderatör
Yönetici
Süper Moderatör
Beyler dugunden yeni geldim , maci nasil cevirdik? Mancini nin taktiksel zekasi mi oldu? Yoksa oyuncular kendilerine ceki duzen mi verdiler? Sans faktoru mu vardi? Genclerbirligi kendi kendine malca hatalar mi yapti? Fenerbahce gibi sike mi yaptik :p ? Biri ozetlesin, daha macin ozetini izlemeye imkan bulamadim cunku..