STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs

Benim de düşüncem o seneye ilk hedef 4.yıldız hepsi bunun bilincinde, şampiyonlar ligi guruplarında oynamak da önemlidir o yüzden seneye fazla yorulmamak amacıyla kafayı lig'e döndürmeliyiz. 4.yıldızı ilk bizim takmamız çok önemli

4.yıldızdan ziyade 2 sene üst üste Fb şampiyonluğu fetret devrine sokar.3.yıldızı ilk biz taktık da ne oldu,hiçbir şey olmadı.Bu sene 3 sene üst üste şampiyonluk açısından önemliydi benim için.Eğer bu sene şampiyon olsaydık,daha da çıkmazdı 3 sene üst üste şampiyon olan.21.yüzyılda artık kolay değil Türkiye'de 3 sene üst üste şampiyon olmak.

manciniden belkide en çok nefret eden benim 3 aydır istifaya çağırıyorum lucescu gelsin diyorum. ama eğer mancini gidip başka biri geleceğine bu adam kalsın seneye bence lucescu %80 mancini %70 şampiyon yapacak bizi ama manciniyle avrupada başarı zor bizim felsefemiz türk olmayan takımları yenmek. o yüzden lucescu gelmeli seneye 4.yıldızı takacağız herkes rahat olsun. fenerbahçe çok havaya girdi 15 mayıs 2011de başkanımızın söylediği bir söz var o sene 8.olmuştuk ünal aysal başkan olduktan 3 gün sonra tv programına katıldı ve dediki fenerbahçe ileride sıkıntı yaşayabilir. 1.5 ay sonra şike olayları çıktı. başkanın istihbaratı çok sağlam bu senede bişeyler olacak gibime geliyor hayırlısı. bu sene bile 4.yıldızı takabiliriz

4.yıldızdan ziyade 2 sene üst üste Fb şampiyonluğu fetret devrine sokar.3.yıldızı ilk biz taktık da ne oldu,hiçbir şey olmadı.Bu sene 3 sene üst üste şampiyonluk açısından önemliydi benim için.Eğer bu sene şampiyon olsaydık,daha da çıkmazdı 3 sene üst üste şampiyon olan.21.yüzyılda artık kolay değil Türkiye'de 3 sene üst üste şampiyon olmak.

Bi 20 sene konuşurlar 4.yıldız olayını hiç çekilmez.

bizim elimizden kupa aldıkları görülmedi..

Altta görüldüğü gibi Fenerbahçe Galatasaray'ın elinden çok kupa aldı. Aynı şekilde Galatasaray da Fenerbahçe'nin elinden çok kupa aldı. Bu uzun yıllara dayalı rekabette zaman zaman unutulsa da "bizim elimizden kupa aldıkları görülmedi" ifadesi dogru değil.

Fenerbahçe - Galatasaray 1-0 ( 2005- GS'nin 100. yılında Şampiyonluk Galatasaray'ı yenerek ilan edildi. Gol Nobre )

Fenerbahçe - Galatasaray 2-1 (Cumhurbaşkanlığı yeni adı Süper kupa stad 19 mayıs )

Fenerbahçe - Galatasaray 4-2 (Cumhurbaşkanlığı yeni adı Süper kupa stad 19 mayıs )

Fenerbahçe - Galatasaray 1-0 ( Başbakanlık kupası , Stad 19 mayıs )

Fenerbahçe - Galatasaray 3-2 ( Başbakanlık kupası , Stad 19 mayıs )

Fenerbahçe - Galatasaray 3-1 (Atatürk Kupası )

Fenerbahçe - Galatasaray 2-1 (TSYD kupası )

Fenerbahçe - Galatasaray 2-1 (TSYD kupası)

Altta görüldüğü gibi Fenerbahçe Galatasaray'ın elinden çok kupa aldı. Aynı şekilde Galatasaray da Fenerbahçe'nin elinden çok kupa aldı. Bu uzun yıllara dayalı rekabette zaman zaman unutulsa da "bizim elimizden kupa aldıkları görülmedi" ifadesi dogru değil.

Fenerbahçe - Galatasaray 1-0 ( 2005- GS'nin 100. yılında Şampiyonluk Galatasaray'ı yenerek ilan edildi. Gol Nobre )

Fenerbahçe - Galatasaray 2-1 (Cumhurbaşkanlığı yeni adı Süper kupa stad 19 mayıs )

Fenerbahçe - Galatasaray 4-2 (Cumhurbaşkanlığı yeni adı Süper kupa stad 19 mayıs )

Keşke şu maçların tarihlerini de yazsaydın ya o maçlar oynanırken muhtemelen annen ile baban bile daha tanışmamıştı. TSYD mi kaldı, Atatürk Kupası mı kaldı, Başbakanlık kupası mı kaldı. İlk maddedeki de ağır saçmalık, bu yazmış diğer fenerli de beğenmiş #antukafası was here :asd:

[attachment=9979:upload_2014-5-10_17-23-51.png]

[attachment=9980:upload_2014-5-10_17-25-10.png]

[attachment=9981:upload_2014-5-10_17-26-22.png]

[attachment=9982:upload_2014-5-10_17-26-48.png]

[attachment=9983:upload_2014-5-10_17-27-33.png]

[attachment=9984:upload_2014-5-10_17-29-51.png]

Sadece futbolda ve sadece son iki senede elinizden 4 kupa aldık, elinizden diyorum öyle senin gibi matematiksel olarak hesaplamalara girmeden bizzat sizi tokatlayıp alınan 4 kupa. 2'sini de sizin statta kutladık malum o kadar emek verdiniz bari şampiyonluk kutlamalarımıza şahit olun istedik. Baskette de yine sizin elinizden 1 tanesi AVRUPA ŞAMPİYONLUĞU KUPASI olmak üzere tam 3 kupa evet sadece bir kaç ay içinde Fenerin elinden alınan 3 büyük kupa , üstelik son derece güncel tecavüzler yani acısı hala hissediliyor, biliyoruz.:asd:

Ekli dosyalar

• upload_2014-5-10_17-23-1.png
    upload_2014-5-10_17-23-1.png
    475.4 KB · Görüntüleme: 46
  • upload_2014-5-10_17-23-51.png
    upload_2014-5-10_17-23-51.png
    2.2 KB · Görüntüleme: 196
  • upload_2014-5-10_17-25-10.png
    upload_2014-5-10_17-25-10.png
    3 KB · Görüntüleme: 169
  • upload_2014-5-10_17-26-22.png
    upload_2014-5-10_17-26-22.png
    3.5 KB · Görüntüleme: 180
  • upload_2014-5-10_17-26-48.png
    upload_2014-5-10_17-26-48.png
    3.5 KB · Görüntüleme: 185
  • upload_2014-5-10_17-27-33.png
    upload_2014-5-10_17-27-33.png
    3 KB · Görüntüleme: 175
  • upload_2014-5-10_17-29-51.png
    upload_2014-5-10_17-29-51.png
    9 KB · Görüntüleme: 191
Ne yani şimdi oynanmıyor diye kazanılmamış mı oluyor kupalar :) yani yarın öbür gün UEFA kupası mesela eskiden oynanan ama şimdi oynanmayan Kupa galipleri gibi kaldırılsa kazananlar yok hükmünde mi olacak? Asıl saçma düşünce bu.

Ayrıca basketleri falan karıştırmış arkadaşımız. Sadece kadın baskette son 8 şampiyonlugun kaçında GS'nin elinden finalde kazanıldı biliyordur heralde : )

Son olarak benim dediğim şu : Kim daha çok aldı, kim daha yakın aldıdan ziyade "Fenerbahçe'nin Galatasaray'ın elinden kupa aldığı görülmedi" yanlışlışlıgını anlatmaktır.

Ne yani şimdi oynanmıyor diye kazanılmamış mı oluyor kupalar :) yani yarın öbür gün UEFA kupası mesela eskiden oynanan ama şimdi oynanmayan Kupa galipleri gibi kaldırılsa kazananlar yok hükmünde mi olacak? Asıl saçma düşünce bu.

Ayrıca basketleri falan karıştırmış arkadaşımız. Sadece kadın baskette son 8 şampiyonlugun kaçında GS'nin elinden finalde kazanıldı biliyordur heralde : )

Son olarak benim dediğim şu : Kim daha çok aldı, kim daha yakın aldıdan ziyade "Fenerbahçe'nin Galatasaray'ın elinden kupa aldığı görülmedi" yanlışlışlıgını anlatmaktır.

Bana diyeceğin bir şey varsa delikanlı ol ,alıntı yap vereyim cevabını. 14 yıl önce alınmış UEFA kupasına laf edersiniz, sadece 2 yıl sonra alt tarafı 3 puanlık maçta 6 attığınız için filmlere , dizilere bile malzeme yaparsınız. (Bizde olduğu için yıllarca bok attığınız kupada kazara yarı final oynayınca onun için besteler yapar,günlerce hayalini kurar , alamayınca yine o kupaya teneke dersiniz ama onların UEFA kupası var diye kendi aranızda zeka seviyenize yakışır komiklikler şakalar yaparsınız. Ben daha çevremde tek kişinin UEFA kupasıyla övündüğünü duymadım, biz, Avrupa kupalarına alışkınız bilader siz 2.lig takımlarıyla, adı sanı duyulmamış Azerilerle oynarken biz Arsenali , evinde tokatlayıp kendi organizasyonunun kupasını alıyorduk, Celtic, Ajax'ı genç çocuklarımızla yenip müzemize bir başka kupa daha katıyorduk)

Sonra da burada gelip yine bir başka ergenlik örneği göstererek , 30 yaş altının varlığından haberi bile olmayan turnuvalarda biz sizi yenip kupa almıştık ama dersiniz .Anlaşılan sana ilk okul seviyesinde her şeyi teker teker anlatmak lazım, olur bana uyar, ben o basket muhabbetini yaparken bak güncelde böyle şeyler de yaşanıyor o kadar eskilere gitmeye gerek yok demeye çalışmıştım. Anlayabileceğini düşünmüştüm de hata bende .

Haddini bil, burası antu değil. Her mesajın sonuna gülücük koyarak istediğin lafı sokamazsın.

Sedat Görür @ bu konuda son kez yazıyorum çünkü ikili sohbeti sevmıyorum.

Öncelikle ben Uefa kupasına laf mı ediyorum? yoksa "Uefa kupanızın nasıl degerli oldugunu ve tarihten asla silinemeyecegini mi" söyluyorum?

Sanırım benım yazdıklarımı okumadan sadece "uefa-kupa" kelimelerini görüp önyargıyla yazmışsın.

Bana cevaben ilk mesajında sen diyorsun ki "sizin kupalar eskide kaldı, Artık oynanmayan kupalar..biz son iki senede şu kadar kupa aldık " Ben de dedim ki örnegin Avrupada eskiden bi kupa vardı. Kupa Galipleri Kupası. Kaldırıldı. Sonradan örnegin Uefa da kaldırılsa sizin kupanızı yok mu sayacagız? Tabıkı sacmalık olur oyle bısey.

Yani demek ki neymiş? Kulüplerin tarihindeki kupalar tarihteki yerini alır. O eskidendi benımkı yenıydı denemez.

Ayrıca konuyu başka yönlere çekmeye gerek yok ki. Konu şu :" Fenerbahçe'nin Galatasarayın elinden aldıgı kupa görmedim" sözüne yanlış bildigini anlatmak. Yoksa Galatasaray da bizden çok kupa aldı.

Basket konusunda bizim de aldıgımız çok kupa var. Konu futbol oldugu ıcın başta yazmadım ama sen yazınca hatırlattım.

100'er yılı devırmış camialar elbette karşılıklı rekabette zaman zaman biri digerının önüne gececek, zaman zaman biri dıgerınden gerıde kalacak. Normal bunlar.

Sedat Görür @ bu konuda son kez yazıyorum çünkü ikili sohbeti sevmıyorum.

Öncelikle ben Uefa kupasına laf mı ediyorum? yoksa "Uefa kupanızın nasıl degerli oldugunu ve tarihten asla silinemeyecegini mi" söyluyorum?

Sanırım benım yazdıklarımı okumadan sadece "uefa-kupa" kelimelerini görüp önyargıyla yazmışsın.

Bana cevaben ilk mesajında sen diyorsun ki "sizin kupalar eskide kaldı, Artık oynanmayan kupalar..biz son iki senede şu kadar kupa aldık " Ben de dedim ki örnegin Avrupada eskiden bi kupa vardı. Kupa Galipleri Kupası. Kaldırıldı. Sonradan örnegin Uefa da kaldırılsa sizin kupanızı yok mu sayacagız? Tabıkı sacmalık olur oyle bısey.

Yani demek ki neymiş? Kulüplerin tarihindeki kupalar tarihteki yerini alır. O eskidendi benımkı yenıydı denemez.

Ayrıca konuyu başka yönlere çekmeye gerek yok ki. Konu şu :" Fenerbahçe'nin Galatasarayın elinden aldıgı kupa görmedim" sözüne yanlış bildigini anlatmak. Yoksa Galatasaray da bizden çok kupa aldı.

Basket konusunda bizim de aldıgımız çok kupa var. Konu futbol oldugu ıcın başta yazmadım ama sen yazınca hatırlattım.

100'er yılı devırmış camialar elbette karşılıklı rekabette zaman zaman biri digerının önüne gececek, zaman zaman biri dıgerınden gerıde kalacak. Normal bunlar.

Arkadaş daha demin uyardım, şurada ''alıntı yap '' özelliği varken neden ısrarla bunu başaramıyorsun. Çok zor bir şey değil. Alıntı yap ki yazdığın havada kalmasın.Neyse

Kırmızı olan yeri kendi kendine söyledin heralde çünkü ben burada öyle bir şey okumadım. Ön yargıdan ziyade sen daha en başından, bu konunun çıkış noktasında sıkıntı yaşıyorsun daha yani o yüzden söylediklerin değersiz kalıyor. O arkadaşın yaşı 20 olsun 25 olsun ve kendi şahit olduğu anılardan bahsediyor , izlediği 10 finalden 9'unda size nasıl geçirdiğimizi, final evinizde olsa bile kaderinizin değişmediğini söylüyor o kupanın bizim ellerimizde kalktığını söylüyor, sen tutmuş 1964, 71 demeden 50- 60 yıllık davaları getirip sözde üste çıkmaya çalışmışsın.neden çünkü son döneme bakmaya cesaretin yok. UEFA kupası örneğim de burada başlıyor işte işinize gelince o kupa antika oluyor 15 yıldır hala dillerde olması bizim görgüsüzlüğümüz oluyor , sonra çıkıp 65 yıl öncesini önümüze getiriyorsunuz.

Üyelik tarihine bakıyorum , şikeli sözde şampiyonluğunuzun hemen ardından gerçekleşmiş.Sonra yaptığınız şikeler ortaya dökülünce ortadan kaybolmuşsun. Çok yakında UEFA yine kıçınıza şemsiyeyi monteleyince zaten yine defolup çöplüğüne döneceksin. Son diyeceğim şu ; ortamı germeden insan gibi yaz, bir de antuda gördüğü her Gs'liye ''yeaaa sizin kendi forumunuz yok mu gidin orada yazın'' diyen liselilere de selamı mı iletirsin şikeci kardeş.

Konu daha fazla uzamasın diye sana cevap yazmadım, sedat kardesimiz cevabını vermis artık konuyu kapa. Galatasaray forumunda yazdıgını unutma, bu konuları tartısmak istiyosan gidersin antuya yazarsın yazacagını hadsizligin luzumu yok, daha fazla alıntı yapıp durma.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Emre Zengin 8 senedir kadın basketbolda sizi finalde yenerek şampiyon oluyoruz demişsin de hepsinde bizi yenmediniz Mersin BB ile falan da karşılaştınız kendi takımının rakipleri bilmiyorsun daha . Ayrıca 5 senedir Türkiye Kupasının sahibi oluyoruz . Bu 5 sene içinde 4 kere sizi yendik .

Erkek basketbolda 3 sene önce Cumhurbaşkanlığı kupası aldık elinizden . Diğer Türkiye Kupası Finali ve Cumhurbaşkanlığı Kupasını hakemlerin desteğiyle aldınız Ntvspor'da İbrahim Kutluay bile dedi Fenerbahçe hakem desteği gördü diye .

Boş boş konuşmanın lüzumu yok şimdi .

Bide Galatasaray'ın fenere karşı kazandığı finalleri yazsan burdan Bağdata yol olur biz nasıl Kadıköy'de size karşı şansımız tutmuyorsa sizinde finallerde şansınız tutmuyor

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fazla istatistik mevzusuna falan girmeye gerek yok ancak isin ucunda kupa varsa ve finalde GS-FB oynuyorsa GS her türlü alir aga, bizim böyle bir gelenegimiz var yillardir.

Üst Alt