STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:33 | Fenerbahçe 4-0 Kardemir Karabükspor | M.S | 9 Mayıs

Güzel maçtı, güzel bi geceydi. Kağıt esprisine kızılmamalı. Keşke her atışma böyle küfürsüz, böyle zekice düşünülmüş ince esprilerle olabilse.

Yaptıkları şey bence zekice de değildi.. Zekice yapılan bir espri olsa karşılığını bu kadar kısa sürede bulamazdı..

şaklabanlıktan başka bir şey değil.. Ersun Yanal herhalde taraftara şirin gözünme derdinde bir sezon daha kalabilmek için.. Zamanında sen bu takımı Cm'de bile yönetemezsin diyenler belliki çok oturmuş adamın içine..

GT-I5510 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1399667982254.jpg
    uploadfromtaptalk1399667982254.jpg
    25.5 KB · Görüntüleme: 38
Yalnız Fenerbahçe de çok abarttı şampiyonluk kutlamasını.Biz de 2 hafta önce ilan ettik geçen yıl,ama 2-3 gün anca sürdü kutlamalar.Sonra bitti.Bunlar 15 gündür kutluyor sanki ilk kez şampiyon olmuş gibi.Bursaspor bile bu kadar kutlamadı. :D

O değilde süper kupa'da 3.kez yenilmek bi acı olacak bunlar için, bizim elimizden kupa aldıkları görülmedi.

Şampiyonlar ligi kuralarında bön bön bakarlar artık şimdi tadını çıkarın çok ağlayacaksınız.

Tabi normaldir bu kadar kutlamaları biz 2 sene üst üst olduğumuz için bi doyma vardı, onlar 7 senedir beklediler bu şampiyonluğu 2007'den beri.

O değilde süper kupa'da 3.kez yenilmek bi acı olacak bunlar için, bizim elimizden kupa aldıkları görülmedi.

Şampiyonlar ligi kuralarında bön bön bakarlar artık şimdi tadını çıkarın çok ağlayacaksınız.

Evet Şampiyonlar Ligi'ne gitmek güzel de,bu da bana avuntu gibi geliyor biraz.Nasıl Fenerliler Kadıköy'de bu yıl da yenemediniz diyorsa.Biri evet daha güzel bir şey ama avuntu neticede.Fenerliler gibi ikinciliğe sevinecek değiliz bence.

Evet Şampiyonlar Ligi'ne gitmek güzel de,bu da bana avuntu gibi geliyor biraz.Nasıl Fenerliler Kadıköy'de bu yıl da yenemediniz diyorsa.Biri evet daha güzel bir şey ama avuntu neticede.Fenerliler gibi ikinciliğe sevinecek değiliz bence.

Hayır onunla bi ilgisi yok bence, burda olay ikinciliğe sevinmek değil hani siz şampiyon olduysanız neden şampiyonlar ligine gidemiyosunuz hesabı :) Yani bi nevi şikeciler demek istiyo bizim oyuncular çaktırma :D

Hayır onunla bi ilgisi yok bence, burda olay ikinciliğe sevinmek değil hani siz şampiyon olduysanız neden şampiyonlar ligine gidemiyosunuz hesabı :) Yani bi nevi şikeciler demek istiyo bizim oyuncular çaktırma :D

Orası öyle de,futbolcuların bunu demesi çok ironik.Keşke twitterda dalga geçmeye çalışacaklarına sahada dalga geçmeye çalışsalardı.Maç seçtiler hep,bu kesin.Maç seçen takımdan da,oyuncudan da adam olmaz.

2.oluruz zaten de,seneye kesinlikle şampiyon olmak lazım.Yoksa kulüp fetret devrine girer yeniden.Benim açımdan değil de,camia olarak.

Benim de düşüncem o seneye ilk hedef 4.yıldız hepsi bunun bilincinde, şampiyonlar ligi guruplarında oynamak da önemlidir o yüzden seneye fazla yorulmamak amacıyla kafayı lig'e döndürmeliyiz. 4.yıldızı ilk bizim takmamız çok önemli

Üst Alt