STSL 13/14 H:33 | Trabzonspor 1-4 Galatasaray | M.S | 11 Mayıs - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:33 | Trabzonspor 1-4 Galatasaray | M.S | 11 Mayıs

drogbayi biraz daha erken kesse ne olurdu acaba deplasman maclari ve sampiyonluk ?

federasyon bizle son güne kadar ugrasmakta olugu halde sampiyon olurduk.

Maçı alacağımız devre arasında belliydi...

Ancak ilginç şeyler oluyor. Kimsenin beğenmediği Umut iki haftadır sonradan girip gol atıyor. Herkesin sağ bek oynamasına itiraz ettiği Semih iki maçtır ileri çıkıp şahane asistler yapıyor.

Diğer yandan Selçuk 1,5 yıldır ilk kez formda görüldü. Bugün oynadığının yarısını oynasa be sezon böyle bitmezdi.

drogbayi biraz daha erken kesse ne olurdu acaba deplasman maclari ve sampiyonluk ?

federasyon bizle son güne kadar ugrasmakta olugu halde sampiyon olurduk.

bunu ilk kim dile getirecek diyordum. bakalım ne zaman tvlerde de konuşulacak Drogba gitti takım kendine geldi ne rastlantı. Takım içinde sevilmediği (koşmadığından ve egoistliğinden dolayı) gerçek olabilir

1797459_771056716273148_9075567212374880253_n.jpg

Ulan ciddi ciddi düşünmeye başladım koskoca sezon benim yüzümdenmi gitti diye geçen hafta yine kanser olmak üzere 0-2 ken kapattım 3-2 almışız bu haftada sırf o yüzden izlemedim 4 atmışız deplasmanda hemde ts ye

bunu ilk kim dile getirecek diyordum. bakalım ne zaman tvlerde de konuşulacak Drogba gitti takım kendine geldi ne rastlantı. Takım içinde sevilmediği (koşmadığından ve egoistliğinden dolayı) gerçek olabilir

egoistligini birak bi kenara takim kosmadigi icin 10 kisi oynuyordu birde 2 forvet gibi elbette ugrasirsin.

ben bunu cok daha önceleride yazidim ama gercekleri yazani 9 köyden kovarlarmis :D

Üst Alt