STSL 13/14 H:33 | Trabzonspor 1-4 Galatasaray | M.S | 11 Mayıs - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:33 | Trabzonspor 1-4 Galatasaray | M.S | 11 Mayıs

Burak yerine her maça 10 kişi çıksak daha iyi olabilir.

Adam bu maç bile 2 tane net pozisyonu, pozisyona bile giremeden harcadı bitirdi.

Ispatlayamaz ya... Cocuk iste, ne yazdigini bilmiyor. Yasi 15, anlayisla karsilamak gerek.

Gecen de benim herkese sürekli küfür ettigimi iddia etmisti. Ispatlamayan ********** dedim ve ispatlayamadi. Tabi her üyenin burda benim 3 senedir 1 kere bile küfür etmedigimi bildigi icin hatasini anlayip geri adim atti.

Teşekkür ederim güzel kardeşim, uyarın için.

Ben burada kimseyi kandırmak gibi bir amaç gütmüyorum. Hadi kandırma niyetim olsa elime ne geçecek? Benim tweeter hesabım yok, başka forumlarda paylaşımım yok.

Ben, adı üstünde duyum paylaşıyorum. Üstelik '' Kesin '' şekilde ifade kullanmamaya özen gösteriyorum.

2 gol duran toptan, 2 gol kanat akınından. Geçen gün FB'nin bu sezonki bütün gollerini verdi TRT. Gollerin %70'i duran top ve kontraatak. Organize/olgun atak yok nerdeyse. Bizse nerdeyse yemin etmişiz duran toptan (özellikle kornerden ve frikikten cezaalanına kesilen topla) gol atmamaya. Bu sezon benim gözümde her zaman FB'ye şampiyonluk hediye ettiğimiz bir sezon olarak aklımda kalacak. Koca bir sezon kanatsız oynadık, sneijder solaçık, burak sağaçıkta süründü durdular. Sabri solaçık, semih sağaçık oynayınca bile bu takım iki maçta 7 gol attı daha ne diyeyim. Burak forvet/Sneijder forvet arkası oynadığı hiçbir maçtan ben korkmuyorum.

Bos laflar,kendini kandirma. Mirza herkes bu postlar gördü,kaynagi söyle sonra birsey diyecegim belki ama kaynagi söylemiyorsun,cünkü kaynagi yok,hepsi kafadan yaziyorsun.

Bak arkadaşım, sana son uyarımı yapıyorum. Ya benim dediğimi iddia ettiğin şeyleri ispatlarsın ya da susarsın.

Yok ısrarla aynı şeyleri söylersen benden çok farklı üslup göreceksin. Ve adminlere gerekli uyarıları senin için yapacağım.

İlk yarı iyi değildik ama ikinci yarı tempolu oynadık.

Ah ah, 2.yarı oynadığınız futbolu 4-5 deplasmanda oynasaydınız şu kuşları sevindirmezdiniz.

Adama sormazlar mı?

Madem öyle zamanında deplasmanlarda böyle oynasaydınız da yenilmeseydiniz olmaz mıydı?

Kaybettiğimiz 2 deplasmanı kazansak şimdi tablo bambaşka olurdu..

bu adamlar seni başından beri az ciddiyetle oynasa şampiyon olurduk ciddi bir hoca gelse bu kadro seneye değişmeden bile şampiyon olur

ama wesleye tebrikler gitme la sen portakal

Berbat futbol, müthiş skor... Duran topların ne kadar hayat kurtarıcı olduğunu bir kez daha gördük.

Berbat ötesi bir Trabzon vardı dün, resmen anadolu takımı kimliğine bürünmüşler Zaten Hami ile ne kadar vizyon olabilirdi?

Herkes önceki deplasmanlarda bu futbolu oynayıp 2 maç kazansaydık vs vs demiş.

iyi demişsiniz de deplasmana gelene kadar içeride ki Kayseri ve Kasımpaşa maçlarını kazansaydık da çok farklı bir tablo olurdu.

En azından kesin 2.idik...

Berbat futbol, müthiş skor... Duran topların ne kadar hayat kurtarıcı olduğunu bir kez daha gördük.

Berbat ötesi bir Trabzon vardı dün, resmen anadolu takımı kimliğine bürünmüşler Zaten Hami ile ne kadar vizyon olabilirdi?

iyi demişsiniz de deplasmana gelene kadar içeride ki Kayseri ve Kasımpaşa maçlarını kazansaydık da çok farklı bir tablo olurdu.

Kendi sahamızda puan kaybetmemiz anormal bi durum değil, deplasmanda da durum bu. Ama deplasmanda aşırı puan kaybetmemiz anormal, bu yüzden o maçlar daha çok anlam ifade ediyor.

Ayrıca mükemmel oynamasak da oyuncularimizda uzun zaman sonra kazanma isteği gördük deplasmanda, herkes bundan bahsediyor.

N5

Zor görünen maç bizim açımızdan 2. yarı Sneijder'in golü ile kolay geçti, bu adam kaç kritik maç kazandırdı bize helal olsun umarım bi 3-4 sene daha bizimle kalırsın wesley. Dünya kupası performansınıda merakla bekliyoruz, Hollanda'yı tek başına taşırsın inşallah.

Kayseri - Kasımpaşa - Rize içimi yakan maçlar. 8 puan ya az değil bizim fener ile aramızda bu kadar kopukluk olmasının imkanı yok ya, onların ilk devre son dakikalarda kaç maç alması bizim sürekli berabere kalmamız, ikinci devre sivas ve eskişehir maçlarında aldıkları yenilgileri iyi kullanamamamız resmen kendi elimizle şampiyonlu verdik, oyuncular şimdi ne kadar üzülüyorlardır çünkü şampiyonluk bizim elimizdeydi.

Üst Alt