Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

STSL 13/14 H:33 | Trabzonspor 1-4 Galatasaray | M.S | 11 Mayıs


Bu sene ligi 1.bitirecek takım sezon öncesi belirlendiğinden dolayı Galatasarayın hızı kesildi,futbolcuların ligi 2.sırada bitirme azmini hep birlikte gördük.Lig anlaşmalı olmasa ersun ibnesinin geldiği ilk senede çalıştırdığı takımın ligi 1.bitirdiğini gören varmı?
 
Ya zaten sinirlenmemizin en büyük nedeni buydu. Isteyince oluyor, kaldi ki müthis futbol da oynamiyoruz.Bizim kalitemiz bu takimlari yenmeye yeterli zaten. 3 kulvarda yaristik, dogrudur, yine de basarabilirdik.Sonuc olarak kötünün iyisi bir sezon oldu (Erciyes´i yenersek). Sampiyonluk da kesinlikle mümkündü.3 ay boyunca süründügümüz deplasmanlarda 2-3 galibiyet alsaydik hersey farkli olurdu.Evde kaybettigimiz Kayseri, Rize, Antalya maclarindaki puanlardan bahsetmiyorum bile.
 
Seneye'de şampiyonlar liginde olacağız, Türkiye Kupası maçları olacak 3 kulvar diye bahane edilmemesi lazım, o zaman seneye de kafa olarak bırakalım fener nasıl olsa avrupa'da yok şampiyonlukta büyük avantajları var. Ona göre kadro kurman lazım,Seneye Türkiye liginde şampiyonluk bütün herşeyden önemli, bütün konsantre lig'e yönelik olmalı.
 
Üst Alt