STSL 13/14 H:33 | Trabzonspor 1-4 Galatasaray | M.S | 11 Mayıs - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:33 | Trabzonspor 1-4 Galatasaray | M.S | 11 Mayıs

Wesley Sneijder: 'Transfer dönemi açılınca, illa ki teklifler gelecektir. Fakat ben G.Saray'da kalmak istiyorum. G.Saray'ı çok seviyorum.

reyiz

ok.gif
ALMANYALI39M - 11.05.2014 21:07

bos.gif

gs uefa dan ceza alacak ve biz mahkeme karari ile katilacagiz...ahanda buraya yaziyorum...

clye gitmek bende çok istiyorumda kötü yanı lig gidecek yine malesef kadro rezalet biraz düzeltsek bile lig + cl kaldırmıyor seneye şikeciler 4.yıldızı takar gibi

Ilk yariya oranla 2. yari biraz daha hareketliydik. Semih 2. yari sag kanattan güzel bindirmeler yapti. Orta sahamiz daha iyi mücadele etti ve iyi paslasti. Telles'in gereksiz penaltisi ile bir anda maci zor sokarki gibi göründük neyseki Umut Bulut takimi rahatlatti. Uzun aradan sonra bir macta 2 farkli oyuncudan 2 müthis frikik golü izledik. Selcuk diger maclara oranla daha aktif oynadi daha az pas hatasi yapti. Chedjou mevcut kadrodaki en iyi stoper oldugunu bu mactada göstermis oldu. Muslera uzun aradan sonra kritik kurtarislar yapti bence. Sneijder önceki maclarda kendisine yakismayan pozisyonlari atsaydi ligin gol krali konumunda olurdu. Hala gol krali olma sansi var tabiki. Bu saatten sonra Sampiyonlar Ligi biletini kaptirmayiz artik.

Şu maçın üzerine olmaz ama TRT 1'i açsın bizim futbolcular da utanın. Göz göre göre verdiniz bu sene şampiyonluğu. Biraz daha istekli olsanız bu sezon bu kadar kolay bitmezdi.

Ilk yariya oranla 2. yari biraz daha hareketliydik. Semih 2. yari sag kanattan güzel bindirmeler yapti. Orta sahamiz daha iyi mücadele etti ve iyi paslasti. Telles'in gereksiz penaltisi ile bir anda maci zor sokarki gibi göründük neyseki Umut Bulut takimi rahatlatti. Uzun aradan sonra bir macta 2 farkli oyuncudan 2 müthis frikik golü izledik. Selcuk diger maclara oranla daha aktif oynadi daha az pas hatasi yapti. Chedjou mevcut kadrodaki en iyi stoper oldugunu bu mactada göstermis oldu. Muslera uzun aradan sonra kritik kurtarislar yapti bence. Sneijder önceki maclarda kendisine yakismayan pozisyonlari atsaydi ligin gol krali konumunda olurdu. Hala gol krali olma sansi var tabiki. Bu saatten sonra Sampiyonlar Ligi biletini kaptirmayiz artik.

Nasıl gol kralı olacak ya :D

Maçın özetini izleyebileceğim bir link var mı acaba arkadaşlar? Daha önce paylaşıldı ise kusura bakmayın...

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Lig bitti deplasman galibiyeti almaya başladık şaka gibi.. Bi sistem belirsizliği var neyse ki son 90 dakikamız kaldı. Mancini gidecek dertler bitecek inşallah. Sneijder-Melo-Muslera 3lüsü olmasa halimiz harapmış bu sene

Üst Alt