STSL 13/14 H:4 | Bursaspor 0-3 Beşiktaş | M.S | 15 Eylül - Sayfa 48 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Bursaspor 0-3 Beşiktaş | M.S | 15 Eylül

abi bırakın bu kadro ayaklarını tamam kadroları bizden düşük ama işliyor bizim kadro iyide noluyor tam randımanlı işlemiyor.

Henuz 4 hafta oldu guzel kardesim . Isleme acisindan bakinca Caykur Rize'nin ki de bizden de Fener'den de iyi isliyor . Lakin uzun yarista kadro kalitesi kendini daha cok belli eder . Dedigim gibi Rijkaardli donem ilk 7 hafta superdik . Lakin sonra Baris Ozbek - Mustafa Sarp - Ayhan li kadronun bi halt yapamayacagini anlamistik . Kisa vadede cikis yasayabilirsiniz her takimla fakat uzun maratonda kisisel dusuncem BJK bisey yapamaz . Yoksa bi cok takim vardir kisa vadede hatta ilk yari sampiyonluga oynuyor gibi gozukup ikinci yari ilk 5 le alakasi olmayan .

Haftaya koyunca göreceğim beŞİKEtaş sevenleri. En az fenerbahçe den iğrendiğim kadar iğreniyorum bu camiadan. Yıllardır şerefli ikincilik ten bahsederler o maçta bize 1-0 yetiyordu desen belgesini gösteren yine de sağda solda aleni iftiralara devam ederler. Bunlar öyle bir camia ki herkese şerefli halktan ayağına yatıp sempati toplarlar kimse seba döneminin derin ilişkilerini sorgulamaz. Çok efendi ligimize böyle teknik adamlar lazım dediğimiz Tayfurun yediği haltlar ortada. En şereflileri Tayfur işte gerisini siz düşünün. Sonra 100 yıllarındaki aleni peşkeş çekilen sinan engin Alaaddin Çakıcı ilişkileri ile gelen şampiyonluk. Her gelen başkanının taraftarına prim yapmak için Galatasaray a laf giydirme çabası. ASY Arena için fikonun söylemleri. Deplasmandaki her beŞİKEtaş maçında çıkan olaylar. Bir de şu iğrenç camiaya kardeş takım muamelesi yapanlar, biz şampiyon olmayacağız bari onlar olsun diyenler var ki onlara söylenecek hiçbir söz yok.

Bu Maçta bursa karşısında biz ne kadar kötüysek bursa da bjk karşında kötüydü. Yoksa bjk nin öyle çatur çutur top oynadığı filan yok. İbrahimin yaptığı hataları babam yapmazdı. Bu ligin en iyi kadrosu hala bizde. Bjk direnir ama yorulacaktır. Geçen senede nasıl çıkış yapmışlardı ama güçleri kalmıyor. Mücadele gücü bir yere kadar, tenik ve beceride gerekiyor. Fernandezi alın bjk den geriye bir şey kalmıyor. Aldıkları sol bek iyi, biz alabilirdik onu. Ayrıca ben snijder yerine fernandezi isterdim açık söyleyeyim. Yine de bjk mücadele gücü ile sezonu tamamlasını beklemiyorum. Her maçta bu kadar koşamazsın.

Üst Alt