STSL 13/14 H:4 | Galatasaray 1-1 MP Antalyaspor | M.S | 13 Eylül - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:4 | Galatasaray 1-1 MP Antalyaspor | M.S | 13 Eylül

Takim kötü oynamadi. Sinirden gözden kaciyor. Ilk 5 dakikada 5 gol kacirdik, tek pozisyon verdik, onu da yedik.

Mac sonuna kadar en az 10 net gol kacirdik mi? Evet. 20 cm´den disari attik topu (Umut). Drogba´nin kafasi vs.

Bunlar girse "müthis oynadik, ne baski yaptik, ne savastik ama be" diyecektik. Yalan mi?

Asil problem su: Galatasaray gol yiyince sapitiyor. Panik havasi esiyor, ne yaptiklarini bilmiyorlar.

Doldur bosalt ilk yari basladi ki bu kabul edilemez. Antalya´nin 15 dakikalik isi vardi.

2 senedir aynı sorun sen bunu çözemiyorsan hiçbir oyuncun 2 senede üstüne hiçbir şey koyamıyorsa, sen ne yaparsın İmparator?Milli takımda fenerin oyuncularını parlatmaya devam edebilir.Milli takıma almadığı adamları bizde ilk 11 oynatıyor.

forvet oyuncusu neden bu kadar gol kaçırır? forvetlerimize bakalım.

Drogba gelmiş 36 yaşına artık fizik olarak iyi vuruş yapma yeteneği azalmış- ki zaten Drogba hiçbir zaman her yakaladığını atan bir golcü değildi. daha çok asistleri ile ve kendi başına hazırladığı gollerle iyidir, ondan bir maçta 3 gol asla bekleyemeyiz. Drogba hiçbir zaman müthiş bir golcü olmadı

Burak son vuruşu en iyi türk futbolcusudur ama onda da süreklilik sorunu var. bazen iyi bazen kötü. her maçı aynı değil üstelik bu sezon mental sıkıntısı var. saha içinde zaten hayalet gibi dolanır durur her pası rakibe verir sadece bulduğunu atar diye bekliyoruz onda da berbat durumda. son dakikadaki pozisyonda ayağını neden geri çeker anlamadım, ilk yarıdaki amrabatın pasında ve yandan gelen bir ortada da hep zamanlama hatası var. drogbanın golündede allahtan ıska geçti vursa o topu taca atardı muhtemelen.

pzosiyonlara giren hep bu iki oyuncumuz, orta sahanın skora katkısı çok az 2 senedir. bu maçta oynayan emreç-amrabat-engin üçlüsünün 2 senedir kaç golü var? ben söyliyim 1 tane. böyle bir takımın her sene şampiyon olması nasıl mümkün olacak. ne defansın ne orta sahanın skora katkısı yok. selçuk ve sneijder 1-2 tane atıyor ama onlarda çok pozisyona giremiyor sistemden dolayı birazda. forvetlerin defansif katkısı sıfır olunca orta sahamızda sürekli geriye koşmaktan rakip ceza sahası içine giremiyor. ataklarda ceza sahasında çok kalabalık değiliz. işte bu yüzden drogba ve burak çok iyi atsınlar diye dua eder dururuz.

Aynı maçı Fener oynasa 5lik yapardı.Bu laubalilik bu umursamazlık bir tek bizim takımda var.Bu tarz maçları çok oynuyoruz.Dünyaları kaçır,kalene gelen tek top gol olsun puan kaybet.Sonuçta lig bitti artık.Bjk Bursa'yı çarpar geçer,herkes biz gibi değil,ayyy bu deplasman zor 1 puan iyidir yeaaaa,demez kimse.Haftaya da bizi rahat yenip puan farkı 9'a çıkar zaten.Geçmiş olsun.2 hafta önce bunları yazınca komik geliyordu herkese ama o yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

Aynı maçı Fener oynasa 5lik yapardı.Bu laubalilik bu umursamazlık bir tek bizim takımda var.Bu tarz maçları çok oynuyoruz.Dünyaları kaçır,kalene gelen tek top gol olsun puan kaybet.Sonuçta lig bitti artık.Bjk Bursa'yı çarpar geçer,herkes biz gibi değil,ayyy bu deplasman zor 1 puan iyidir yeaaaa,demez kimse.Haftaya da bizi rahat yenip puan farkı 9'a çıkar zaten.Geçmiş olsun.2 hafta önce bunları yazınca komik geliyordu herkese ama o yolda emin adımlarla ilerliyoruz.

Açık söyleyeyim fark 5.haftada 9 olursa şampiyonluk gider.Onlar puan kaybedecekse biz de kaybedeceğiz elbet,kapanmaz o fark.

Takim kötü oynamadi. Sinirden gözden kaciyor. Ilk 5 dakikada 5 gol kacirdik, tek pozisyon verdik, onu da yedik.

Mac sonuna kadar en az 10 net gol kacirdik mi? Evet. 20 cm´den disari attik topu (Umut). Drogba´nin kafasi vs.

Bunlar girse "müthis oynadik, ne baski yaptik, ne savastik ama be" diyecektik. Yalan mi?

Asil problem su: Galatasaray gol yiyince sapitiyor. Panik havasi esiyor, ne yaptiklarini bilmiyorlar.

Doldur bosalt ilk yari basladi ki bu kabul edilemez. Antalya´nin 15 dakikalik isi vardi.

Hayır dün biz iyi oynamadık. Maçın son 20-25 dakikası ileri şişirme toplarla 3 forvetin indirdiği toplarla pozisyona girmeye çalıştık. Bir kaç kerede kanattan geldik ki çoğunda Bruma sayesinde, Sabri 10'a yakın orta açtı 2'si isabetli oldu 1'ide gol.

Hayır dün biz iyi oynamadık. Maçın son 20-25 dakikası ileri şişirme toplarla 3 forvetin indirdiği toplarla pozisyona girmeye çalıştık. Bir kaç kerede kanattan geldik ki çoğunda Bruma sayesinde, Sabri 10'a yakın orta açtı 2'si isabetli oldu 1'ide gol.

Kötü oynadik da diyemeyiz. Ruh yoktu, istek yoktu diyebilir miyiz? Evet müthis oynamadik, ama kötü de oynamadik.

Oynamayan isimler zaten takimin herseyi. Selcuk ve Sneijder´in yoklugu yeter zaten.

Umarim bu sonuclar bize bir Osmanli tokadi olur da, kendimize geliriz.

Daha ligin koca ilk yarisi ve ikinci yarisi var. Bu sene biraz takip edecez. Görünen o. Ama yetisir ve geceriz

Kötü oynadik da diyemeyiz. Ruh yoktu, istek yoktu diyebilir miyiz? Evet müthis oynamadik, ama kötü de oynamadik.

Oynamayan isimler zaten takimin herseyi. Selcuk ve Sneijder´in yoklugu yeter zaten.

Umarim bu sonuclar bize bir Osmanli tokadi olur da, kendimize geliriz.

Daha ligin koca ilk yarisi ve ikinci yarisi var. Bu sene biraz takip edecez. Görünen o. Ama yetisir ve geceriz

Benim sahada izlediğim şey futbol değildi o yüzden kötü oynadık. Ne bir taktik, ne bir organize atak. Ancak şişireceksin forvetlerinden biri indirecekte karambole vurursan gol olur. Bunun adı futbol değil. Zaten son 2 senedir vasat İngiliz takımlarının maçlarını izledikten sonra bile şu futbolu izlemek insanı rahatsız ediyor. Böyle paralara kurulan şu kadronun tek taktiği doldur boşalt olmamalı.

Şimdi sahaya diziliş aynen şu sekilde:

Melo

Sabri Bruma

Umut Drogba Burak

Bunu kimse bana açıklayamaz. Bu nasıl bir mantıksızlıktır? R.Madrid'de geriye düşüyor Arsenal'da. Adamlar bir anda böyle saçma sapan taktiklere mi dönüyorlar yoksa oyun düzenlerini mi koruyorlar?

Mücadele ettik mi? Ettik. Fakat ilk 4 haftanın en vasat takımı Antalya'yı da yenemiyorsan kimse R.Madrid ve BJK'yi yeneceğiz diye poliyanacalık yapmasın.

Tamam yenemedik. Çok kaçırdık ve yeteneksiz oyuncularımız var. Ancak iyiydik genelde. Şablon olmasada golü düşündük ama yeteneksizler ve beceriksizler atamadı demek istiyorum. Hocanın sistemi yok. En büyük hatasıda yerli transferindeki fiyasko. Milli Takım olayını bende artık yeter diye kenara atmak istiyorum. Ergin Hoca'ya da salça oldular hatta.

Son olarak bu Antalya'yı rakiplerimiz evire çevire yenerler. Bir cacık yok. İyi kapanıyor ve pres yapıyorlar hepsi o.

Doldurt boşalt ın sebebi de 3 lü forvete dönmemiz..Malesef Terim oyunu okuyamadı

Gerçekten bizim skor taraftarlarımıza bile fazla Ünal Aysal. Avrupai ve sürekli gelişime reformlara dayalı bir vizyonu var başkanın. 2-3 sene daha başımızda olursa ancak o zaman farkı anlayabilirler.

Skor taraftarı sizler gibi düşünenlerdir.

playofda semihin son dakikada kafayla attığı top girse ne Ünal Aysal kalırdı ne Fatih terim.

Şimdi kalkmışsınız Fatih Terime sallıyorsunuz.

Evet Fatih Terim teknik anlamda çok yetersiz, asılolan Galatasaray söylemininde içini doldurmuyor fakat burada Ünal Aysal fanatikliği yapmayın.Birisini yerin dibine batırırken birisini göklere çıkarmayın.

Gerçek Galatasaraylı olan adam 60 yaşında bu klübe üye olmaz. konuşturmayın adamı. Ondan sonra kalkmışsınız Galatasaraylılıktan bahsediyorsunuz. Federasyon seçimlerinde ne halt yediklerinide biliyoruz yönetimin.

Biraz mantıklı olun.

Skor taraftarı sizler gibi düşünenlerdir.

playofda semihin son dakikada kafayla attığı top girse ne Ünal Aysal kalırdı ne Fatih terim.

Şimdi kalkmışsınız Fatih Terime sallıyorsunuz.

Evet Fatih Terim teknik anlamda çok yetersiz, asılolan Galatasaray söylemininde içini doldurmuyor fakat burada Ünal Aysal fanatikliği yapmayın.Birisini yerin dibine batırırken birisini göklere çıkarmayın.

Gerçek Galatasaraylı olan adam 60 yaşında bu klübe üye olmaz. konuşturmayın adamı. Ondan sonra kalkmışsınız Galatasaraylılıktan bahsediyorsunuz. Federasyon seçimlerinde ne halt yediklerinide biliyoruz yönetimin.

Biraz mantıklı olun.

Yanlış yerden alıntı yapmışsın hacı. Fenerliler gibi timsaha gelmişsin.. Ben Fatih Terim'e sallamadım. Sadece TFF ile yaptığı sözleşmenin detaylarını yönetimimizle paylaşsın dedim. Fatih hocanında dediği gibi kimse Galatasaraydan büyük değildir dedim. Başkanı ve Fatih hocayı çok beğeniyorum. Bizim başkanı diğer eski başkanlarımızla kıyasladım hatırladığım başkanlarımızla. Aralarında çok büyük vizyon farkı var dedim. Gece gece hem çok pis gaza hemde timsaha gelmişsin hacı.

Hoca'nın maç sonrası açıklama metni forumda neden hiçbir yerde yok ?

Birşeyler söylemiş. Gider yapıyor hoca. Haklı ya da haksız ancak biz zarar görüyoruz umarım o da bunun farkındadır. Sanırım transferler yüzünden baya bir sorunlar olmuş.

fatih terim tekdir.. 3 yıl da yaptıklarına bakın önce 3 maçta silmek için.. size hep değişim lazım, 2 yıl rijkaard gelsin 2 yil gerets gelsin, 1 yıl arif erdem gelsin uefa kadrosu gazına saçılan paralar olsun sonra neden şampiyon olamıyoruz neden avrupada değiliz dersiniz.. Bir düşünün gerçekten bir düşünün konuşmadan..

Üst Alt