STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül - Sayfa 110 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül

Eboue yerine Sabrinin oynaması iyi oldu. Snejder düzelene kadar onun yerine Riera oynarsa daha iyi olacak

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

78 li adam Buraktan daha çok koşup mücadele ediyo hala sorunu drogbada sanıyosunuz. Bruma ve burakdaki koordinasyon bozukluğu bugün bu maçı bu hale getiren.Ha bide amrabat delisi var. Drogba şişirilen topları indirmekten indirmekten oyun oynayamıyo Sanki Rizenin forveti hep uzun topla oynuyo takımımız ama suçlu <<drogba..Chelseade kaç kere top indirip kafayla top dağıtıyodu..Ha bugünkü maç Drogba var diye böyle bittiyse Real maçında çıkınca 6 yedik.. Aynı düz mantık

Burak 2010/2011'den beri neredeyse 100 Gol atmis adam ama Teknigi harbiden Rezil ! Yani kale'nin önünde bekleyip topu alsin Gol atsin basak bisey yok. SL'inde nasil 8 Gol atior hala anlamis degilim

Eboue yerine Sabrinin oynaması iyi oldu. Snejder düzelene kadar onun yerine Riera oynarsa daha iyi olacak

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Kanat oynasin o zaman, cünkü Hakan bu aralar kendi standartina göre gayet iyi oynuyor. (Önümüzdeki lig maci icin. Sneijder sakat. Melo ve Selcuk kart cezalisi.)

Muslera

Sabri Semih Chedjou Hakan

Amrabat Engin Yekta Riera

Bruma

Drogba​

Bruma serbest. Sol/sag kanat oynar. Belki Bruma sag acik ve Amrabat yerine Umut'un oynamasi daha mantikli olabilir.

O değilde biz Akhisar'ı nasıl yeneceğiz?Adamlar evlerinde 3'te 3'le başladı.Selçuk'la Melo da yok.O maçta sıkıntılı.

Malesef en rahat maçı bile kazanamadık Bundan sonra GS ya seri galibiyetlere başlar ya da bu sezon maksimum 3. lükle biter.

Ama ne yapıp edip BJK yi geçmeliyiz. 2. olup en azından FB nin keriz ŞL hakkını almalıyız.

yazık yemin ediyorum yazık ŞÜKRÜ ne halttır bi yönetici çıkmış yok TFF bize özel hakem atıyor yok bilmem ne bütün hakemler bize karşı

yaa sen ne sallıyorsun ya, yeter hakem mi atamadı bu golleri,hakem mi gönderdi TERİMi ve takımı karıştırdı bence 1-2 pozisyon dışında hakem tertemiz yönetti ya hakemlerde insan ayrıcaaa o çok değerli başkanınız demedi mi TFF de seçim olacak vs hepsi hikaye ara gazı veriyorlar

Gerçekden hakemler haakkında bunları söylemiş mi? bana göre kesinlikle konuşulması gerekiyor.

Ama sen neredeydin diye sormazlar mı adama. Neden bu maç.Ulann hafta boyunca sana yapmadıklarını bırakmadılar. Resmen medyada kamu oyu üzerinde hiçbir suçun yokken suçlu ilan edildin. Oyuncun haksız yere atılması rağmen, bütün suç üzerine kaldı. Rakip yönetici oyuncuna sana her türlü salladı. O zaman konuşmuyorsun. Şimdi sırf kendi menfeatin için, Fatih Terim olayı yüzünden konuşmaya karar veriyorsunuz.

Ama ben gerçeklerden bi haber taraftar değilim. Sizin gibi yöneticilerin ne bk olduğunu çok iyi biliyorum.

Enseyi karartmayın o kadar da kötü değiliz, sahadaki problemler şu kadro ile çözülemeyecek şeyler değil. Liderle puan farkı en kötü durumda 5 puan olur daha 6. haftadayız. Moral bozmaya gerek yok.

Kesinlikle katılmıyorum.

Bu yüzünde gram hırs ifadesi olmayan adamlarla bu şampiyonluk çok zor.

Çaylak şerefsiz hakem senin oyuncularınla resmen oynuyor. Senin oyuncularında hiç tık yok.

Yapsınlar bakalım aynı hataları şikecilerin maçlarında neler oluyor. Gördük geçen hafta resmen nasıl yıktılar üzerimize.

Akhisar (D)

Karabük

Kayseri (D)

Konya

Fener maçına kadar şu 4 maçtan 12 puan çıkaramazsak ara ciddi anlamda açılır, bu açık ve net. 2 maçta toplam 16-17 gol atabileceğin Antalya ve Rize'ye evinde puan verdin. Artık kredi falan yok. Ha elbette henüz erken ama 6 maçta 4 beraberlik aldıysan kredi bitmiştir, bundan sonra ki puan kayıpları, sana küçük küçük sorunlar yumağı olarak geri döner.

Üst Alt