STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül - Sayfa 111 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül

Ben yuh diyorum artık. DuvarA yumruk atıyorum olmuyor kapıları yumrukluyorum olmuyor abi 1 top girmez mi ya ? Heee kazma Burak 1 tanesini atamaz mısın ? Ben anlamıyorum ya bi takım nasıl bu kadar kolay gol kaçırıp gol yiyebilir ben bi türlü anlayamıyorum..

Malesef yine iki puan gitti. Antalya ve bu maçı rahatlıkla yenebilirdik. Beceriksizlik de var, ama top da biraz sevecek be. futbol şansı yanımızda da degil. Eziklerin kasımpaşa maçında, son golde, top ona çarpıyor, buna çarpıyor, önlerine düşüyor ve gol. Üstelik 93 dakikada. Hele necati, eskisehir maçında, bunlara yaptıgı kıyak. O rezil futbolla üç puanı aldılar. Biz ise antalya ve rize maçlarında malesef 4 puan bıraktık. Kötu oynasak ve posizyona girmesek, zoruma gitmeyecek. Ama böyle çok kötu oluyor. Neyse inşallah Juventus ve Akhisar maçlarında istedigimizi alırız ve milli takım arasını, yeni hocayla iyi degerlendiririz

Bana göre şampiyonluk şansımız kalmadı. Zaten 5. hafta hoca yollamak o sezonu silmek demektir, tebrikler başkan.

Ulan girilen pozisyonlar yuzde 90 golle sonuclanmasi lazimm...

Brumanin taptigi onca seyden sonra meeela o golu atamamasi....

Bir cenabetlik var ve buda takiki genel anlamda olumsuz etkiliyor....

Maci izledim, ve simdi tekrar ligtv.com da Özete bakdim,

beyler Bruma cok fena iyi, ve cok fena göze batiyor...takimda bi farklikik yaratiyor.

anlamadığım şampiyonluk gitti falan, ne saçma laftır bu ya.

elin şikecisi 10 puan gerideyken şampiyonluğa inanır, takımı motive eder, biz iki puan kaybında 20 puan geride muamelesi yaparız.

başkan iyidir kötüdür, hoca iyidir kötüdür, oyuncu kötü oynar gol kaçırır belki ama bu taraftar oldukça bize daha büyük kötülüğü kimse yapamaz.

cok sansiz bir takimiz cok becerkesiz demiyorum cunki drogba bile bos kaleye atamadi hem antalya maci hem bu mac pozisioynlar gozumun onuna gelince cildiriyorum

Üst Alt