STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül - Sayfa 113 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:6 | Galatasaray 1-1 Çaykur Rizespor | M.S | 28 Eylül

Takım bizim lafımızla mı kötüye gidecek? O oturmuş takımdı, iyi bir ortam vardı oyuncular kenetlenmişti çıktılar oynadılar. Şimdi ise iyi durumda değiliz, çok puan kaybettik, yeni hoca alışana kadar daha da çok kaybederiz. Ama 5. hafta hoca yollayan biri bunları zaten göze almış olmalı.

aynen öyle bizim sözümüzle kötüye gidecek, sen tribün desteğini çek bakalım ne oluyo.

Kötü Trabzonspor bile 90 dk da Konyaspor a 1 tanecik pozisyon vermedi !!

Rize dün 2. yarı özellikle 3-4 tane net pozisyon direk vs.. Ben böyle GS istemiyorum arkadaş.

BU ligde GS ye karşı 20 - 30 milyonluk takımlar pozisyona girememeli.1!!

Şu ana kadar bizim için ligin özeti.Gol atamıyoruz,son vuruşlarda çok beceriksiziz.Evlere şenlik goller yiyiyoruz.Rakip takımlar bir kere gelip golü atıp gidelerken biz 10 defa net pozisyon yakalayıp birini bile değerlendiremiyoruz.İşte oluşan 5 farkın özeti.Üstelik şansımız da yok bu sene.ve o dördüncü yıldızı maalesef taktırmayacakalr bize el birliğiyle...

Hem Antalya hem Rize maci kacirilan inanilmaz gollerle kaybedildi. Aslinda gecen sene bu kadar pozisyona bile giremiyorduk ama atiyorduk. Artik bu sanssizlik bitecek insallah, destek olma zamani

Antalya maçı yılda 1 kez olur dyorduk 2 hafta sonra aynısı başımıza geldi..5 puan abartılacak fark değil biz 2 mucizevi maçta puan verdik Fener Kasımpaşa(bal ötesi bir son dk. golü) - Gençler(bal ötesi bir karambol golü)-Eskişehir(ezim ezim ezildikleri maçta yine bal golü)..

Rıdvan Fenerli menerli ama herkesten daha objektif geçen hafta Fenerin 4 attığına bakmayın oyunları vasat diyordu..

Arkadaşlar 2 senedir ilk defa bu maçı izleyemedim, biraderimin sözü vardı, içim içimi yedi ama izleyemedim. özetlerine baktığımda yine saç baş yoldum. nasıl kaçar o goller. nasıl atılamaz, resmen rekor kırmışız. var bir şansızlık karabulut filan ama yeni teknik direktörle aşıcaz bunları umarım. Antalya maçının kopyası olmuş. Burak banyo yapmalı kızgın sulara atılmalı. Bruma özetlere göre efsane oynamış ama o 2 tane gol de kaçmazdı. Bir tane son vuruşları iyi adam gelmeyecek mi bu ülkeye.

Üst Alt