STSL 13/14 H:6 | MP Antalyaspor 2-0 Beşiktaş | M.S. | 30 Eylül - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:6 | MP Antalyaspor 2-0 Beşiktaş | M.S. | 30 Eylül

beşiktaşin türkleri bizden çok iyi diyen forumdaşlar nerde yav. her sene ayni şey. fenerde bizden iyi oynamiyor. dogru dürüst biriyle oynamadilar bile. gerçi onlarada hakemler yürü be diyor.

Abi nereden nereye bağladın valla helal olsun :D

Söyle diyeyim,bu zenci forvetlerin en kötüsü bile süper ligde bir sekil is yapıyor..

Demba ba gibi bir santraforun neler yapabileceğini düşünemiyorum..Heralde Rahatından bi 40 tane atar.

Diarra bugün tek basına 2 tane gol attı,Süper Ligde var bir hikmet bu zenci forvetlerde :)

tinercilerin şimdiki hali.

balloon.gif

evet galiba kapagi yigecem bu gidisle :)

birisi demidi burda bir kac hafta önce bu bjk ayni bizim rijkard dönemine benzeyecek diye.

ona saygilarima sunarim. kusarima bakmasin ismini aklimda tutamamasim.

Daha yirmi kusur hafta varken ligden umudu keselim topici acan insanlar bu skoru gorur anlarlar umarım. Eleştirdiğimiz takım su an Fenerden de Bjkden de bin kat daha kaliteli ve daha iyi oynuyor. Ben diger haftadan itibaren en az 5 haftalık bi galibiyet serisi bekliyorum takımımızdan

Dünde benzer bir maç oynandı Ankara'da ama hakem devreye girdi FB kazandı.İşte yıllardır hep şampiyonluğa oynamalarının sırrı bu.Futbol falan geçiniz.

İyi oldu bu sonuç.Bir an evvel biz de toparlanalım da meydan fenere kalmasın.Zaten asıl rakibimiz fener her anlamda medya,hakemler vb. faktörlerden dolayı.

Üst Alt