STSL 13/14 H:7 | Eskişehirspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 5 Ekim - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:7 | Eskişehirspor 0-1 Beşiktaş | M.S | 5 Ekim

veli el ile nasil cikarti topu ama. tolgaya benziyor belki ne fark eder demisdir hakemler.

ama cok kötü iki takim izledim vallahi.

bizim bu leş takimlari içerde dişarda yenmemiz lazim. bizim 5 pozisyonumuz vardi bu deplasmanda atamazsan yenemezsin tabi. fatih terim saolsun bunlarda payi fazla. hele o bursa maçini elleriyle verdi.

velinin pozisyonunda top akaminkonun elinden gelmiş galiba...ama fener maçlarında penaltıları nasıl vermiyolarsa bjk maçlarında da artık penaltı verilmiyo

Geçen hafta Egemen, Bu hafta Veli !! Elle top çıkarmalar neyse GS nin de 1 hakkı var o zaman diyelim =)

Ama bize olursa anında Aleyhte çalarlar affetmezler.

Kim kimi yeniyorsa yensin bizim önümüze bakmamız lazım ben yeni hocamızla şu ligde zor puan kaybedeceğimizi düşünüyorum ama şu oyunun hakkı beraberlikti yazık oldu EsEs e

Eskişehir zaten ligde bizim haricimizde herkese kendi sahasında yenilebiliyor. Bunda anormal birşey yok. Ama bize gelince performans patlaması oluyor adamlarda. Konuşacak çok fazla şey var ama neyse.

bu tinerciler hep hakem tff diye ağlayıp dururlar ama en çokta bunlara kıyak yapılır

yazıklar olsun şerefsiz ikincilere

hayırlı işler

1384245_10153362387975164_305699621_n.jpg

Tolga özkalfanın o pozisyonu süzmesini açıkca beklememek lazım. Fakat bize sıkıntı çıkardığı kısımlarda olmadı değil. Erman kesinlikle atılmalıydı. Hakem hatalarının konuşulması kötü. Onun dışında zor deplasmanda zorda olsa 3 puan almak güzel.

Ben hakemin kasten vermediğini düşünmüyorum. Ani ve karışık bir pozisyondu. Egemen in netti ama kol bariz açık ve top geçmesin niyetliydi. Burada Veli nin yüzüne de çarpabilir.

Yarın biz şu maçı alıp bir seriye geçsek çok iyi olacak. Zar zor da olsa alalım.

Artık alışın bu sene daha da büyük hakem hataları olacaktır FBJK lehine... Hedef Galatasaray'ı şampiyon yaptırtmamak,bu yolda her yol mübah anlayacağınız. Sezon başı yabancı sınırı uıygulamasıyla başladı, sezon içinde hakemler ile devam ediyor ve edecek.Çünkü artık alenen şike yapmak zor,ağızları yandı bir kere. Şike TFF üzerinden hakmeler eliyle yapılıyor.

Kısacası pis,mide bulandırıcı,eyyam kokan bir ligimiz ve bunu sağlayan bir TFF var..!

Üst Alt