STSL 13/14 H:8 | Kayseri Erciyesspor 1-2 Fenerbahçe | M.S | 20 Ekim - Sayfa 35 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:8 | Kayseri Erciyesspor 1-2 Fenerbahçe | M.S | 20 Ekim

Bende böyle düşünüyordum ama maalesef ki akhisar ve karabük maçlarındaki oyun oldukça umutsuz. Bahsettigin 2 maçta 20 şer pozisyona girmiştik atamamıstık ama artık pozisyonada zor giriyoruz. O yüzden benim bu sene pek umudum yok açıkcası. Umarım senin dediklerin gerçekleşir.

Sağ içte Ceyhun oynayınca Selçuk da bu kadra kenara çekilince pozisyon olmaması normal...Artı takımın en hareketli oyuncusu Bruma da kadroda yok..Dikkat edersen Rize maçında hem Engin hem Bruma oynadı çok hareketliydik o maçta... Ama Burak beceriksizi yüzünden 5'lik olacak maç 1-1 bitti... Kilit nokta sağa Engin sola Bruma ..Şahsen ben bu hafta Bruma'yı oynatıp yedek stoper olarak Ceyhunu kulübede tutardım..Balta sakatlanınca ne olacak diyebilirsin ama herkes onun kadar oynuyor zaten ..

beyler sizleri çok iyi anlıyorum teknik-taktik, eksiler artılar tartışıyoruzda, bence sanki boşuna tartışıyoruz. bu sene emir büyük yerden fb şampiyon yapılacak bunu bilin ona göre tartışın bence. ben eminimki ronaldoyla messiyi tutup getirsek yine bir şekilde önümüzü keserler

Üst Alt