STSL 13/14 H:9 | Fenerbahçe 3-1 Gaziantepspor | MS | 25 Ekim - Sayfa 26 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:9 | Fenerbahçe 3-1 Gaziantepspor | MS | 25 Ekim

Göründügü gibi delikanliyim ve Drogba'ya verilen penalti dogruydu.

Ya baba adam gecen senenin macini söylüyor hatta bilmem kacinci haftasiydi, birde tribüne gitti penalti. :)

Insanda biraz utanma olur, Antalya macindaki Drogba'nin ofsayt golü disinda bu sezon hakemler bizim lehimize %1 bile yönetmedi. Tek hatali karar o goldü. Kaldi ki adam bile benim söyledigim ofsayti hatirlamiyor ta gecen seneye gidiyor.

At gözlügünü cikarda gel.

Göz gezdirdim ve klasikleri buldum; 8-0, ofsayt ve sermaye artirimi

Koskoca camiada IQ eksikligi var ciddi anlamda, Antu'ya fln. bakiyorum bir tane düzgün yorum yok, ofsayt kelimesini cimbizla aramamiz lazim o sayfalarda. Hakem hep böyle yönetse diyenler gördüm.

• Herkese kök söktüren Eskisehir'in Necati'yle penalti ve bos kaleye 2 adet gol kacirmasi.

• Carlos'un lay lay lom futbolu, hakemin attigi golle 5-2 biten Sivas maci.

• Kasimpasa maci kaybetsin diye verilmeyen penaltidan sonra art niyetli yönetim, son 10 dakikada iki gol. (ki sonuncusu komedi, kasimpasa'li futbolcularin ailelerini tehdit ettiler sanki, öyle gol yenmez)

• Gencler macinda Egemen'in net faulü, Gencler'in verilmeyen penaltisi ve 10 kisi kalan G'birligi.

• Erciyes macinda Caner ve Webo'ya verilmeyen kirmizi kartlar, hakemin ilk devre 3 dakikalik malzeme olmasina ragmen 1 dakika vermesi, ikinci devre ortada fol yok yumurta yok 4 dakika veriyor. 90+5'te gol oluyor. Fuat Capa'nin mac sonunda Caner'in pozisyonunu kivirmasi. (mamalanmis adam)

• Antep kalecisi Serdar Kulbilge, teknik direktörü Bülent Uygun, baskani Kizil. Hepsi Fener'in sike ortagi, hepsi hapis yatti. Fener lehine hakem yönetimi ve ofsayttan gelen gollere hayvan gibi sevinme, hakemin mactan sonra bonus kafaya süpersin olm süper demesi. Mactan önce Cenk Tosun'un Bülent hoca bize fazla antrenman yaptirmadi bu hafta demesi.

18 puan almak böyle kolay?

Ya Murat sende kalkmış analiz yapmışsın.

Adam gibi gelsinde karşılıklı medenice konuşalım. Elbet ağzının payını veririz o zaman.

Ulan sikeci kusu kacirdim be.

Pust burayi okuyordur mutlaka 8.0 lik macin oldugu yil bjk 2 macta o takima 10 gol atti siz konyaya 7 attiniz biz size kadikoyde 10kisi ile koyarken icerdede sirtinizdan inmedik.

Mg şikecileri asiret oldunuz basimiza . Şike yapiyorlar yapiyorlar utanmadan geliyorlar.

Dr. Nazim in cocuklari.

Ulan sikeci kusu kacirdim be.

Pust burayi okuyordur mutlaka 8.0 lik macin oldugu yil bjk 2 macta o takima 10 gol atti siz konyaya 7 attiniz biz size kadikoyde 10kisi ile koyarken icerdede sirtinizdan inmedik.

Mg şikecileri asiret oldunuz basimiza . Şike yapiyorlar yapiyorlar utanmadan geliyorlar.

Dr. Nazim in cocuklari.

O sezon 5-0'lik galibiyetler bu zamanki 1-0'lar gibiydi. Biz 1-0 yensek bile sampiyonduk (ben öyle biliyorum)

Hatta Ankaragücü'nü bunlar 6-0 yenmis, daha kuvvetli olan sampiyon takimin 8 atmasi gayet normal.

O sezon 5-0'lik galibiyetler bu zamanki 1-0'lar gibiydi. Biz 1-0 yensek bile sampiyonduk (ben öyle biliyorum)

Hatta Ankaragücü'nü bunlar 6-0 yenmis, daha kuvvetli olan sampiyon takimin 8 atmasi gayet normal.

Evet biz 1.0 yensek sampiyonduk o yil ikili avraj ve genel averajda cook ondeydik. Ama gel bunu şikecilere anlat. Ha bu arada bjk adana 10.0 lik mac hic konusulmaz :))

ulan şikecicic dölü biz 8-0 da şike yaptıysak siz sigma olumuctan 7 yediniz o zamanda sizmi maç sattınız ahlak yoksunları ha bak o kuş beynine yaz şunu biz asıl şikeyi uefa ve süper kupayı alırken yaptık angut.

Geçen sene fenerin 9.haftada 13 puanı vardı,bu sene 22 yaptılar.

Geçen sene bizim 9.haftada 18 puanımız vardı,bu hafta Kayseri'yi yenersek 16 puan yapıyoruz.

Kuşlar bizden 11 puan önde geçen seneye göre.Ki Kayseri'yi yeneceğimiz de kesin değil.

1436_565081626893327_1204098950_n.jpg

hahhahdfljfhasd bu ne ya :Dd:d

fener kadıköydeki tüm maçları alır bizim maçda dahil deplasmanlardada sadece bize yenilirler arenada basarız ama birşeye yaramaz puan farkı 6 7 olur en an bu hakem tff mhk pfdk tahkim ile fener şampiyon malesef böyle olacağı şikenin cezası verilmediği zaman belliydi

fener kadıköydeki tüm maçları alır bizim maçda dahil deplasmanlardada sadece bize yenilirler arenada basarız ama birşeye yaramaz puan farkı 6 7 olur en an bu hakem tff mhk pfdk tahkim ile fener şampiyon malesef böyle olacağı şikenin cezası verilmediği zaman belliydi

Fenev sike yapmadan evinde berabere dahi kalamaz

Bugun antepli topcular yuruyerek bile oynamadi

Orhan gulle denen cirkef istisnasiz her ama her topu rakibe verdi

Hakemler ofsayti bile calmiyorlar

Volkan'in, onunde iki kisi olmasina ragmen, elini kolunu sallaya sallaya topla ceza sahasinin disina kosmasi da ibretlik

Üst Alt