STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 13/14 H:9 | Kayserispor 2-4 Galatasaray | M.S | 27 Ekim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yine geldik lige iki tane yabanciyi kesmek zorunda hoca. hakan balta tam sakatlanacak zamani buldu iyi mi..

sacma sapan sabri ceyhun burak'li kadro falan olacak yine.

yine geldik lige iki tane yabanciyi kesmek zorunda hoca. hakan balta tam sakatlanacak zamani buldu iyi mi..

sacma sapan sabri ceyhun burak'li kadro falan olacak yine.

Maalesef mecburuz.Kahrolsun bu futbol düzeni.....

Kaleye Eray'ı koyanlar var ,arkadaş açın Antalya maçı tekrar izleyin bir zahmet.

Benim kadrom

Muslera-Sabri-Şecu-Semih-Dany-Selçuk-Ceyhun-Bruma-Wes-Burak-Drogba

PRoblem baya büyük... hamit olsa eboue kesilebilir, ne kadar kötü olsa da son zamanlar eboue (dün mükemmel ötesi oynadi) Sabri kadar berbat olmak imkansiz bir is...

Hakan Balta sakat, sakat olmasa da faydasi yok denilcek kadar az, tek yaptigi sey izlemek ve pasi geri adrese yollamak.

O yüzden galiba tek bir kesinti olur ya eboue yada dany

Dünkü 11 den iki yabancı kesilecek statü gereği. Baltanın sakatlanması çok kötü oldu kim ne derse desin. Büyük ihtimal Bruma kesik yer ve Eboue. Öbür pozisyonlar için zor.

Dün pek sırıtmadığı için Dany solda oynar ve Zanın sakatlığı düzelmezse Chedjou da mecbur oynayacak.

Burağı da keseceğini sanmıyorum Mancininin. Olan Eboue ve Brumaya olacak. Biri tek kanat oyuncumuz biri de dünün yıldızı.

Allah yardımcımız olsun. Herkes Fenere sallıyor ama adamlarda kum gibi yerli kaynıyor. Yerli açısından kadro genişliği Fenerde çok daha iyi. Türkiye ligi için yeterli elindeki türkler. Bizde öyle değil ne yazık ki. Bakalım bir türlü çaresi bulunur.

Bence böyle birşey denenebilir:

Muslera

Sabri-Ched-Semih-Dany(mecburen)

Umut Melo Selçuk Sneijder

Burak Drogba

Dizilişe pek bakmayın ama bence Umut sağ tarafta denenebilir. Amrabat ve Aydından yararlı olur büyük ihtimal.

Gesendet von meinem GT-I9001 mit Tapatalk 2

Muslera-Chedjou-Melo-Bruma-Sneijder-Drogba kesinlikle sahada olmali AMA

Hakan Balta sakat, Dany tek alternatifimiz, yerli yok.

Eboue gecen mac mükemmel oynadi, kesip Sabri'yi oynatmak?

Yabancilarin hepsi iyi durumda olunca kadro kurmak zorlasiyor, Amrabat ve Riera gönderilir.

Dünkü 11 den iki yabancı kesilecek statü gereği. Gökhan düzelirse Chedjou çıkabilir. Baltani.

semih.chedjou ikilisini bozamaz ve bozmamalidir. bu ikili yeni yeni uyum sagliyorken en son bozulacak ikili olmalidir.

futbolda böyle kanun var. her yeri degistir ama mümkünse stoper ikilisini sabit tutmaya bak.

sol bek adam yok mecburen dany oynar orda melo oynar w10 oynar muslera oynar etti 4 yabancı stoper semih ile ceyhun yaparsa ileride drogba ile bruma kullanılabilir büyük ihtimal eboue kesik yiyecek gibi eger cheduyuda oynatırsa ileride 1 kişiden feragat etmek zorunda kalır.

semih.chedjou ikilisini bozamaz ve bozmamalidir. bu ikili yeni yeni uyum sagliyorken en son bozulacak ikili olmalidir.

futbolda böyle kanun var. her yeri degistir ama mümkünse stoper ikilisini sabit tutmaya bak.

Yazım daha bitmemişti Fatih. Bencede bozulmamalı ama Bruma tek kanat oyuncumuz ve oynamaması içten değil aslında. Ebouenin de performansı mükemmeldi dün. Ön tarafta pek birşey değiştireceğini düşünmüyorum Mancininin. Yani arkada bir kaç yerle oynayabilir ama Zan sakat olduğu için oda zor.

Bakıp göreceğiz artık.;)

Muslera dünyanın en iyi 3-4 kalecisinden biri şüphesiz. Ama Muslera kaledeyken de 6 gol yedik daha birkaç hafta önce.

Yenilen gol sadece kaleciye bağlı bir şey değil. Allah korusun Muslera bir sakatlık geçirse zaten Eray oynayacak. Dolayısıyla arada bir lig maçlarında kaleye geçmesi yanlış olmaz bence.

Bence Eraydan önce Ufuku oynatır gibi Mancini. Daha tecrübeli olduğundan. Bence zaten Ufuk >Eray. Eraydan umutluydum ama o umut söndü bitti. Hani salı hali maçlarında olur ya,senin boyun uzun kaleye geç. Aceba bu mantıkla mı bu çocuğu kaleci yaptılar altyapıda.

Gel de kadro yap simdi bu dandik lig icin. Nasil ince düsünüp darbe vurmuslar bize, simdi farkina variyor insan.

Formda bir Eboue ve Riera´nin eksikligini kesinlikle cekiyor takim ligde. Bekler cok önemliydi bizim icin.

Burak daha ateslemeye baslamadan Drogba´yi dinlendirmeyi göze alir mi? Sanmam.

Melo´suz zaten yarim takimiz. Olan yine Eboue ve Bruma´ya olacak.

Yazım daha bitmemişti Fatih. Bencede bozulmamalı ama Bruma tek kanat oyuncumuz ve oynamaması içten değil aslında. Ebouenin de performansı mükemmeldi dün. Ön tarafta pek birşey değiştireceğini düşünmüyorum Mancininin. Yani arkada bir kaç yerle oynayabilir ama Zan sakat olduğu için oda zor.

Bakıp göreceğiz artık.;)

brumayi oynatmali bencede ama drogba -muslera dahil herkezi kesmeli ama chedjou-semih ikilisini bozmamali artik sakatliklar ve cezali durumlari haric. juve macina kadar perfect uyum saglamalari gerekir az cok.

nasi kadro secimi yapacak hoca merak ediyorum acikcasi. zorlanacak baya. hakan baltanin eksikligi baya maalesef belli olacak.

eboue kesen haksizlik olur resmen. melo yu keser belki. hafif sakatligi varmis galiba.

muslera-chedjou-eboue-dany-senijder-drogba...

brumaya yine yer kalmiyor :( eboue yada bruma oynatir. son macdaki perfonansina göre haksizlik olmasin diye eboue tercihini yapmasi gerekir hocanin maalesef :(

Bence Eraydan önce Ufuku oynatır gibi Mancini. Daha tecrübeli olduğundan. Bence zaten Ufuk >Eray. Eraydan umutluydum ama o umut söndü bitti. Hani salı hali maçlarında olur ya,senin boyun uzun kaleye geç. Aceba bu mantıkla mı bu çocuğu kaleci yaptılar altyapıda.

eray sakat zaten

Gökhan Zan ve Hakan Balta´yi arayacagimizi hic tahmin edemezdim. Sakatlanacak zamani buldular.

Bari Gökhan Zan iyilesse. Sakat mi hala?

Gs altyapsini ne ise yariyor.. orda bir iki tane guvenilecek, onlara cesaret verecek bir tenkink ekip yokmu allah askinna..

alin oynatin.. hakan kotu olamaz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt