STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:10 | Galatasaray 0-3 Trabzonspor | M.S | 22 Kasım

Rezil olduk yine.Prandelliyiede kızmıyorum artık.Onu kovmayanlar utansın.Bu yolun sonu yok.Büyük ihtimal ilk 3 e giremeyiz.Ersunu alın diye kıvrandık burada.Özürlü yönetim bu italyan malıyla devam etti.Fener 4. yıldızı taktı diyebiliriz.Bu takımdan ve hocasından bir bk olmaz.

Son düzenleme:
1153147_Galatasaray_SK.jpg

devre arasına kadar Umut devre arası Muhammed hamlesi kesinlikle yapılmalı

Maçın ilk yarısındaydı. Bi taç atışı yapacaz. Sabrini n elinde top. 4 tane adam var etrafında atabileceği. Hepsinin önünde bi tane Trabzonlu var. Hiç biri bir adım öne yana arkaya kıpırdamıyor. Öylece bekliyorlar markaj altında. Sabri bakınıyor bakınıyor, en sonunda bi tanesini seçip topu atıyor. Tabii ki topu rakip oyuncu rahat bi şekilde alıyor.
Şimdi bu olay sene başından beri böyle. Taç atışlarında bile boşa kaçan oyuncumuz yok. Tacı bile elimizle rakibe atıyoruz. Sezon başından beri her tacı rakibe atıyoruz. Bunu dahi çözemeyen adamdan yok 4-4-2 ymiş, yok Snijdermiş Bruma'ymış. Geçin abi, Messi ile Ronaldo gelse on gün sonra yaymazsa adam değilim.

Rezil olduk yine.Prandelliyiede kızmıyorum artık.Onu kovmayanlar utansın.Bu yolun sonu yok.Büyük ihtimal ilk 3 e giremeyiz.Ersunu alın diye kıvrandık burada.Özürlü yönetim bu italyan malıyla devam etti.Fener 4. yıldızı taktı diyebiliriz.Bu takımdan ve hocasından bir bk olmaz.

Forumda Ersun Yanal gelsin diye en açık tavır koyanlardan biriydim, daha çok da gelecek sezon için, bu sezon bir şey olacağı zaten yok. Ancak kendisi için Trabzona gitmek daha hayırlı oldu diye düşünüyorum...Bu kadro Ersun Yanal' ın istediği tempoyu asla yapamazdı, hala 'Adam gibi bir TD le ligin tozunu atarız' palavralarına kendini inandırmaya devam eden çoğunluğun beklentilerini karşılaması pek mümkün olamazdı yani...Allah sonumuzu hayır etsin, durum kötü...

4 yemediğimiz için benim açımdan son derece başarılıydık bu maçta. Oyuncular bu maçtaki formalarını hatıra olsun diye prandelliye vermeliler, e haketti adamcağız.

Selçuk'tan kaptanlık alınıp Sneijder'e verilmeli, ayrıca ikinci kaptan da Melo olmalıdır. Sneijder sağ kanat veya sol kanatta değil asıl mevkisinde oynamalı, yanına Bruma + Olcan veya başka biri monte edilmelidir.

1247.jpg

Maçın en çok koşan 5 futbolcusu arasında 2 oyuncumuz var. Hakem 10927M ile en çok koşan oyuncumuzdan (Selçuk İnan) çok mesafe katetti.

Şaka gibi bi istatistik.

Ahmet KOLKOPORAN bile ceza yediyse, çok facia maç olm.

Tecrübeli Galatasaray taraftar olarak bu sonuçlar için hiç üzülmüyorum artik, veya kendimi sıkıyorum. Benim suçum degil, o her sene milyonlarca dolar kazanan vasat eleman ve o vasat elemanlara sözlesme veren futbol cahili ve çete yönetim ve baskan oldugu için gerek olmadigini düsünüyorum.

G.Saray düzelir, asil soru: ne zaman?

sene başı şenol güneşi kaçırdık şimdi de ersun yanalı. hocayı kovsak kimi getiricez ki. yabancı hoca düşünmek bile istemiyorum, yerli de kimse yok. kovmasak her maç 3-4 yiyoruz. Aklıma Cevat güler geliyor sadece.

Trabzon'da kaleci Fatih, Musa Nizam, Salih ve Fatih Atik disinda kötü futbolcu yoktu bugün. Onur dönünce kale de saglam hale gelecek. Fatih Atik zaten yedek oyuncu, Salih'i de artik Ersun Yalan oynatmaz. Bir tek sol beki halletmeleri gerekiyor, Türkiye standartlarinin üstünde bir kadro.

Bundan sonra ne hali varsa görsün bu takım artık mac filanda izlemem şampiyon kim olursa olsun beni iyice soğuttular artık... Yönetim hoca futbolcu değişmediği sürece bu takımı desteklemem... Hepsinin hayatı para olmuş...

Trabzon'da kaleci Fatih, Musa Nizam, Salih ve Fatih Atik disinda kötü futbolcu yoktu bugün. Onur dönünce kale de saglam hale gelecek. Fatih Atik zaten yedek oyuncu, Salih'i de artik Ersun Yalan oynatmaz. Bir tek sol beki halletmeleri gerekiyor, Türkiye standartlarinin üstünde bir kadro.

Salih bence uygun adam Ersun'un sistemi için

Öndeki adamları yetenekli zaten önlibero olarak Salih baya iyi oynuyor. Görev adamı yani.

Allahtan düğündeydim de yine kabız olmadım bizim "maçı" seyrederek.

Okuduklarıma bakınca bizimkiler yine yapmış yapacaklarını. Geçenlerde de demiştim radikal kararlar almadıkça bu takımdan ne yazık ki bir bok olmaz.

I am the one who knocks!

Üst Alt