STSL 14/15 H:12 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 6 Aralık - Sayfa 66 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:12 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 6 Aralık

Rıdvan: Galatasaray ın bekleri maça hiç girmemiş. Özellikle Sabri hücuma katkı vermemiş. Hazır değilmiş daha

Bu nasıl yorumculuktur

Vallah siz sevinin durun ama ben sevinemiyorim açıkçası. Gün gelir bu oyuncu grubu Hamza hocanın da çukurunu kazar.

Demekki isteyince oynayabiliyorlarmış. Bu isteği Prandelli altında bir kere bile görmedik !!

Inanılır gibi değil (maçın sonuna bakmadım orasını bilemem ama) Burak bi kere bile ofsayta düşmedi. Acayip olumlu oynadı bizim tanıdığımız bildiğimiz Buraka göre.

Selçuk keza aynı. Bunlar Hamza hocanın sihiri falan değil. Herifler bildiğin yattı lan şimdiye kadar.

Bence karaktersizlik dir bu.

I am the one who knocks!

Şu semihi hala savunan gitsin balkondan atsın kendini.
Yeter ya bu kaçıncı bu kaçıncı !

Bu kadar laubali olunmaz..

Zaten beceriksiz yetenieksizsin niye topu tutuosun ya ..

Pozisyon faul olabilir ama o adam 5 metreden gelene kadar sen 1m den topa vuramıosun yaaa..

Hamza hoca ve GS taraftarı şu adamı savunmakdan vazgeçmeli artık...

Koraya yazık oluyor gerçekten çok yazık oluyor

.....

Son pas ve şutlarda biraz becerikli olsaydı takım rahat 4-5 gol atardı.

Göze batan n ve en çok sevdindim olay ise...onetouchfutbol# vardı sahada...hep tek paslar...3 saniyeden fazla top tutulmadı ayak da.

Burak gerçekten iyi oynadı. İlk geldiği seneyi hatırlattı. İki golde de Selçuk asist Burak gol diyebiliriz. Umarım böyle devam ederler.

Vallah siz sevinin durun ama ben sevinemiyorim açıkçası. Gün gelir bu oyuncu grubu Hamza hocanın da çukurunu kazar.

Demekki isteyince oynayabiliyorlarmış. Bu isteği Prandelli altında bir kere bile görmedik !!

Inanılır gibi değil (maçın sonuna bakmadım orasını bilemem ama) Burak bi kere bile ofsayta düşmedi. Acayip olumlu oynadı bizim tanıdığımız bildiğimiz Buraka göre.

Selçuk keza aynı. Bunlar Hamza hocanın sihiri falan değil. Herifler bildiğin yattı lan şimdiye kadar.

Bence karaktersizlik dir bu.

I am the one who knocks!

Kötü oynuyorlrdı saydığın oyuncular peki o Prandelli ve Mancini denen iki gerizekalı adam döneminde Bruma, Telles, Emre filan hangisi iyiydi. Adam Muslera'yı bile bitiriyordu az kalsın. Bunlarda mı sizce ihanet etti Prandelli'ye? Melo ki eski oyuncusu en kötü performansını Prandelli döneminde gösterdi. O da mı ihanet etti?

İki tane (hakaet bulamıyorum onlara yakışacak) takım elbiseleri güzel, o elbisenin içindeki bedenin beyinden habersiz hareket ettiği adamla çürüttük 1,5 senemizi.

Üst Alt