STSL 14/15 H:12 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 6 Aralık - Sayfa 68 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:12 | Galatasaray 2-1 Akhisar Belediyespor | MS | 6 Aralık

Vallahi montaj da yaparlar basına ekmek çıksın diye belli mi olur burasi Türkiye şikeciler götüntününde şikesini yaparlar.

Buradaki olay nedir.

f01u5.gif
Kaleye yakın bir yerden serbest Vuruş olmuş malçuk efendi illa ben vuracam Demiş Muslerada olmaz demiş şutlamış bunu bunundA zoruna gitmiş abi

Takım henüz her ne kadar ciddi bir rakip ile kendinin sınamamış olsada bence olumlu bazı sinyeller sahada vardı.Ama şunu anlamıyorum bu futbolcular bu kadar istekli oluyorlardıda şimdiye kadar neredelerdi?Bu büyük bir tehlikedir yarın birgün ilk fikir ayrılığında hamza hocayada tavır alıp takımı dizayn etmeye çalışacaklarsa galatasaray o zaman biter işte.

Takım henüz her ne kadar ciddi bir rakip ile kendinin sınamamış olsada bence olumlu bazı sinyeller sahada vardı.Ama şunu anlamıyorum bu futbolcular bu kadar istekli oluyorlardıda şimdiye kadar neredelerdi?Bu büyük bir tehlikedir yarın birgün ilk fikir ayrılığında hamza hocayada tavır alıp takımı dizayn etmeye çalışacaklarsa galatasaray o zaman biter işte.
Yapar birader bu Selçuk Burak Sabri vs yapar ben Hamza Hamzaoğlun a bundan karşıydım bunlArı kollar diye am a inşallah yanılırım baksana başlamışlar hemen

istekli oyunla maci almak iyi nekadar gol yollarinda zorluk ceksekte baski iyidir.
zamanla sistemde oturur önemli olan su deplasman maclarindada bu görüntüyü vermek.
son 2 3 sendir güclükle mac cikariyoruz deplasmanlarda. artik ordada domine etmenin zamani geldi.
o maclara asilip kazanirsak yani bugünkü görüntüyle sampiyonluk yolunda hersey olur.

bikaç maç daha kazanıp,sonra arkaya bakmalı.fenere,bjkye yani.şu an kanımıza dokunuyo hakemli,kalecili galibiyetleri.daha da can atıcak yarın birgün söyliyim.o liderlik koltuğunda oturup,ligi bi an önce bitirmek istediğimizde yani.

aslında GS potansiyelli olduğundan,ligde durdurulamayacak bi takım haline gelebilir.ben de bunu istiyorum.koyup geçeceksin hepsine,artistlenip kızacaklar,maçta sert girecekler,özellikle derbilerde hakemle,futbolcusuyla,taraftarıyla şerefsizleşecekler.ama sen hepsini yeneceksin.

Son düzenleme:
Vallah siz sevinin durun ama ben sevinemiyorim açıkçası. Gün gelir bu oyuncu grubu Hamza hocanın da çukurunu kazar.

Demekki isteyince oynayabiliyorlarmış. Bu isteği Prandelli altında bir kere bile görmedik !!

Inanılır gibi değil (maçın sonuna bakmadım orasını bilemem ama) Burak bi kere bile ofsayta düşmedi. Acayip olumlu oynadı bizim tanıdığımız bildiğimiz Buraka göre.

Selçuk keza aynı. Bunlar Hamza hocanın sihiri falan değil. Herifler bildiğin yattı lan şimdiye kadar.

Bence karaktersizlik dir bu.

I am the one who knocks!
Bu kataktersizler gittikten sonra prandelli gitmeliydi.
Öncelik bunlar olmalı.

Bence hocanın emreç ve bruma hatta telles tercihleride çok doğruydu ve takımı coşturanda biraz bu oldu açıkçası. Prandelli olsa yekta ve hamitle tek forvet çıkardı . Bunlar takımın şevkinide etkiliyor. Futbolcuların hamza hocaya güvendiğini hissettim ben. Malesef tütk futbolcı grubu profesyonel değiller onlar için güven en önrmli mesele yoksa oynamıyor bile bu adamlar

Prandelli olsa dünkü kadro

--------------Burak--------------
Xhemaili-----Selcuk------Hamit
---------Yekta-----Melo--------
Balta----Ched----Semih----Veysel
--------------Muslera-------------

sonra vay efendim neden bu takım ilk şutunu 40. dakikada çekti

Bu sene ilk defa top oynadık..
Helal olsun Hamza Hocam..
Bruma ve Telles hamleleri çok iyi oldu çok..
Burak ofsayta bile düşmedi Selçuk 10 top çaldı
Emre'yi kazandık..
Hamit Hakan Yekta gibi çapsızlar kulübede oturdu işte bu ya.

Kimse sevmez dalga geçer bam bam futbolu diye ama 2 sene önceki herkesde zevk alırdı Fatih Terim taktiğinden. Dedim ki Fatih Terim geri döndü heralde. Çırağı ustasından iyi şeyler kapmış. Çok güzel oynadık gerçekten acayip zevk aldım maçtan Selçuk ve Burağı bile beğendim maçta net olarak kötü oynayan yoktu inşallah böyle devam ederiz acayip umutlandım. Melo gelince kim kesilecek soru işareti bu tabi..

Yediğimiz gol faul. Ama hakemden daha fazla hatası olan Semih. Sen orda son adam gibi bişeysin zaten önünde rakip varken o kadar laubali davranıpta topu öyle bekletemezsin. Gerekirse alakasız bi yere vuracaksın,taca atacaksın ama o topu bekletmeyeceksin..

Vallah siz sevinin durun ama ben sevinemiyorim açıkçası. Gün gelir bu oyuncu grubu Hamza hocanın da çukurunu kazar.

Demekki isteyince oynayabiliyorlarmış. Bu isteği Prandelli altında bir kere bile görmedik !!

Inanılır gibi değil (maçın sonuna bakmadım orasını bilemem ama) Burak bi kere bile ofsayta düşmedi. Acayip olumlu oynadı bizim tanıdığımız bildiğimiz Buraka göre.

Selçuk keza aynı. Bunlar Hamza hocanın sihiri falan değil. Herifler bildiğin yattı lan şimdiye kadar.

Bence karaktersizlik dir bu.

I am the one who knocks!

Sadece bu mesaj özelinde değil ama güzel bir örnek olduğu için alıntılıyorum.

Her haltı ne kadar anlamsız, kötü niyetli ya da samimiyetsiz bir şekilde anlayan bir kesim var aramızda. Bu kesimin sesini kesmesi lazım.

Selçuk'un Burak'ın, Semih'in ve diğer yerli oyuncularımızın eyyam yaptığı, karaktersiz olduğu falan yok. O kir, senin nereye baksa pislik gören gözünde. Gözünü temizle kardeş!

Yildirim itinin satilmis kopeklerine alet olmayin. Galatasaray her basarili oldugunda nereden vururuz diye yildirim serefsizine gidip feyz alan kopeklerin oyuncagi olmayin. Büyük resmi görün.

Örnek vereyim: Selçuk neden bugün bu kadar iyiydi?

1. Pozisyonu aylardır ilk defa orta saha. Kanata sıkışıp kalmadı.
2. Pres yapın talimatı almış, bütün takim gibi, uyguladı.
3. Tek pasla hızlı hücum taktiğiyle oynayın denmiş, oynadı.

Sebep sadece bunlar olmayabilir, ozel de olabilir. Ama problem degil, bu adam Galatasaray'ın ruhu. Arda'yi nasıl bu takimdan soguttuysaniz, Selçuk'a da aynı şeyi yapmayın!

Zaten Bruma gibi bir degeri yiyen bir TD'nin mi becerisi, samimiyeti sorgulanmalı, yoksa Galatasaray'a takimin en kötü gününde gelip 2 şampiyonlukta baş rolü oynayanın mı?

Bir de siz bunun neresindesiniz, onu düşünün bence. Selçuk'u 2 hafta önce sahada stadın yarısı yuhalarken, yarısı allışlıyordu. Alkışlayan taraf gibi taraftar olmak lazım. Kötü günde, iyi niyeti taktir edebilen taraftar! yildirim kopeginin oyunlarina isiga gelen balik gibi atlayan, en ufak firsatta kendi oyuncusunu yuhalayan, vefasiz ve vizyonsuz taraftar degil.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt