STSL 14/15 H:13 | Konyaspor 0-5 Galatasaray | MS | 13 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:13 | Konyaspor 0-5 Galatasaray | MS | 13 Aralık

a6752stsllogo.png

konyaspor.png
c80ecv.png
88f85gs.png

4.jpg

Spor Toto Süper Lig 14/15 Sezonu 13. Hafta
Konyaspor - Galatasaray

Konya Büyükşehir Stadyumu
13 Aralık
19.00

Bu maç Hamza hocayla ilk deplasman maçı ve esas performansı ilk defa göreceğimiz maç olacak. Hoca ve takım şampiyon olmak istiyorsa bu maçlardan fire vermemesi lazım. Bahanesiz kazanmak zorundayız.

GT-I9300 Tapatalk

Konyanın tüm maçlarını takip ediyorum. Özellikle bir şekilde evinde maç kaybetmiyor. Çok iyi bir takım oldugunu söyleyemem ama disiplinden kopmuyorlar.

Umarım galibiyet alabiliriz. Maçta olacağım

Gelin ulan :D Güzel bi hafta olacak Cuma günü takımı karşılama,Cumartesi günüde maç programımız var. Deplasman tribününde akıyoruz. Passolig zımbırtısını tek bu maç için aldım zaten.

Konyada bizim gibi sınıra takılan takımlar arasında. Belec-Kokalovic-Hleb-Djalma-Torje-Rangelov. Bunlardan biri mutlaka yedek kalıyor. Genelde buda sakatlıktan yeni çıkan Djalma oluyor. Hleb bu yıl fazla formda değil. Kaleci Belec İnterden kiralık geldi çok iyi. Kokalovicin alternatifi yok nerdeyse mecbur oynuyor o olmasa kazma Ali Turan oynar. Torje harika bi başlangıç yaptı lige ama son zamanlarda durgun yinede patlayıcı gücü var. Djalmanın kondisyon eksiği var 2 kere sakatlandı biri uzun sürdü. Ömer Ali Şahiner bu sene iyi performans sergiliyor o olunca Torje-Djalma ikilisinden biri mutlaka yedek kalıyor ama 2sinin kalitesinde değil tabi Ömer Ali. Forvetteki Rangelov ise çok boş oyuncu. Kafa vurmaktan başka numarası yok Almeidanın muadili ancak 1-2 tık aldı tabi. Asıl forvet Marica ama oda sakatlıktan dolayı ilk devreyi kapattı.

Çok kritik maç. Konya kanatları kullanabilen ve hızlı oynayan bir takım. Kesinlikle bize gol atacaklarina inanıyorum. şahsen deplasman maclarinda yedigimizden fazlasını atabilecek ofansif kadrolar görmek istiyorum. Hamza hoca da iki maclik performansi ile bu niyette oldugunu gösterdi. Devam etmesini istiyorum. Aykut kocamanin korkak ve defansa önem veren bir hoca oldugunu da biliyoruz. Ofansif kadroyla oynamakta kesinlikle fayda var.

çok kritik maç , eğer alırsak özgüvenler yavaş yavaş yerine gelir, geçirdiğimiz yüz kızartıcı 2 ay biraz unutulur, umutlanırız.

Sneijder'in bu maçı alacağını düşünüyorum

Hleb-Torje-Djalma-Hasan-Ömer Ali-Rangelov bu 6 oyuncudan 4'ü sahada olacak haftaya. Galibiyet icin 3 gol atmak gerekebilir..

Yuh Konya evinde sadece 1 gol yiyip hic kaybetmemis. Fena da olmayan kadrolari var. Bizde SL macindan dönüyoruz

Cok zor mac

Şu maçı alırsak devreye kadar puan kaybı olmadan kapatabiliriz,en kötü küçük şikecilerin maçından 1 puan da iyidir..Arsenal maçında çok da fazla kasmaya gerek yok.Şu maça diri çıkalım yeter.

Üst Alt