STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık

a6752stsllogo.png

galatasaray.png
c80ecv.png
mersin.png

galatasaray-ttarena2.jpg

Spor Toto Süper Lig 14/15 Sezonu 14.Hafta
Galatasaray - Mersin İdman Yurdu
Türk Telekom Arena, İstanbul
20 Aralık
19.00

6-0 neyse fazla heyecanlanmayalım 3-1 olsun bizim olsun
Mersin de iyi hakkını yemeyelim.

Son düzenleme:
bu mactan sonra 2 deplasman kalıyor,16.haftada bitiyor ilk yarı

neden böyle yapmıslar bu sene ilk yarıyı

futbolun ırzına gectin tüpcü

Nihat
Serkan Servet Mitrovic Vederson
Sadiku Murat/Khalili
Nakoulma Oktay Tita
Welliton

Böyle bir kadro bekliyorum. Erken gol bulursak rahat bir oyun olur, defanstaki adamlarin 3'ü 30 yas üstü fizik olarak tükenirler.

Burak ve Umut yipratacaktir bu dörtlüyü.

Bruma da sonradan oyuna girip etkili olabilir.

Havaya girmemek lazim, dikkatli olmak gerek. 3 puani alalim yeter, Mersin fena degil bu sene.

Konya´nin kendi evinde maglubiyeti yoktu bu sezon, gittik 5 tane attik. Mersin macinda muhtemelen gol yeriz, teknigi yüksek ve cok süratli hücum silahlari var, ama iki üc tane de atariz diye düsünüyorum. Mersin defansif olarak kirilgan bir takim, umarim Bruma´ilk 11 baslar,.

Bizden sonra Fenerle oynuyorlar yanilmiyorsam.Fazla yipratmadan yenmeliyiz.Serkan Vederson ve Nihat sinirda,bakalim bugun kart gorecekler mi?

Konya´nin kendi evinde maglubiyeti yoktu bu sezon, gittik 5 tane attik. Mersin macinda muhtemelen gol yeriz, teknigi yüksek ve cok süratli hücum silahlari var, ama iki üc tane de atariz diye düsünüyorum. Mersin defansif olarak kirilgan bir takim, umarim Bruma´ilk 11 baslar,.

2011-2012 sezonundaki gibi olmasin da. Bir ton gol kacirmistik, mac 0-0 bitmisti. Böyle maclar da olabiliyor, fazla ucmamak gerek.

Avrupa'daki basarilarimizla övünen bir camia olarak tarihimizin en kötü Avrupa sezonunu yasadik, rekor kirdik.
4. Yildiz diye avuttular bizi, yildizin icine soktular takimi. Bunlardan sonra bu sampiyonluk bu sene mutlaka gelmeli artik. 3 puani alalim gerisi önemli degil

Üst Alt