STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık - Sayfa 63 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Galatasaray 3-2 Mersin İdman Yurdu | MS | 20 Aralık

valla ben fıratı çok beğendim, adam gibi yönetti maçı. kesinlikle tarafsızdı. adamı zaten fenerasyon yedi fifasını aldı bir de biz vurmayalım. bakın dilkkat edin fenere kolay kolay vermezler fırat hocayı. kesinlikle kötü niyetli değil çünkü acımaz, çakar fenere. ama o rıza çlmbay nedir yaw. kafasız adam, bu maçtan sonra böyle dingil dingil konuşurtsan herşeyi sabote edersin işte, uğur mlknin laciverti. sizi öpen fenerbahçe gidin mertçe onlara söyleyin. adamlar isyanı bile gs üzerinden yapıyorlar, korkak ruhsuz ezik herifler.

10613052_862495370475826_5386826086002992232_n.jpg

Farkindamisiniz bilmiyorum ama yedigimiz ilk golu her defasinda yiyoruz, kac tane ayni pozisyon'dan gol yedik bu sezon.

Ciddi anlamda defansin boyle toplarda kimin nerde duracagi uzeri calismasi lazim.

Bir an havada hissedilecek şekilde bi ağırlık ve gerginlik hakim di ki, Terim Dönemi anımsatı seyircilere. ..gözler kulübede o anın havasını Terimi aradı . ..ama karşında Hamza vardı. Yeni bi başlangıç Ateşi ...berki uzun yıllar bu takıma katkı sağlayabilecek birisi ...Yeni bi Efsane oluşabilecek
havası - Hamza Hamzaoglu.

Chedjou açıkça "Beni ön libero oynat." diyor. Doğru düzgün defansta durmuyor, ön libero tarafına yöneliyor. Hamza hoca inşallah bunu görmüştür.. Melo'nun yedek kalacağı veya cezalı olduğu maçta Chedjou ön libero'ya alınmalı.

Erman Toroglu ne saçmaliyor. Bizim 1. golden önce faul yokmuş. Bu penaltidan önemliymiş. Güler misin aglar misin:red: Penalti pozisyonunda sus pus olup faule takildi. Hiç samimi degilsin be adam:38573:

Böyle maçlardan sonra en sevdiğim olaylardan biri maç başlığında geri gidip kırılma anlarındaki mesajları okumak. 3. gol olunca millet ne rahatlamış nasıl boşalmış bir anda. Anı tekrar yaşatıyor resmen onları okumak :D

Üst Alt