STSL 14/15 H:14 | Kayseri Erciyesspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 19 Aralık - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:14 | Kayseri Erciyesspor 0-1 Fenerbahçe | MS | 19 Aralık

Hüseyin Göçek ; Pozisyonu ben görmedim çizgi hakemi görmüş ona da Fenerbahçeli futbolcular söylemiş..Yok artık

yazıklar olsun haram olsun kul hakkı bu kadar göz göre göre alınmaz yeter be yeter utanma yok sıkılma yok fener grubunda yorumlara baktım ıgrendım adamlar bu sene bir tane macta hakkıyla kazansın ama bizede yazık şu tamtersi galatasaray lehıne verilmiş olsa aziz her hafta videolu basın toplantısı yapardı kıyamet kopardı hakem odası basarım diyo adama komedı ceza rezil bir ülkeyiz rezillll

ortalıgı ayaga kaldırmak lazım..resmı sıteden acıklama her yonetıcının bu penaltıları konusması lazım olmaz sus sus nereye kadar

Birebir canli olarak olmasa bile aysal yonetiminde bu tarz hatali kararlar ve kazanilan haksiz puanlardan sonra en azindan bi aciklama yapilirdi.
Devren de gelmis olsa yoneticiligi dogru yapabilecek birilerini gormek isteriz. Tamam zor bi ise giristiniz anlarim ama pisirik bir sekilde o gorevi yamaya kalkacaksaniz hc kalkismayin derim.
Sampiyonluktan onemli prestiji vardir galatasarayin.
Sayn yarsuvat son donemdeki aciklamariyla bunu sarsti, siz yikmayin. Yazik.
En azindan ali durust bu gorevi yapsin.

SM-T110 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tiksiniyorum artık. İğreniyorum. İzlemek istemiyorum Galatasaray'ın maçları da dahil, Galatasaray başkanının fenerbahçe-şike hakkında yaptığı açıklama belli. Kimse rahatsız değil bu düzenden. Tiyatro'nun Allah'ı olan bir sezon. Bu sezon bu şartlar altında Fenerbahçe ve ya Beşiktaş dışında herhangi bir kulübün şampiyon olma ihtimali yok.

bu ülkede bu adaletsizliğe karşı duran tek kurum galatasaraydı ünal aysal döneminde. ünal aysalı her konuda eleştirebilirsiniz, beğenmeyebilirsiniz ama gösterdiği dik duruşun onda birini şuanki yönetim gösteremez. baştaki adam daha dün baş şikeciyi aklamaya çalıştı. bu taraftar bu kulüp bukadar rezil yöneticileri haketmiyor. ayrıca yeri gelmişken böyle ligin de şike lobisinin de baştaki pezoların da allah bin türlü belasını versin.

Üst Alt