STSL 14/15 H:15 | Fenerbahçe 1-0 Mersin İdman Yurdu | MS | 27 Aralık - Sayfa 19 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:15 | Fenerbahçe 1-0 Mersin İdman Yurdu | MS | 27 Aralık

Kasimpasasiyla, sike yapanlari korumasiyla, yoktan var edilen penaltilari, federasyon baskani Demiroren'i ve alttan gelen Osmanlisporuyla Rte fantazi ligine hos geldiniz. Hak hukuk yok kardesim padisah ne isterse o olacak.

Maçtan önce 2 sitenin muhtemel 11 leri: :red:

B53FheLIQAAT_0F.jpg
B53FLjUIAAAuelb.jpg

her hafta göz göre göre şike yapıyorlar. futbolcu,kaleci hakem üçlüsünden birini her hafta sırayla satın alıyorlar.

Baktim da 2. yari fikstur avantaji tamamen sikeciler lehine. Isimiz zor. Sampiyon olmak istiyorsak Kadikoyde ve olimpiyatta yenilmeyecegiz. Haftaya kazansak dahi kadikoyde yenilmememiz lazim. Inanilmaz fikstur avantajlari var. Biz haftaya olimpiyatta kaybedersek cok cok ciddi bir hata yapmadigi surece sikeciler sampiyon olur. Besiktasa hic sans vermiyorum 2. yari fiksturlerinden dolayi.

Baktim da 2. yari fikstur avantaji tamamen sikeciler lehine. Isimiz zor. Sampiyon olmak istiyorsak Kadikoyde ve olimpiyatta yenilmeyecegiz. Haftaya kazansak dahi kadikoyde yenilmememiz lazim. Inanilmaz fikstur avantajlari var. Biz haftaya olimpiyatta kaybedersek cok cok ciddi bir hata yapmadigi surece sikeciler sampiyon olur. Besiktasa hic sans vermiyorum 2. yari fiksturlerinden dolayi.

Ayni seyleri dunuyorum. Fenerbahce bu sezon cok buyuk ihtimal sampiyon.

Kocaman ile yaptiklari gibi bir seri yakalarlarsa hic sasirmam o derece fikstur avantajlari var.

Üst Alt