STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık - Sayfa 59 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık

Onu bunu ziyaret edeceklerine maça adam gibi konsantre olsalarmış keşke :red: Futbol namına en ufak birşey göremedim maç boyunca... Kontradan bir gol bulduk o kadar. Eksikler var zemin kötü eyvallah ama rakipte de birşey yok ki! Demek 5 yabancıyı çıkar çöküyor bu takım...

Bu Adnan Polat denen zat sırf zararmış yemin ediyorum. 5 milyon avro verip elin yeteneksiz rumenini transfer edip Galatasaray'a kazık atmakla kalmadı bir de bu adam anadolu takımlarına gitti ve hiçbir Galatasaray maçını boş geçmiyor neredeyse ama fener maçlarında boş kaleye atmaz :) Getirdiğin adam bile sırf zarar polat ne diyeyim ki ben sana??
o 5 milyon avro verilen avro kiralık +bonservisle 2,75 milyon euroya orduya satıldı..
büyük bir zarar etmedik yani..
ayrıca adamın bize her maç gol atması adnan polatın kötü değil iyi transfer yaptığını gösterir..
adamı eleştireceğiz diye her şeyi karalamak vicdani değil hiç..

Abi o yaşta Türkiye de genç futbolcu oluyorsun. Geçen sezon bir spiker bizim Aydına "genç Aydın" diyordu, şaşırdım vallah. Konyaya attığı golden beri hâlâ genç Aydın.

Herif 27 sine geldi yuva kurdu baba oldu kendini bir gram geliştirmedi (futbolcu olarak) ama adam hâlâ genç Aydın.

Bu kafa yapısı yüzünden işte Brumalar,Sinanlar,Koraylar,Emre canlar oynatılmıyor Türkiye de. Yok neymiş daha gençmiş. Ulan otura otura mı tecrübe kazanacak bunlar?

Bu kafa yapısıyla daha çok taşlara vururuz biz kafamızı abi. Bir oyuncu da ışık gördün mü oynatacaksın. Elindekiler sanki dünya yıldızı ya.

Ahı gitmiş vahı kalmış Hamit ve Olcanın, niye alındığını bilmediğim Yasinin yerine Sinan Bruma oynasa bunlardan kötü mü oynarlar??

Gerçekten çileden çıkarıyorlar insani.
Bizlerin taraftar olarak gördüğünü koskoca antrenörler göremiyorsa yazık gerçekten.

I am the one who knocks!

Aslında olay ne biliyormusun Can. Yani Türk Futbolu genelinde;

1- Hedefleri küçült. Öyle kocaman kocaman hedefler koyma. Böylece kimse sana eleştiri yapmayacak. Kimse senden öyle ŞL falan istemeyecek.
2- Amaç para kazanmak. Bunu hiç unutma. Para kazanmak için az para harcayacaksın. Az para harca ama çok kazan.
3- Yabancıdan soğut. Taraftarı yerliye alıştır. Hedef küçülünce vasat yerliler göze batmaz. Şampiyon olununca yeter mantığını kabul ettir.Hem elin gavuru yerine kendi çocuğun kazansın.

Ve ayrıca şu an bizim yöneticilerin özellikle AA nın mantığı da bu bence.

"Tek büyük ben olayım, hep ben başarılı olayım "dan ziyade bu nimetten herkes faydalansın mantığını unutma. Bugün sen şampiyon olduysan yarın başkası olsun.

Hoca hamit ısrarından vazgeçmeli. Ofansif katkısı sıfır hamitin. Hamit ancak skoru korumak için sonradan oyına girer. Umarım hocam görüyordur bunu

o 5 milyon avro verilen avro kiralık +bonservisle 2,75 milyon euroya orduya satıldı..
ayrıca adamın bize her maç gol atması adnan polatın kötü değil iyi transfer yaptığını gösterir..
Culio, Stancu, Zapata üçlü paketi iyi mi yani? Bu üçlü paket yerine daha kaliteli 3 oyuncu gelse belki dönen şikeye rağmen daha iyi bir yerde bitirebilirdik ligi. Bundan ala zarar mı olur? Adam tipik anadolu takımı topçusu işte... Madem o kadar iyi bizde ataydı o golleri... Anadolu takımında her gol atan adam iyi oyuncu olarak kabul edilecekse işimiz var. Ayrıca a.polat konusunda vicdani olacak kadar saf bir taraftar değilim.

1. SinanG banko oynar
2. Hamit Yasin vs...katkı veremez.
3. Semih çok kötüydü. Takımdaki en.kötü stoper ...Zan bile daha iyi oynar yarın ilk11 e koysan.
4. Pandev dahil edilmeli Umutun yerine...

Bu kadroyla mac kazanmamiz mucizeydi zaten :) Brumayi ilk onbir oynatma, Pandevi alma kadroya (3 yabanci hakkimiz varken), hamit salagini oynat.

Hafta içi karşılaştığımız Diyarbakır BŞB'li bir oyuncu yazmış, adam gayet de haklı, maçın da özeti bu.

B5zt5eYIIAAu_k2.jpg

-deplasman
-cuma günü
-kötü saha, rezil stadyum, tarla
-eksikler
-yeni teknik direktör GAZININ bitmesi
-rezil kadro, rezil tercihler

= kacinilmaz son puan kaybi.

Fener böyle rezil oynadigi maclari hep rakip kaleci veya hakemle 3 puanlarla gecerken biz hep takiliriz zaten.

Hoca hamit ısrarından vazgeçmeli. Ofansif katkısı sıfır hamitin. Hamit ancak skoru korumak için sonradan oyına girer. Umarım hocam görüyordur bunu

Hamit'ten max. verim almak zaten 45 dakika oynatmaktan geciyor. Mersin macında oyuna girip ortasahada direnci artırınca hoca bu maca Hamit ile baslayayım dedi ve malesef hata etti.

Tabi Hoca'nında imkanları kısıtlı, Hamit olmasa Bruma olacak, hani Bruma'nında durum ortada, yapamıyor abi.

Bence Hamit'in ilk 11 baslamasından ziyade Semih'in hatası herseyin önünde, rakibe bu kadar kolay kafa vurdurulmaz, gercekten cok komik bir kafa golü. Semih'in üzerinden yedigimiz gollerin haddi hesabı yok,

stancu zapata culio elbette iyi transfer değiller ama bu stancu boş beleş bi adam değil hiç
ben yabancı sınırlaması olmasa GSARAY da oynatırım umutun yapamadığı her şeyi yapıyor..
ben adnan polatı bizzat kazandırdığı (teknik direktör filan hikaye yani) 2 net şampiyonlukla hatırlarım sen 8.bitirdiğmiz sezonla..
bakış açısı saygı duymak lazım..

Ben onceden de dedim bu oyunun yavaslamasi bizim aleyhimize oluyor ahh hamza hoca ahhh biraz degil cok fazla gec kaldin degisikliklerden, ben sahsen ankara kafilesini gordugumde kendi kendime demistim ki Bruma ilk 11 de baska ama bu boyle olmadi gercekten macin baslamasina bir saat kala kadroyu gordugumde cok ama cok sasirdim kendi kendime sordum neden Hamit Bruma degil , anliyorum Hamit de zaman zaman iyi oynadigi olmustur lakin gercekci olmak gerekirse bruma Hamit'den daha yetenekli ve topu ileride tutma yetenegine sahip bunun icin ben sahsim olarak cok ama cok sasirdim, her ne kadar sasirdiysam da halen galibiyet aliriz dedim mac basladi ve cok erken gol atip one gectik buraya kadar hersey cok guzeldi ve golden sonra oyunun baya bir yavasladigini ve rakip takimin uzerimizdeki baskisi biraz daha artmis boylece ilk yariyi onde kapattik ve dedim ki kendi kendime simdi Hamit cikar ve Bruma oyuna girer diye ama dusundugum olmadi ve forumumuza da yazdim bu skor tehlikelidir diye ve korktugum basima geldi rakip takip ustunlugunu ikinci yarida hissettirdi ve biz buna hicbir mudahale yapma gerekliligi duymadik oda hocamizin taktiri birsey diyemeyiz ve kotu bir dakikada rakip takimin beraberlik golu geldi , is isten gectikten sonra oyuncu degisiklikleri geldi ama bu oyuncu degisiklikleri ne kadar dogru onu tartismasina girmiyelim. Kisacasi hatalarla ve eksiklerle dolu bir mac oldu, 1 puanla yetinmek zorunda kaldik, saglik olsun diyelim ve sampiyonluk yolunda nazar boncugumuz olsun bu mac. !!

Benim dusuncelerim bunlar

Son düzenleme:
Kadro olarak eksiğiz ve yetersiziz...Yanlış tercihler buna tuz biber oluyor. Ve ayrıca futbolcuların umursamazlık sendromu baş gösterince...
Çok önemli bir konu da; Bizde çok dengesiz bir kadro var. Yani iyi hatta çok diyebileceğimiz oyuncuların yerine oynaması gerekenler as oyuncudan kat be kat düşük seviyede. Misal ;
" Muslera > Sinan-Eray" "Sneijder > Yasin " gibi...

Yani kısacası bir oyuncumuzun yerine kadrodaki hangi oyuncunun oynaması içimize su serpiyor. Tamam bu adam da iş görür diyebiliyoruz.
Evet son maçlarda iyi sonuçlar aldık. Ama daha düne kadar dökülenler de onlar değilmiydi.
Biraz erken "Hah şimdi rayına girdi işler" moduna erken girdik sanırım.

Son olarak bütün bunlara anti-Galatasaray bir TFF ve medya yetmiyormuş gibi yöneticilerimizin vizyonsuz tavırlarını eklersek bu sezon sadece rakipler değil gerçek rakiplerimiz sanırım.

Üst Alt