STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık - Sayfa 60 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık

Herşeyi bir kenara bırakın şu maçta bile Bruma nasıl ilk 11'de çıkarılmıyor.İnsanın inanası gelmiyor.O vakit bu adamı satın gitsin.

Eray-Hamit-Gökhan-Dzemaili-Aydın-Umut-Yasin-Olcan-Yekta-Veysel-Yiğit-Eboue-Engin-Pandev(iyisi alınamazsa kalmalı) bunlara basıcan tekmeyi Pandev hariç gerisinin yerine adam almaya gerek bile yok en azından maaşlarından kurtuluruz bu çöplerin

kaz yemeye gittik maçı izleyemedim , özet alabilir miyim iyi miydik kötü müydük?

kadronun eksik olmasını da hesaba katarak yorum yaparsanız sevinirim.

maç özetini şimdi izleyeceğim.

kaz yemeye gittik maçı izleyemedim , özet alabilir miyim iyi miydik kötü müydük?

kadronun eksik olmasını da hesaba katarak yorum yaparsanız sevinirim.

maç özetini şimdi izleyeceğim.

Hamit ve Umut çok çok kötüydü ancak Hamza hoca bunları 80'de oyundan aldı. Hamza hocayı savunanlardan olarak çok büyük hata yaptı bugün Olcan'ı da katarsak 8 kişi oynadık maç boyu.

Ama her maçı kazanacaz diye bir şey yok. Lig uzun maraton. Eksiklikleri de hesaba katarsak normal sonuç. Hamza hoca gereken dersi almıştır umarım.

Hamit ve Umut çok çok kötüydü ancak Hamza hoca bunları 80'de oyundan aldı. Hamza hocayı savunanlardan olarak çok büyük hata yaptı bugün Olcan'ı da katarsak 8 kişi oynadık maç boyu.

Ama her maçı kazanacaz diye bir şey yok. Lig uzun maraton. Eksiklikleri de hesaba katarsak normal sonuç. Hamza hoca gereken dersi almıştır umarım.
Benim de fazla umudum yoktu bu maçtan neyse 1 puan da kıymetlidir bazen.

maçın özetini izledim , ilk yarı çok tutukmuşuz hatta maçın genelinde çok az pozisyonumuz var.
Muslera gene devleşmiş , mesela o kafa topunu sinan kesin yerdi.Birde bir pozisyonda öne çıkıp panter gibi topu kapmış o da gol olurdu kesin.

Kontra ataktan gol atmamız güzel , özellikle burak'ın pası beni sevindirdi.

Yediğimiz golde semih'e çok kzıdım , bunu hep yapıyor pozisyon bilgisini ve adam paylaşımını bir türlü öğrenemedi
yahu heriflerin gol silahı belli neden stancuyu kimse tutmaz orda.
Muslera az daha çıkartıyormuş gene de..

Burak da son anlarda kız gibi vurmuş toplara.

Yahu şöyle 20 metrede fişek gibi topu ağlara sokacak bir forvetimiz olmadı gitti.. (elmander geliyor aklıma..)

Benim de fazla umudum yoktu bu maçtan neyse 1 puan da kıymetlidir bazen.

maçın özetini izledim , ilk yarı çok tutukmuşuz hatta maçın genelinde çok az pozisyonumuz var.
Muslera gene devleşmiş , mesela o kafa topunu sinan kesin yerdi.Birde bir pozisyonda öne çıkıp panter gibi topu kapmış o da gol olurdu kesin.

Kontra ataktan gol atmamız güzel , özellikle burak'ın pası beni sevindirdi.

Yediğimiz golde semih'e çok kzıdım , bunu hep yapıyor pozisyon bilgisini ve adam paylaşımını bir türlü öğrenemedi
yahu heriflerin gol silahı belli neden stancuyu kimse tutmaz orda.
Muslera az daha çıkartıyormuş gene de..

Burak da son anlarda kız gibi vurmuş toplara.

Yahu şöyle 20 metrede fişek gibi topu ağlara sokacak bir forvetimiz olmadı gitti.. (elmander geliyor aklıma..)

Semih bir maçta rakibi 3 kez yüzde yüz gol pozisyonuna sokuyor zaten alıştık ona.
Cidden Burak 3 pozisyon yakaladı son 10 dakikada dediğiniz gibi bi Benzema,Giroud tarzı forvet olsa yazardı birini.

Maç 0-0 bitse fazla üzülmezdim. 1-0 dan böyle basit golle puan yitirmemize üzüldüm. Biz 1-0 in üstüne yatamiyoruz işte. 2-3 e gideceksin. Bedava 2 puan gitti. Semihe selamlarimi yolluyorum.

Harbiden de berbat bir hafta oldu. Her branşta hüsran. Devreyi de büyük ihtimal 3.tamamlarız gibi. Puan farkı fazla açılmaz umarım.

Bütün bireysel hata yapma olasiligi fazla oyunculari barindiriyoruz bünyemizde. Nasil hepsini toplamişiz inanilir gibi degil. Hele defans oyuncularimiz bu konuda master yapmiş. Şampiyon olursak yine başimiza kalacaklar. Şampiyon olmasak aglayip dertlenecez. 2 ucu b.klu degnek

maçı çok sevdiğim Hamza hoca verdi, çıkan kadroya lafım yok, kendi tercihidir ama oyuncu değişikliklerini görünce gelecekle ilgili ciddi ciddi kaygılandım. Nihayet oyunu okuyan/doğru müdahale eden bir hocamız var derken bu maç kafamda bir soru işareti oldu.
60'ta hamit/Bruma, 70'te Olcan/Sinan, 80'de Umut/Yasin değişmeliydi. Bu hamit nasıl 87 dakika oyunda kalır, adamın bırak koşmayı yürümeye mecali yok, 70'lik nine gibi. Ne bir orta, ne adam geçip hücuma top aktarma, ne bir şut, ne de savunma. Semih artık kulubeyle tanışmalı, bu kadar lakayıtlık yeter, ne geriden oyun kurar, ne hücuma çıkıp gol atar, bırak bunları savunma görevini bile yapamıyor, bu forma babasının tapulu malı değil. Onun yarısı kadar bile süre almayan, kendisinden 10 yaş da büyük olan H.Baltayı izleyip utansın.. Telles 6,5 milyon euro verdik adam orta açamıyor, ayrıca hiç güven vermiyor, hep düşüyor çok da cılız. Güray vural ciddi ciddi düşünülmeli. Sabri, Hakan balta, ve tabii Muslera... sizlere de helal olsun.

Güray orta yapmayi biliyorsa ve bedavaysa gelsin. Telles satilsin. Tolgay alinsin ve en önemlisi saglam forvet. Onuda bulamiyorsan Podolski ile 2.5 seneligine anlaş. Biz bu mali güçle daha iyisini alamayiz.

Üst Alt