STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık - Sayfa 61 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:15 | Gençlerbirliği 1-1 Galatasaray | M.S | 26 Aralık

genel olarak maçta kötü degildik mücadele ediyoruz ve basıyoruz bunlar ciddi artılar

üretkenligimiz zayıf yakaladıklarımızı atamadık

tek pozisyon verdik gol yedik ama kızılacak bir oyun oynamadık,genel olarak oyuncularda iyidi,vasat olanlarda vardı

güzel taraf şu iyi yoldayız takıma bir hoca eli degmeye başlamış.

Uzun zaman sonra maç izledim ve yine kazanamadık bu sene bendemi bi cenabetlik var takımdamı çözemedim ve kesin karar aldım halbuki bjk derbisine gitmeyi düşünüyordum bu sene(2015) mac falan izlemicem başka sekillerde takip edicem.

Gelelim maça

1-Takımı hiç beğenmedim prandelli döneminde nasılsa bugünde öyleydi.

2-Hamza hoca kötü maç çıkardı ilk 11,Oyuncu degşkligi,ve oyunu okuyamamasıyla

3-Salak salak defans hatalarını görmekten bıktım.

4-Takım gol'de çok iyi kontra ya cıktı fakat ondan sonra ne hikmetse butun kontraları hic ettiler cok yavaştı

5-Çolak harika oynadı resmen sneijder olmadgında bu takımın beyni benim dedi Forvetler ve kanatlar biraz akıllı yetenekli olsa maçı kopartıcak pasları atardı bugun cok beğendim

6-Yasin+Tarık=7.25 mn € Dembaba=6 mn € fazla ne demek istediğimi hrkes anlamstır

7-Besiktas maçında bu tempoyla oynarsak bizi güle oynaya yenerler şampiyonluk hayali olan arkaaslarına hayalleri ocak ayında biter

2 yari bruma yasinle baslasa veya olcani birakip brumayi alsa yani sadece hamiti cikarsa skor farkli olurdu.
bruma yasin sinan giridkten sonra oyun hareketlendi ama is isten gecti.

su hamiti bi zahmet oynatacaksa kanatta degil lütfen.
aslinda hic oynamamasi gerekir ama ila oynatacaksa ortada oynatsin.
bukadar agir adam kanat oynamaz, hic birsey bilmiyorsa alsin beke sabriyi öne.

gecen hafta emre sneijder oynadi adamlar kanat degil emre ondan gecen hafta kötü göründü
mersin macinda aynisi sneijder icin gecerli. herkes yerinde oynasin bi zahmet.
birde brumaya laf atanlar var veya yasine, bu adamlar daha dogru dürüst oynama
sansi bulamadi, kupada oynadiklari zaman asist ve goller attilar ama lige gelince
adami kesersen güvenine bitirisin. hamza iyi isler yapti ama yanlislarida var
en büyügüde kanatlari kanat oyuncusuyla oynamamasi.

Son düzenleme:
malesef ki hamza'nın çapı değil Galatasaray! antep,sivas,mersinde filan başarılı olur ama Galatasaray hocalığı ona iki beden büyük.

Bu kanıya nasıl varıyorsunuz ? Galatasaray'ın capındaki Hoca bize 34-34'mü yaptırmalı. Ha tüm macları kazanırsa iyi hoca, bir mac kaybederse kötü hoca.

Hoca su kadroya ne yapsın ? Cok mu süper bir kadro var ki büyük beklenti icindesiniz ? Dünkü ilk 18'den kac topcu fb veya bjk'de ilk 11 oynar diye sorsam, emin ol 3'ten fazlasını sayamassın. 3 bile zor.

madem kulüpte para yok ne diye Bruma ve Telles gibi yatırımlar yaparız ki hem de 17 milyon euroluk yatırım. Talibi varsa satın, günü kurtaracak adamlar alın. forvete Podolski, orta sahaya Tolgay, sol kanata Güray, bir sağ kanat(Cicinho bile olur) bir de stoper...

Üst Alt