STSL 14/15 H:16 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Ocak - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:16 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Ocak

ImageProxy

Fiko´ya laf etmeyin, en sevidigim Baskan Türkiye´de... Ciddi söylüyorum, adamin üzerinde öyle bir Besiktas´li safligi var ki, kokusunu buraya kadar aliyorum. Ah be birazcik da o sevinsin be, Demba´yi da getirmis, birakin oda biraz keyif yapsin, mutlu olsun.

Ulan bu Beşiktaş ligde herkesi yense nolur lan. Şu ezikleri yine yendik. Biz Dortmund'dan 4 yediysek bunlar da 8 tane falan yer, dalga geçiyordu sefiller.

Kadrolarında Sosa ve Ba hariç bizde ilk 11 oynayabilecek bir oyuncu yok. Diğerleri anca alternatif olur.

Bilic bu ikisini çıkarıp iyilik etti. Gökhan Olcay Oğuzhan gibi serseriler bize sökmez.

Ağır zeminde Sosa-Ba dışında iş yapacal oyuncuları yok demiştim. Melo'nun sakatlanmasına rağmen gol yemedik.

Ya hocam yapmayın etmeyin tamam bjk derbi kazanamıyor belki ama şu an gözü kapalı bizim 11 mizde banko oynicak adamları var.

Gökhan töre de Olcay şahanda banko oynar. GS ın adam gibi performans veren kanatları olmadıgı için emre ve sneijderle mecbur oynuyorz.
bu adamları kanatta sneijderi göbekde düşünün o takım ne kadar golcü olur.

Gökhan töre utanmasa tek basına tıkıcakdı takımı...

Bir kere 2 tane sol beki ismail köybaşı da mottada alex tellesden çok çok iyi.
Pedro franco da ersanda 10 tane semih eder çok çok iyi stoper değiller ama bizim semihle kıyaslanmazlar bile ayıp..

Yendik evet iyide oynadık ama yok kimse bizde 11 e giremizmiş falan o laflar yanlış dostum..

Son paslarda başarılı olsak(Zemin de zorladı) son 15 dakikada 4-5 tane atabilirdik.

Galibiyet çok önemliydi.Hamza Hocayı ve oyuncuları tebrik ediyorum ,oynanması gerektiği gibi oynadılar.

Olcan tüm hayallerimi yıktı roket gibi adam bitmiş resmen bu takımı sırtlar götürür dedim çok yanıltı beni şut çekecek bile gücü yok Allah rahmet eylesin..

Besiktas´i deplasmanda yenmemiz, bizim kadar Hamza Hamzaoglu icin de cok önemli oldu.

Olumlu performansini Besiktas galibiyetiyle de taclandirmis oldu ve herkese kendini ispatladi. Buna ihtiyacimiz vardi.

Biz hocayi ve kadroyu benimsedigimiz zaman basarili olabiliyoruz. Belli ki takim da Hamza Hamzaoglu´nu benimsemis.

Bu olumlu ivmenin en büyük sorumlusu Hamza hocayi gönülden tebrik ediyorum. Helal olsun hocam. Nazar degmesin.

Kazandık ama iyi oynadığımızı düşünmüyorum. Dikkat ederseniz belki 6-7 defa kontrada defanslarını çok kötü yakaladık. Malesef takım kontraya çıkarken hala geriye dönme alışkanlığını bırakamamış. Kaleye gitmek yerine paslar hep geriye atıldı. 2 kişi ile yakaladığımız 3-4 kişilik ataklarımızda neden kaleye gitmek yerine geriye döndük anlamadım. Takım nasıl set ve kontraya çıkacağını, son pas ve son şutlarda nasıl vuracağını hala bilmiyor. Kale ağzında topu eveleyip geveleyip sonra geri pas yapıyoruz. Bu konuda eksiğimiz çok. Umarım Hamza Hoca da bunu görmüştür. Futbolcu kalitelerini tarttığımızda hala seviye olarak daha aşağı bir futbol oynuyoruz. Tabiki eskiye göre daha da iyiyiz.

Biz çok iyi oynamadık aslında, sadece istek vardı takımda.

Galatasaray forması bjk'li oyuncuları tedirgin etmiş bu çok açık gözüküyordu aynı fener maçında olduğu gibi.

Büyük maçları kaldıramıyor bjk, biz çok iyi oynadık gibi gözükmesin. Takımın biraz daha iyi olması lazım, kadıköy'de bu oyunla kazanamayız geliştirmemiz lazım kendimizi.

Tebrikler hamza hocam, tebrikler Galatasarayım.

bence bu maçı gözümüzde fazla büyütmemeliyiz. oyun kalitesi ve hücum anlamında ortaya koyduğumuz bişey yoktu çünkü. sadece mücadele ve fizik olarak iyiydik. 1-0 dan sonra heleki karşı takım 10 kişiyken kaliteli bir takım beşiktaşın fişini 10 dk içinde çekerdi, biz ise eziyet çekerek izledik maçı

Üst Alt