STSL 14/15 H:16 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Ocak - Sayfa 95 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:16 | Beşiktaş 0-2 Galatasaray | M.S | 4 Ocak

bu salaklar sezon başında arsenal karşısında oynadıkları topu bi halt sandılar
hazır olmayan bi arsenale karşı oynadıkları

sonra düşündüler bu arsenal 2 maçtada 4 attı bizde 4 ocakta 4 atarız çok rahat diye
sonra golü yiyincede yediremediler

Ya hocam yapmayın etmeyin tamam bjk derbi kazanamıyor belki ama şu an gözü kapalı bizim 11 mizde banko oynicak adamları var.

Gökhan töre de Olcay şahanda banko oynar. GS ın adam gibi performans veren kanatları olmadıgı için emre ve sneijderle mecbur oynuyorz.
bu adamları kanatta sneijderi göbekde düşünün o takım ne kadar golcü olur.

Gökhan töre utanmasa tek basına tıkıcakdı takımı...

Bir kere 2 tane sol beki ismail köybaşı da mottada alex tellesden çok çok iyi.
Pedro franco da ersanda 10 tane semih eder çok çok iyi stoper değiller ama bizim semihle kıyaslanmazlar bile ayıp..

Yendik evet iyide oynadık ama yok kimse bizde 11 e giremizmiş falan o laflar yanlış dostum..

Gökhan Töre ilk devre 3 pas yapamadi keza Olcay öyle. Bi direkten dönen toplari disinda adam gibi baski kuramadilar, Sabri ve Telles kac tane top kazandi sayamadim ikinci devre.

Emre yerine Sosa, Umut yerine Ba ilk 11 oynayabilir. Franco Semih'in 2 gömlek alti bir oyuncu bence. Komsu tavugu misali ;)

Dün Telles ilk defa kusursuz bir oyun ortaya koydu, Töre kanat degistirdi fark ettiysen usta

Soruyorum demba ba nerdeydi?
Cevapliyorum chedjou yok etti onu. unlem!!

Ayrica unutmamak gerek bjkyi dun mal etti adam tek basina, bi ara bi kac kez brumada yapti bjknin sol kanadinda

bu salaklar sezon başında arsenal karşısında oynadıkları topu bi halt sandılar
hazır olmayan bi arsenale karşı oynadıkları

sonra düşündüler bu arsenal 2 maçtada 4 attı bizde 4 ocakta 4 atarız çok rahat diye
sonra golü yiyincede yediremediler

Bjk bizim grupta olsa olacağı maksimum 3.lüktü bence,ama o da olmazdı,onlar da sonuncu olurlardı.Hatta prandelli Anderlecht maçından önce kovulsa UEFA'daydık şimdi.

Dün sabri kötüydü yanlız, bi ara geri dönemedi, cok bosluk verdi. Aniden o tarafa dönebilselerdi sıkıntı yaşardık. Ama herşeye ragmen bu galibiyet öyle önemli ki. Hele son saniyede atılan gol bile sezon sonunda bir çok şeyi şekillendirebilir.

şu forumdaki bjk fanboyslara da ayrı uyuz oluyorum
yok ersan pedro semihten iyi yok veli müthiş topçu yok demba ba ligin en iyi futbolcusu yok olcay mükemmel topçu bizimkilerden iyi

ersan pedronun nesi iyi be rakipler bizim kadar oynasalar bjk ilk 5e giremez. bu iki kazmaya pres yapmıyolar diğer takımlar iyi geliyo gözünüze

bjkde töreyi tut demba bayı tut bitti işte bjk

o kadar iyi olsalar bir tane büyük maç kazanırlardı
nasıl kat kat iyi oluyolar da kazanamıyolar

bjk taraftarı kadar tiksinç forumdaki fanboyslarıda

Derbilerde "Iyi oynadik" demek icin rakibi paramparca etmemiz gerekmiyor. Sonucta denk rakipler ve deplasmandasin.

Akilli oynamak, dogru taktikle sahaya yayilmak ve bunu sahaya yansitip maci kazanmak, "Iyi oynadik" demek icin yeterlidir.

Ben Hamza Hamzaoglu döneminde bunu görebiliyorum. O yüzden Hamza Hamzaogluna güveniyorum zaten.

Emre Ç. bazı zamanlarda takımı rahatlatıyor fark ettiniz mi ben dün o zeminde çok fazla hata yapmasını bekliyordum.

Topta ezdiği oldu ama çok iyi top saklıyor kolayca faul alıyor bu sayedede

Ulan bu Beşiktaş ligde herkesi yense nolur lan. Şu ezikleri yine yendik. Biz Dortmund'dan 4 yediysek bunlar da 8 tane falan yer, dalga geçiyordu sefiller.

Kadrolarında Sosa ve Ba hariç bizde ilk 11 oynayabilecek bir oyuncu yok. Diğerleri anca alternatif olur.

Bilic bu ikisini çıkarıp iyilik etti. Gökhan Olcay Oğuzhan gibi serseriler bize sökmez.

Ağır zeminde Sosa-Ba dışında iş yapacal oyuncuları yok demiştim. Melo'nun sakatlanmasına rağmen gol yemedik.
Biz Arsenal'den 8 yedik. Adamlar kafa kafaya oynadı. Tottenham Hotspurs karşısında bayağı etkili oldular. Beşiktaş bizden akıllı hücum ediyor 3.bölgede biz 3 pas bile yapamıyoruz. Kontra atak yaparken futbolcular birbirinden bi haber. Hücum aksiyonlarımızın arkasında hiç bir fikir yok. Bunları düzeltmemiz lazım. Bunun içinde iyi bir forvete ihtiyaç var. Devre arasında Hamza hoca bunun üzerine titremeli.

Biz Arsenal'den 8 yedik. Adamlar kafa kafaya oynadı. Tottenham Hotspurs karşısında bayağı etkili oldular. Beşiktaş bizden akıllı hücum ediyor 3.bölgede biz 3 pas bile yapamıyoruz. Kontra atak yaparken futbolcular birbirinden bi haber. Hücum aksiyonlarımızın arkasında hiç bir fikir yok. Bunları düzeltmemiz lazım. Bunun içinde iyi bir forvete ihtiyaç var. Devre arasında Hamza hoca bunun üzerine titremeli.

Katiliyorum. Macta rahatca 3-4 tane atabilirdik kontralarda takim böyle beceriksiz olmasaydi. Gercekten oyuncular ne yapacagini bilmiyor, bir defa Selcuk-Bruma aralarinda 1m mesafe ile yanyana kostular top Selcuk da iken. Sasirdim kaldim o pozisyonda.

Cok plansiz bir sekilde kontra yapiyoruz, kim nereye kosacagini bilmiyor, bir de bayagi yavas gerceklestiriyoruz kontralari.

BkjpX4bIUAANOCq.jpg

Üst Alt