STSL 14/15 H:16 | Fenerbahçe 2-0 İstanbul Başakşehir | MS | 3 Ocak - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:16 | Fenerbahçe 2-0 İstanbul Başakşehir | MS | 3 Ocak

Ibb'nin pozisyonu yok pozisyonu. Hic cikmasaydiniz daha iyiydi. Biz fenevden kotu oynamadik ibb macinda. Ibb cok daha iyi ve hirsli oynamisti!

padişah pek çok sebebten azizi ve yanındakilerini sevmiyorda istemiyorda uzun zamandır randevu bile vermiyor

yakın zamandamı olur bilmem ama bu aziz ve çetesi elbet gidecek ama uefa sayesinde degil padişahın sayesinde

Biri şikeci klüp başkanı,diğeri bunun kankası şikeci klüpler birliği başkanı.Al birini vur ötekine.

Moderatör tarafında düzenlendi:
bencede bu zinciri kirsa kirsa tayyip kiracak,ya aziz tayyip in köpegi olmayakabul edecek,yada defolup gidecek türk futbolundan

Moderatör tarafında düzenlendi:
korku resmen...
rakip futbolculardaki korkulu oyunu hisede biliyorsun resmen. fenerli oyuncularda tabiki iyi degerlendiriyor bunu yalan yok.
olmadi yardima hakemler yetisiyor nede olsa bonus olarak.
es es macindaki gibi mesela...
biraz cezurca cikan rakip olunca hakem devreye giriyor bir türlü ne hikmetse.
ayarlanmis mi bilmiyorum ama böyle devam bu düzen gidecekse direk versinler kupayi bunlara.

Kısacası olay budur Türk Futbolunda; " Palyaçolar Tiyatrosu perdesini Süleyman Seba adına açtı bu sene "

l_mott-campus-clowns_600x400.jpg

2011 yıllı maçlarının aynısı değil mi yahu. Basmayan takımlar. İbb oyuncuları maçın başından beri sadece yürüyorlar fenerliler yanlarından geçiyor. Güzel şike tebrik ediyorum. Gün gelcek yapacağınız şikenin boyutunu hayal bile edemeyeceğiz o gün bu ülkede adalet olacak ve siz kurtulamayacaksınız.

Her zaman dediğim gibi bu devran bitecek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Türkiye de yasayanlara cok aciyorum, resmen haram hava soluyorsunuz, memleketin her yani düzenbazlikla dolmus. Allahim sana bir kez daha sükür olsun ki, recep padisahin ciftliginde yasamiyorum.

2011 yıllı maçlarının aynısı değil mi yahu. Basmayan takımlar. İbb oyuncuları maçın başından beri sadece yürüyorlar fenerliler yanlarından geçiyor. Güzel şike tebrik ediyorum. Gün gelcek yapacağınız şikenin boyutunu hayal bile edemeyeceğiz o gün bu ülkede adalet olacak ve siz kurtulamayacaksınız.

Her zaman dediğim gibi bu devran bitecek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Adalet mi? Türkiye de mi? Hadi canim sende.

Balik bastan kokar, padisahiniz koktugu icin asla bu pislikten kurtulamazsiniz, tek care o kirlenmis topraklari terk etmek.

Üst Alt