STSL 14/15 H:16 | Fenerbahçe 2-0 İstanbul Başakşehir | MS | 3 Ocak - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:16 | Fenerbahçe 2-0 İstanbul Başakşehir | MS | 3 Ocak

korku resmen...
rakip futbolculardaki korkulu oyunu hisede biliyorsun resmen. fenerli oyuncularda tabiki iyi degerlendiriyor bunu yalan yok.
olmadi yardima hakemler yetisiyor nede olsa bonus olarak.
es es macindaki gibi mesela...
biraz cezurca cikan rakip olunca hakem devreye giriyor bir türlü ne hikmetse.
ayarlanmis mi bilmiyorum ama böyle devam bu düzen gidecekse direk versinler kupayi bunlara.

Korkuda var birde şu var. Fb sahasında ne yapıyo ediyo kazanıyor çok zorlanırsa hakem şikesi oluyor son dakka penaltı oluyor ama bu bahane olamaz başakşehir hiç oynamadı hiç sahada yürüdü. Umarım bundan sonra başakşehir düşüşe geçer ligin dibine iner.

Adalet mi? Türkiye de mi? Hadi canim sende.

Balik bastan kokar, padisahiniz koktugu icin asla bu pislikten kurtulamazsiniz, tek care o kirlenmis topraklari terk etmek.

Her zaman dönmüştür yine döner herkes hesabını verecek.

Bu ülkenin sonu son değil zaten iç savaş kapıda çok yakın. Herkes bölünmüş.

Çok kısa sürede insanların futbol ile kandırılamayacağı bir düzen gelecek. İnsanlar adaleti kendileri kuracak. O gün biz değilde kaçacak kişilerin kimler olduğu çok belli.

Sent from my iPhone using Tapatalk

bunlar erkan zenginide alirlarsa tam salaya salaya goleri atarlar bu tür rakiplere.
erkan zengin ligimizde en cok golük asist yapan oyuncuymus. sonra sneijder geliyormus

bunların maç başlığı açılmasın sezonun geri klanında.nasıl olsa sonuç belli.yorum yaparken yoruluyo insan artık.

Pozisyonu bidaha izleyin... Koluyla topa uzaniyor. Eliyle oynamak istemese bacagini kaldirabilirdi veya gogusuyle topa uzanabilirdi.

Ayrica egemen macin basinda topu yine eliyle kesmisti ama firat sari karti veremedi. Bu da mi sari degildi?

Seninde söyledigin gibi elini arkadan bagliyor. Ne yapsin elini/kolunu mu kessin?

Bende sana katiliyorum penalti degildi tamam fenerden nefret ederim ama dogruyu soylemek lazim

Pozisyonu bidaha izleyin... Koluyla topa uzaniyor. Eliyle oynamak istemese bacagini kaldirabilirdi veya gogusuyle topa uzanabilirdi.

Ayrica egemen macin basinda topu yine eliyle kesmisti ama firat sari karti veremedi. Bu da mi sari degildi?

Benim dusuncem kasitli birsey bulamiyorum adamin iki eli arkada tamam gelip carpabilir ama benim gorusum penalti degil

Hakemin benim gordugum hatasi alper ve ugur un mucadelesinde alper onden ugura sert bit dirsek atiyor ve hakem alpere sari kart ama kirmizi kart bile gosterebilirdi ama hakem alper yerine ugura sari kart gosterdi benim gordugum hata buydu bence

fb altınordu ile oynasa bu kadar rahat oynayamazdı. belediye dünkü yatısı ile bundan sonraki yatıslarının teminatını verdi aslında. sike sürecinden sonra belediye fb'nin himayesi altına girdi.

Üst Alt