STSL 14/15 H:17 | Galatasaray 2-0 Çaykur Rizespor | M.S | 25 Ocak - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:17 | Galatasaray 2-0 Çaykur Rizespor | M.S | 25 Ocak

Muslera-7
Sabri-8
Koray-7
Hakan-7
Telles-7
Melo-5
Selçuk-7
Çolak-6
Bruma-7
Sneijder-10
Umut-4

Sneijder Galatasaray'a geldiğinden beri hemen hemen en komple ve iyi oyununu oynadı. Hemen hemen her pası jeneriklikti. Biraz becerikli ön uç elemanları olsa 4-5 olurdu sırf adamın pasları ile.

Çolak Telles'e yardımcı oldu, topsuz da iyiydi, ama topla kritik hatalar yaptı. Vasattı.

Selçuk çıkışını sürdürdü. Derli topluydu. 1-2 pozisyonda gereksiz oyunu sete çekti, kontra fırsatını tepti yoksa daha da yüksek alabilirdi puan olarak.

Melo Umut'tan sonra maçın en kötü 2. ismi bana göre. 2.yarı çok gereksiz işler yaptı, 2 defa kritik yerde top kaybetti.

Sabri maçın Sneijder'den sonra en etkili ismi idi. İkinci yarı ayakta kalan ender adamlardandı.

Umut didindi belki ama çok baltaladı atakları.

Muslera | Pek iş düşmedi ama yaşadığı bir kaç ciddi pozisyonda da görevini layığıyla yerine getirdi. 10/7
Sabri | Her zamanki Sabri... Bazen parlayan, bazen saçmalayan yapısını bozmadı. 10/6
Koray | Semih Kaya'ya oranla daha iyi durumda görünüyor. Kritik müdahalelerde bulundu ve gayet soğukkanlıydı. 10/8
Hakan Balta | Görevini yaptı. Pek bir hatası yoktu. 10/7
Alex Telles | ​ Bolca bindirmelerde bulundu. Sol kanadı etkili kullandı ama ortaları yine pek başarılı değildi. 10/7
Felipe Melo | Vasattı. Normal biçimde görevini yaptı. 10/7
Selçuk İnan | Bazı pozisyonlarda topu öldürdü. Son vuruşlarında etkisizdi. Sneijder'e yaptığı asist hariç çok ön plana çıkamadı. 10/6
Bruma | Yetenekli olduğu tartışılmaz. Ama oyun zekasının kısıtlı olduğu da bir gerçek. Attığı gol güzeldi ama kaçmaması gereken pozisyonları harcadı. Son tercihlerini geliştirmesi lazım. 10/7
Sneijder | Futbol için doğmuş denilecek bir adam. Özgüven patlaması yaşayıp bazen çok uzaktan çektiği gereksiz şutlar hariç bugün sahanın yıldızıydı. 10/9
Emre Çolak | Topu ayağında çok tutuyor. İşi abartıyor bazen. Ön plana çıkmaya çalışırken top kaybedebiliyor. 10/6
Umut Bulut | Sahanın en kötü ismiydi. Takımı 10 kişiyle oynuyor konumuna sokacak kadar kötüydü. Hiç bir varlık gösteremedi. 10/2
Burak Yılmaz | 3 dakika sahada kaldı ve sakatlığının nüksetmesi sonucu geri oyundan çıkmak zorunda kaldı.
Sinan Gümüş | Aldığı süre dahilinde etkili olma fırsatı yakalayamadı.
Hamit Altıntop | Kısıtlı bir süre oyunda kaldı. Herhangi bir olumlu ya da olumsuz etkisi olmadı.

MAÇIN YILDIZI :
Wesley-Sneijder-transferi-1.jpg

MAÇIN PARLAYANI
240px-Koray_G%C3%BCnter_2014.JPG

MAÇIN HAYAL KIRIKLIĞI :
fft104mm3326067.jpg

MAÇIN ÜZÜNTÜSÜ :
burak-yilmaz-02_FCH92.jpg
Sabri o puandan fazlasını hakediyor dikkatlice izledim o sağ koridoru durmadan kullanmak sol tarafa kademe yapmak kolay iş değil bence en iyilerden biridi.

Kombinemizi aldık ikinci yarı için.Kart elime ulaşmadıgı için maç öncesi tek geçişlik kart kuyruguna girdim.Saat 18:20 civarı.. Millet birbirinle kavga ediyor,sürekli kaynak oluyordu sıraya.Maç başladıktan 10 dk sonra anca içeri girebildim.(ilk gol kaçtı) Ayrıca seyrantepe metrosu çalışmadıgı için,bedava otobüs kalkıyor muhabbeti vardı.Millet bildiğin sanayi mahallesinden stada yürüyerek gidiyor.O yolda bi 20 dk sürüyor heralde.En çok koyanda, maç bitimi o yorgunlukla 20 dk yol yürümek.Özel arabayla gitmek gerekiyor kesinlikle..Malum onunda otopark trafiğini biliyoruz.Her şartta eve dönüş 1.5 saat sürüyor.

Özetleyecek olursam tam bi çile çektim dün gece.Kombinesi olan adam bile her maça gitmez o stada metro yokken.

Sneijder Koray ve Tellesi çok beğendim... Hayal kırıklığı Umut-Selçuk ve biraz da bruma ..Özellikle golü atmasa brumayı bugün yerden yere vuran çok olurdu..

Burak'ın durumu dışında çok olumsuz bir şey görmedim ben bu maçta.

Umut şanssızlık mı yoksa beceriksizlik mi çekiyor bilmiyorum ama böyle gitmeyeceği, gitmemesi gerektiği apaçık ortada. Hemen skor katkısı yapmadığı takdirde kendi motivesi düştüğü gibi taraftarın da antipatisini çekecektir.

Üst Alt