STSL 14/15 H:17 | Gençlerbirliği 0-2 Beşiktaş | MS | 26 Ocak - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

STSL 14/15 H:17 | Gençlerbirliği 0-2 Beşiktaş | MS | 26 Ocak

Herifler basiyor ediyor diyorsunuzda bizim maçta neredeydi bunlarin orta sahalari. Onun için laga luga yapmayalim. Bu ligin temiz oldugunu burada kimse söyleyemez. Bizim penaltilar durmadan yeniyor. Yendigimiz için bu görülmüyor. Gençler paso sari görüyor. Bunlarda galibiyeti alip kirmizi görüyor. Normal gelmiyor bana bunlar.

bunlara ve asıl büyük şikecilere biri fena çelme takacak elbet
çok zor degil eskişehir bursa tarzı ısıran takımlar hocalarıda oyuncularıda karakterli takımlar bunları yer
bjk nin belli bir direnci var ama fenerde direnç filanda yok

Yönetimle ne alakası var.

BJK Olcan'ı alamadığı için gitti Töre'yi aldı. Ha eğrisi doğrusunu buldu o ayrı ama Olcan'ın bu kadar verimsiz olacağını kimse beklemiyordu.

Ayrıca kontenjanın kalktığı yerde de Töre'ye yakınacak değiliz. 6 ay sonra kimsenin umrunda olmaz.
Hocam her akilli yonetim bu durumda Toreyi alirdi cunku genc ama biz olcani aldik. Bu durum tamamen yonetimle alakali.

yönetimler nezamandır oyuncu transfer ediyor barcelona real madridmi burası
ünal aysalın sneijder ve drogba harici hicbir transfere yorumu bile oldugunu sanmıyorum
çamur at izi kalsın

alınan oyuncuların hepsini hocaların aldırdıgını hepimizi biliyoruz ama maksat fırsat bulmuşken eski başkana laf etmek

Herifler basiyor ediyor diyorsunuzda bizim maçta neredeydi bunlarin orta sahalari. Onun için laga luga yapmayalim. Bu ligin temiz oldugunu burada kimse söyleyemez. Bizim penaltilar durmadan yeniyor. Yendigimiz için bu görülmüyor. Gençler paso sari görüyor. Bunlarda galibiyeti alip kirmizi görüyor. Normal gelmiyor bana bunlar.

biz bunlar gibi her maci ayni derbi havasinda cikmiyoruz maalesef.
bunlar hemen hemen tüm maclarda ayni perfomans ile sahaya cikiyorlar.
aradaki fark bu bence. bizim kalitemiz ve tercübemiz kadro olarak daha iyi olasada bu ciddiyetsizlik bazi maclarda bize pahaliya mal ola bilir.

Hocam her akilli yonetim bu durumda Toreyi alirdi cunku genc ama biz olcani aldik. Bu durum tamamen yonetimle alakali.

İyi de o dönem BJK de istedi Olcan'ı alamadılar dün TS başkanı açıkladı.

Kaldı ki saha içinde daha iyi olsa da saha dışındaki vukuatları da ortada.

Ben Töre'ye kötü oyuncu demiyorum ama alındığı dönem Olcan da kötü bir tercih değildi. Ha bu sezon Töre çok daha ön planda o doğru. Fakat seneye de kimsenin umrunda olmayacak ondan bahsediyorum.

biz bunlar gibi her maci ayni derbi havasinda cikmiyoruz maalesef.
bunlar hemen hemen tüm maclarda ayni perfomans ile sahaya cikiyorlar.
aradaki fark bu bence. bizim kalitemiz ve tercübemiz kadro olarak daha iyi olasada bu ciddiyetsizlik bazi maclarda bize pahaliya mal ola bilir.

Herşey tamam ama rakip kaleciler bizim maçlarda panter gibi. Şu maçta olan golleri gör. Biz dün 2. yari laubali oynadik mesela rakip hemen degerlendirdi. Ben bunlarda net görmüyorum bunlari. 3 lü şampiyon sezonu bu herhalde.

Herşey tamam ama rakip kaleciler bizim maçlarda panter gibi. Şu maçta olan golleri gör. Biz dün 2. yari laubali oynadik mesela rakip hemen degerlendirdi. Ben bunlarda net görmüyorum bunlari. 3 lü şampiyon sezonu bu herhalde.

bjk lehine pek rakip hatalarina ben rastlamadim acikcasi.
fener de baya baya oldu buna kime inkar edemez. bugünkü golde kalecinin hatasi vardi net yani.
ona bakarsak dünkü sneijderin golünde de art niyet arana bilir orda kayan stoperden. bu bjk daki oyuncular ligimizde catir catir oynuyor bence.
derbilerin hepsini kaybede bilirler ama anadolu takimlarin hepsine üstünlük kurup kazana bilirler ve buda bu yarisda belki yete bilir.
bizim balikesir gibi sacma puan kayiplari olursa mesela. 17 macimiz kaldi. hepsi bir real madrid maci gibi cikmamiz gerekiyor motivasyon olarak bence.

forumdaki suursuzlara kalsa td ersun yanal, sag kanat gokhan toreydi
bizde merakli degiliz Toreye ama su yabanci sinirinda Tore alabilicegin en iyi yerli kanat oyuncusudur. Ayrica yabanci siniri kalksa bile kadronda 14 yerli sart ve bunu olcanla dolduracagima Gokhan toreyle doldurmak cok daha mantikli. Eger bu suursuzluksa o zaman olcani almak nedir?

bizde merakli degiliz Toreye ama su yabanci sinirinda Tore alabilicegin en iyi yerli kanat oyuncusudur. Ayrica yabanci siniri kalksa bile kadronda 14 yerli sart ve bunu olcanla dolduracagima Gokhan toreyle doldurmak cok daha mantikli. Eger bu suursuzluksa o zaman olcani almak nedir?
mallik

tore iyi topcu ama igrenc bir terorist, silahla dolasan adami kulupte gormek istemem, antremanda takim isinirken kariya giden td istemeyecegim gibi

Şu gençlere puan kaybetmesek liderdik
futbolcular acaba bu maçtan sonra utanıyorlarmıdır mücadele etmedikleri için
ligde bizi kendi sahasında sadece fener yener onun dışında kimseye puan kaybetmememiz lazım

Şu gençlere puan kaybetmesek liderdik
futbolcular acaba bu maçtan sonra utanıyorlarmıdır mücadele etmedikleri için
ligde bizi kendi sahasında sadece fener yener onun dışında kimseye puan kaybetmememiz lazım

Genclerbirligi macini birak da Balikesir maci resmen REZILLIK. Söyleyecek laf bulamiyorum, utansinlar o kadar para aliyorlar o maci nasil kaybettiler.

Prandelli'nin enkazı, herkes "ama puan farkı yok" dedi ama aslında Prandelli'nin döneminde fikstürümüz o kadar iyiydi ki, normal şartlarda 7-8 puan fark yapmalıydık. Balıkesir'e Başakehir'e yenildik, Arena'da Trabzon farka boğdu. Çok gereksiz puan kayıpları

Üst Alt